Beyler bi serverin verdatasını buldum tüm binekler npcler var şimdi ben onları nasıl kullanıcam onu çözemedim Chardef vs :S birde o verdatadan çıkarılması gereken gereksiz şeyler var onları nasıl çıkarıcam tam olarka bi anlatım yapamazmısınız tek tek kirin in model nolarını vs şimdi resimlerini koycam ne yapmalıyım bi örnek scp verseniz.
İşte resimde bu bi bakın https://img454.imageshack.us/my.php?image=kirinnlc7.jpg
Master
59.2997
56b orjinal scriptlerinin npc klasöründe bu bineklerin hepsi var 5x client, resdisp 5 bir account ve 56b de bu scriptler varsa çıkartıp binebilirsin.

Not: Tabiki sphere versionunuzunda 56b olması gerekiyor.
Sphere versionum 56b ama ben milletin görmesi için verdatadan yapma istiyorum milletin görmesi için patch yapması lazımmış sanırım 56bdekileri görmesi için ben işimi saglam alıp 10 - 15 mb fazla olsun verdatadan olsun saglam olsun diyorum bunları nasıl ekiyebilirim şimdi?o verdatadaki halinde?Birde içindeki gereksiz şeyleri nasıl çıkarıcam[VEYAHUT HERKES NASIL GÖRÜR 56BDEKİ BİNEKLERİ] bunu çözebilmiş degilim
Master
59.2997
Bence hiç uğraşma direk ML indirip kurmalarını iste.
:S Ya nasıl yapabilirim biliyorsan anlat pls verdataya atmak daha mantıklı bence herkes öle indirecegine böyle indirsin

Ya buralara ne yazaıcam onları söleyin

[itemdef i_et_kirin]
name=Ethereal kirin
id=i_mt_kirin
TDATA3=c_etk(SANIRIM BURA EDİTLENİCEK)
layer=25

[itemdef 03ead]
name=Kirin mount item
defname=i_mt_kirin
TYPE=T_EQ_HORSE
LAYER=25
TDATA3=c_kirin

Bu konu Xazrael tarafından düzenlendi(2007-09-18 15:49, 16 yıl önce)
Kirinde kirin :D

Ml ile gelen ek dosyaları kontrol et ordan cıakrabilirsin belki..

Nası diye sorma bilmiyorum. :)
5x clientlerde verdata yok hepsi ayrı ayrı bende yeni yeni ugrasıorum client ile ama dediginde dorusun client yuksek mb olsun kimse ML yuklemeye gerek duymasın bende aynı sekilde yapcam
@lethal
Senin bir bilgin varmı tanijersden indirdim patchlerle unicorn undead horse bear dragon vs yaptım şimdi elimde full npclerin oldugu verdata var ben ondaki kirini armored steedi filan falan nasıl ayırabilirim ve patchlerim sonradan öbür verdataya :P konuşmak istersen [email protected] bende sana verdatayı yollarım beraber halletmeye çalışırz
bende 2x client var şu an verdatamda unicorn ve undead horse un animleri var fakat 56b nin kendi scp lerindeki kod ile çıkardığımda binekler çıkmıyor rideables scp si olan varsa yardım edebilirmi?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.