Iyi Günler öncelikle anlaşma yaptıgım **** ile yollarımı ayırdım çünki 14 yaşındaki bi çocukla uğraşmak gerçekten zor oldu. Bunu söyleyenleri dinlemeyip genede verdigim sözü tutup kendisine sponsor oldum en nihayetinde yaptıkları bi yere kadar tamam script konusunda üstüne yok ama malesef yaşı küçük oldugu için gerçekten bazı şeylerde çok can sıkıyor her neyse.

Hosting sorunum yoktor şuanda reklam olmasın diye adını vermek istemedigim bir şirketin sahibi bizzat babam o yüzden server sıkıntısı yaşanmamaktadır.

Kendine güvenen ve mümkünse olgun insanların başvurularını degerlendirip Sponsorluk anlaşması yapmayı düşünüyorum..

Kesinlikle Para talep etmeyecegim !

//Sunucu isimi vermek yasakdır.

Sunucu kapandıgı için sunucu ismi verebilecegimi düşünüyorum ?

Bu konu Berkodamus2 tarafından düzenlendi(2009-08-13 16:58, 14 yıl önce)
Sunucu kapanmadı lol.
Novice
-14.8
Berkodamus2 : Iyi Günler öncelikle anlaşma yaptıgım **** ile yollarımı ayırdım çünki 14 yaşındaki bi çocukla uğraşmak gerçekten zor oldu. Bunu söyleyenleri dinlemeyip genede verdigim sözü tutup kendisine sponsor oldum en nihayetinde yaptıkları bi yere kadar tamam script konusunda üstüne yok ama malesef yaşı küçük oldugu için gerçekten bazı şeylerde çok can sıkıyor her neyse.

Hosting sorunum yoktor şuanda reklam olmasın diye adını vermek istemedigim bir şirketin sahibi bizzat babam o yüzden server sıkıntısı yaşanmamaktadır.

Kendine güvenen ve mümkünse olgun insanların başvurularını degerlendirip Sponsorluk anlaşması yapmayı düşünüyorum..

Kesinlikle Para talep etmeyecegim !

//Sunucu isimi vermek yasakdır.

Sunucu kapandıgı için sunucu ismi verebilecegimi düşünüyorum ?

Akıl yaşta değil baştadır.
Xantier : Sunucu kapanmadı lol.

Server'ını neden acamadıgın neden kimsenin sponsor olmadıgı acık ve net galiba :) ben hata yapıp oldum ve sunucuyu suan kapattım lütfen konuyu gereksiz yazılarla meşgul etme.
Hostu çektiğin gibi bi de izinsiz packi yayınlamışsın, AKILLI olan biri sana güvenip de sponsor olmaz artık herhalde.
DC-Game : Hostu çektiğin gibi bi de izinsiz packi yayınlamışsın, AKILLI olan biri sana güvenip de sponsor olmaz artık herhalde.

Kendisinin bana attıgı sms var :) script pack'i yayınla yazan :) üzgünüm ama onu paylaşamıyorum öyle bi şansım yok o yüzden bilip bilmeden konusma ve bunun yeri burası degil
Tehdit ettin madem yayınlarsan yayınla çünkü çok da fifi. Scriptler yayınlanınca sunucu kapanmaz , hayatla ilgili tecrübelerin benden çok ama bunu akıl edemiyorsun.
Kişisel tartışmalarınızı özel mesaj yoluyla yapın.Konu daha fazla kişselleşirse konu kitlenir.Bilginize.
Başarılar dilerim umarım aradığını bulursun.
Leon Jade : Kişisel tartışmalarınızı özel mesaj yoluyla yapın.Konu daha fazla kişselleşirse konu kitlenir.Bilginize.
xx Uo için xx sunucusu olarak istenilen süreyle host sağlayacağız. Mondain projesine desteğimiz tamdır.

Sevgiler saygılar.

Bu konu Narsia tarafından düzenlendi(2009-08-15 02:23, 14 yıl önce)
karşılıgında ne beklıyorsun ?
Berkodamus2 :
Xantier : Sunucu kapanmadı lol.

Server'ını neden acamadıgın neden kimsenin sponsor olmadıgı acık ve net galiba :) ben hata yapıp oldum ve sunucuyu suan kapattım lütfen konuyu gereksiz yazılarla meşgul etme.

Bak bakalım kapandımı.
ownerpergamon : karşılıgında ne beklıyorsun ?

Nothing.
Bu konu kilitlensin ve sponsor olacak kişilerde yeni konu açarak kendini belirtsin bence.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.