verdata.mul dosyasına ihtiyacım var nerden bulabilrm?UO yu yüklüyorum ama yine yok...

Saygılar..
Banada lazım. İçi boş olursa sevinirim :D
kimsede yokmu yaw?
Aynen Ne Ml Yukluyom CIkıyo Ne Aos Yukluyom Cıkıyor..Dekı Oldum Bırınde Varsa Sevabına Atıversın Sunu
Kardeşler kimsede yok mu?
Novice
-14.8
kendiniz yapın xD FSdfd
https://rapidshare.com/files/13847201/drake_bear.rar.html

Suan evde olmadığım için upload edemiyorum sunu kullanın fazla kurcalanmamış bir verdata sadece için ethernal drake ve bear gömülmüş.
Unknow Bunu Istemıyoruz Senden Mul Uzantılı Verdata Dosyasını Istıyırouz..
Novice
-14.8
ya süper zeka kardeşim verdata.mul o zaten içinde sadece ethernal drake ve bear var.
Bende Verdata.mul mu Var Bılıp Bılmeden Konusuyon..Ben Ondan Bear mı Istedım..
Ya arızamısın sen o verdigizaten verdata.mul sadece içinde bear var. AMA GİNE ODA BİR VERDATA İÇİNDE EK ÖZELLİKLER VAR ANLAMIYORMUSUN ??????
Duzgun Konusmayı Ogren Once..Bu Patch.exe ye Bastıgında xxvdata.mul Dıye Bı Dosya Olusturuyo Bunu Verdata.mul Yapıpmı Atıcam..Sordugum Bu
@tedbunny

Linkini vermiş olduğum verdata sadece içine ethernal drake ve bear gömülmüş olan bi verdata sen istiyorsun diye benim verdata atma gerekliliğim yok.
Burası bir platform hal hareket tavır ve takıntılarına dikkat etmeni öneriyorum..

Bu konu unknow tarafından düzenlendi(2008-03-22 21:59, 16 yıl önce)
@Bende Verdata.mul mu Var Bılıp Bılmeden Konusuyon..Ben Ondan Bear mı Istedım..

sen daha bilgin olmadan adama bilip bilmeden konusma diye laf ediyorsan sana yardım etmeye çalışan adama benim sana dediğim saygısızlık olmaz sen konuşmasını ögren senden ögrencek değilim saygıyı ben!

@Duzgun Konusmayı Ogren Once..Bu Patch.exe ye Bastıgında xxvdata.mul Dıye Bı Dosya Olusturuyo Bunu Verdata.mul Yapıpmı

bunu sordum sadece demişsin bi bak üssteki yazıların da bunumu soruyor? Altta kalamıyınca konu değiştirme bunlar çok gördüm böylesini..
Ben Sana Zorla Atmalımısın Dedım..Gormuyormusun Yukarda Kadrash ve Leqendary 'nın Dedıklerıne Sankı Kendılerı Dogar Dogmaz Scrıpter Oldular Unutmasınlarkı Herkezın Bı Newbıe Donemı Vardır..Yok Asagılıyı Sekılde Yorumlar Falan Yazıyorlar..Benım Uyuz OLdugum O..Kımse Kendıne Laf Soyletmek Isteemz Eger Bıraz Gurur Varsa..Tekrar Soyluyuroum Yukarıdakı Yorumları Okursan Daha Iyı Anlarsın..Bu Arada Verdata Icın Tsk..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.