Ultima Online Rp Shard Kurulacak
Hatta Yeni Bir Role Play Düşüncesi Yayılmaya Çalışılacak
Phoenix Role Play.
Sponsor Olacak Kişi veya Kuruluşa Hepsini Anlatabilirim Yanlız Burda
Anlatmak İstemiyorum
Yönetici Kadromuz Çok İyi

OWNER

Ezop
Alpex

ADMİN

Rechel
Freddy

Site Ücreti Karşılanmıştır.
Site ve Forum 2-3 Gün İçerisinde Açılacaktır

Sponsor Olmak İsteyenler İçin
Msn : [email protected]

Bu sponsorluk anlayışını hala kavrayabilmiş durumda değilsiniz,üzücü..
Evet üzücü
Birde benim açımdan düşün nasıl olur ?
Sabahtan beri host firmalarıyla görüşüyorum ki
Kimin dolandırıcı kimin sağlam olduğunu anlamak zor
Bütçenin üstünde fiyatlar veriyorlar
Eee en sonunda buraya gelip yazdık sponsor aranıyor diye.
Belirli bir kriter varmı bilmiyorum.
Eğer yanlış yaptıysak düzeltirsin
Direk ters yorum yapmassın
Bunuda sen öğrenememişsin. Çok üzücü..

Ben ters bir yorum yapmadım.Gayet yerinde bir yorum yaptım.Bir proje varsa yüklü bir paranın olması lazım.Sayılı host lar var güvenilir.Heleki bu tip forumlarda ben sponsor arıyorum dersen 10 yasında ki vatandaşımız çıkar ben sponsor olurum der ve senin emeğini çar çur eder.

Amacım polemik yaratmak,tartışmak degil.Hiç bir host firmasına güvenmeyip burdan buldugun bir kişiye nasıl güveniyorsun ona şaşırıyorum..

Kolay gelsin umdugunu bulursun işallah..
Burdan Bulduğum İnsana Güveneceğim Diye Bir Şey Demedim
Hiç Bir Şekilde Emeğimde Çar Çur Edilemez
Her Türlü Tedbir Alındı.
@ezopphoneix Burda daha önceden açılan sponsor başlıklarını okusan sende ters yanıt verirdin. Boosterx de ters yorum yapmamış. Gerçekleri söylemiş. Böyle bir işe kallkışmak için bütçen olması gerekiyor.
parayı veren kornayı öttürür.
fistandantilus : @ezopphoneix Burda daha önceden açılan sponsor başlıklarını okusan sende ters yanıt verirdin. Boosterx de ters yorum yapmamış. Gerçekleri söylemiş. Böyle bir işe kallkışmak için bütçen olması gerekiyor.

Haklısın Fistandantilus.. +1
sponsorlukmu ? kim her ay 120 kaat verip bi uo sunucusuna sponsor olurki?
Parayı veren fülütü üfler.
Silindi
Banned
0
Başka malum bir platformda page master olmak istiyorum diye topic acıyorsun buraya geliyosun kendini owner ilan edip sponsor arıyorsun.Aştınız kendinizi.
Nemesis[Berk] : sponsorlukmu ? kim her ay 120 kaat verip bi uo sunucusuna sponsor olurki?

+1
Ayrıca Sıfırdan yeni açılacak olan bi uo sunucusuna sponsor olmak
Ben Zengin olsam bile düşünürdüm Niye olayımkı bana kazancı ne olacak ne kadar player cekebileceksin
Ne kadar player benim web siteme günlük kaç tık yapabilecekler
Enteresan Düşünceler Bunlar
120 kaat veririm gider matbaadan dünya kadar afiş yaptırırım 20 kaat daha verip eleman tutarım tum izmire afişleri yapıştırırım bence daha etkili reklam olur :P
Master
59.2997
Afiş yöntemi iyiymiş ya xD Düşünsene sokaklarda xxx uo shard açıldı ph şu herkezi bekleriz :asik2
Adept
4.3
Sponsor için öncelikle proje planı gerekir. Projen nasıl bir şeydir, nedir, detaylı bir şekilde çıkarırsın gösterirsin.

Ayrıca neden sponsor olunmasın ki bir UO sunucusuna?
Novice
0.6
750 kişinin online olduğu bir server yap, bende sana sponsor olayım.

Uo oyuncusu kafadan dikkatsizdir. Hiç bi zaman reklamış sponsormuş sallamaz. Sallasada bi faydası olmaz görüp ne yapcak?

Uo oyuncusu bi serverda ne kadar olabilir ki? Türkiyedeki sunuculardan kaçında 500 player oldu? Hadi oldu diyelim bunlardan kaçı siteye girecek veya oyundaki reklamları takip edecek.

Bu daha uzar, kısacası hiç bi işe yaramaz. Paran varsa açacaksın yoksa açmayacaksın uo serverı böyledir.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.