Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Silindi
ARkadaslar yardımpls lutfn
Adept
4.3
Hicbir sey anlasilmiyor kastettiginden. Düzgün yaz, düzgün anlat. Madem yardim istiyorsun, özen göster biraz.

Ise girerken CV hazirladiginda da böyle olacaksa, bol sans dilerim yoksa.
Eğerki o script'i buraya yazarsan yardımcı olabiliriz fakat, safe event'inden olabilir :)
10 sn sonra siliyosa nesini düzelteceksin anlamadımki. :)
Eger Yetkiliysen Ve Bu 10 Sn.de Silmeyi Sadece Kendi Karakterine Kaldırmak İstiyorsan .events -01 Yazıcaksın.Böylece Senin Yere Attığın/Koyduğun itemler silinmez ;)
Silindi
Members
0
Arkadaslar K.bakmayın Acil İsim vardı Kmse Cvp Atmıyordu da Ondan konu baslıgına yazdım Sorunun sudur.

Serverda Yere İtem Atıyorum Yere Attıgım İitem 10 Sn icinde Silinicektir Diyor Yanda Mesela zar Zzarı yere atıyorum yere atılan itemler 10 sn icinde silinir diyor. İste bn sunu istiyorum Yere Attıgım item Kaybolmasın Ve hic bir zaman silinmesin ! Yardımcı Olabilcek Aradaslara simdikden Tsekkur Ederim .
Master
59.2997
oyuncu eventlarını incele. yere item attığında tetiklenen triggerın (dropon_ground) altından ilgili bölümleri silerek çözebilirsin.
Adept
4.3
Region Event'lerinden de kaynaklanabilir.
server senin ise büyük ihtimalle dropfix.scp die birşey vardır yada sphere_skills klasöründe on@login triggerinn altında eventsler vardır oraya bakarak düzeltebilirsin server senin deilse sen sadece oyuncuysan yere item atmamaya özen göster yada yetkililerden bu konuda yardım iste
Bi event var işte yere atılan itemleri 10 sn yede siliniyor arkadaş onu kapatmak istiyor o event hangisi ise onu kaldır script'ten işte.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.