murathan : Daha 18 Yasına Girmemis O Kadar Yetenekli Kişiler Varki +20 Yas Olsa Bile Onlardan Daha İs Yapar..

o zaman devlete söyleyelim reşitliği kaldırsınlar. 18 den küçük ve akıllı olanlar ehliyet alabilisin, askere ve genel eve gidebilsin ve daha aklıma gelmedi bir çok işi yapabilsin. akıllı değilmi sonuçta.
Override :
murathan : Daha 18 Yasına Girmemis O Kadar Yetenekli Kişiler Varki +20 Yas Olsa Bile Onlardan Daha İs Yapar..

o zaman devlete söyleyelim reşitliği kaldırsınlar. 18 den küçük ve akıllı olanlar ehliyet alabilisin, askere ve genel eve gidebilsin ve daha aklıma gelmedi bir çok işi yapabilsin. akıllı değilmi sonuçta.

+10 haklısın.. Ultimaya bakacak olursakta 14-15 yaşındaki arkadaşların açtıkları sunucu kaç ay dayanabildi ? En fazla kaç online player gördü ? Şimdi nerde ? Birde bu kişiler kalkıp RPden bahsediyor. RP yapmak 0 PH'la oyun oynamak mı ? :) RP yapmak için oyun illa zormu olmalı ? Bu neye göre kime göre RP ? Renk meselesi. Kişi, nerde nasıl RP yapmak istiyorsa orda yapar. "RP öyle yapılmaz!" demeniz gülünç olur. Üstelik başarı elde edilmeyince bu kişiler ne yaptı playerı olan sunuculara iftira attı. Bu kişiler daha invisle ölü playerı anlamayacak kadar gençler daha...

Not: Herkes hak ettiğini yaşar ;)
Şahsen UOK--- sunucusunun başında iken kadromun tamamı 18 yaş ve üstüydü ve düzgün bir şekilde idare etmişdik. Gerçekden dostlarım egolarından sıyrılmış insanlardı. Okul derdi yoktu hiçbirinin olanda üniversite öğrencisiydi ve istedikleri zaman online olabiliyorlardı. Bu sebeple +18 yaşı tercih ederim!.
bazı arkadaşlar bana uyuz oluyor galiba :D (aman çok da tın!!!)
Novice
-14.8
Nebula , yetkili alımı yaptğı zamanlardada yetkili başvurusu yapacak kişilerde belli başlı kriterler aramaktaydı.Bunlardan biriside , yetkili olacak kişinin "18" yaş ve üzeri bir yaşta olmasıydı.Çünkü , sunucuya yetkili olacak kişi sunucuya içten zarar vermeyi düşünürse o kişiye yasal işlem uygulanabilirdi.

Bildiğim kadarıyla.
KadhraS : Nebula , yetkili alımı yaptğı zamanlardada yetkili başvurusu yapacak kişilerde belli başlı kriterler aramaktaydı.Bunlardan biriside , yetkili olacak kişinin "18" yaş ve üzeri bir yaşta olmasıydı.Çünkü , sunucuya yetkili olacak kişi sunucuya içten zarar vermeyi düşünürse o kişiye yasal işlem uygulanabilirdi.

Bildiğim kadarıyla.

evt her türlü tehlikeye karşı yasal işlem yapılsa güzel olur.
Yaş sınırı bir anlam ifade etmez. Türkiye'de takip edilen yol, 18 yaşının üstünde olan bireylerin olgunlaştığı kanısı ihtimalidir. Lakin yaş kavramı çağımızdaki insan karakterini pekte yansıtmıyor denebilir. Buna dayanarak herhangi bir platform veya online hizmet kuruluşlarında yaş değil kişilik aranmalıdır. Sonuçta bir kuruluşu başarıya götüren önemli unsurlarından birisi takım adaptasyonudur. Takım adaptasyonu ise kişilik sahibi ve karakteri oturmuş insanlar tarafından sağlanır gibi.
yaş sınırı bence bir anlam ifade eder . belki 12 yaşındaki çocuk 18 yaşındaki adamdan daha olgun olabilir fakat sonuçta 18 yaşını geçmiş reşit bir insanın 12 yaşındaki bir çocuktan olgun olma olabilitesi daha yüksektir ( ne cümle :)
en az 20 olmalı bence
İşini iyi yapan yaşı ne olursa olsun staff olabilir, sadece olgunluk kazanması yeterlidir bu benim şahsi görüşüm, yaş olaylarını çok büyütüyorsunuz tanıdığım 15-17 yaşlar arasındaki gençler gerçekten 20-25 yaşındaki bi adamın yapamadıklarını yapabiliyor günümüzde artık yaş sorunlarının kalmadığ görüşüdündeyim
@panaxpvp

diyorsunda en az 20 herşey yaşta bitmiyor türkçeyi belki senden iyi örnek veriyorum 25 yaşında bi adam türkçeyi tam yazamıyor yazmakta yetenek ister ama 16 15 yaşındaki bir çocuk yazıyor darkness'a katılıyorum
egolarına yenik düşmeyen herkes staff ola biler :)
Silindi
Members
0
Lejyum : egolarına yenik düşmeyen herkes staff ola biler :)
+1
Slothere : Sunucuda yaş sınırı olmamalı, kişilik sınırı olmalı.

KatıLıyorum..
Silindi
Members
0.1
crossfor :
Slothere : Sunucuda yaş sınırı olmamalı, kişilik sınırı olmalı.

KatıLıyorum..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.