konu şahane :)
Nexima : sen vereceğine onlar sana versin.
:selektor:selektor
Sunucuya hizmet et page bak playerlardan küfür ye yani servera hizmet et bide o sunucuya yetkili olmak için para ver varmı böyle bişey Milletin kahrını çekiyorsun bide üstüne para veriyorsun (: Player char açıp adam kessem daha cok zevkini alırdım
@Show

Katılıyorum emek veriçeksin üstüne para veriçeksin :)
ben bedava stafflık yaparım :D
Para veren bir yetkilinin her zaman bir çıkarı olmaktadır. Yani düşüncesine göre, ''ben para verdim edit basarım, karışamazlar'' zihniyetindedir. O yüzden paralı staff alacağınıza, para verin sizde rahat edin, karşı tarafta rahat etsin.
yazık.
bu konuyu sevdim eğlenceli :)
Bence bu ülkede bi sunucuda staff olarak görev alıyorsan aylık para verilmeli diye düşünüyorum. O kadar sorunla ilgilen, oyuncunun kahrını çek üstüne bi de para vericem diyosun, saygı duyarım. Kişisel görüşüm böyle bence böyle olmalı hem görev yapan kişinin yaptığı şeye iş olarak bakması,ciddiye alması hem de daha çok özverili olma konusunda iyi bi adım olucaktır.
Novice
12.5
Şu başlığı okuduğunda U-S üyelerinin ve UO oyuncularının genel davranışlarını çok iyi görebiliyoruz.Nasıl mı ?

- Bir kaç üye düşüncelerini açıklamalı şekilde belirtmiş
- Üç beş üye dalga geçerek her zaman ki gibi büyüklüklerini kabul ettirme duygusuna kapılmış
- Bir kaç üye var olan mesajlar üzerine gitmiş

Beyler gerçekten çok büyüksünüz yaşasın UO yaşasın U-S, insanlar bile bile nasıl lades derler bunu çok rahatlıkla görebiliyoruz.
Mortal : Şu başlığı okuduğunda U-S üyelerinin ve UO oyuncularının genel davranışlarını çok iyi görebiliyoruz.Nasıl mı ?

- Bir kaç üye düşüncelerini açıklamalı şekilde belirtmiş
- Üç beş üye dalga geçerek her zaman ki gibi büyüklüklerini kabul ettirme duygusuna kapılmış
- Bir kaç üye var olan mesajlar üzerine gitmiş

Beyler gerçekten çok büyüksünüz yaşasın UO yaşasın U-S, insanlar bile bile nasıl lades derler bunu çok rahatlıkla görebiliyoruz.

+1
şu platform da insan konu açmaya korkuyor gerçekten...
yas seviyesiyle orantılı
ama siz yinede korkmayın yazın dalga geçenle dalga geçin bikaç yıla dzelir onlar büyüyünce ...
@Santeos

Yazık olan seyin ne olduğunu açıklayabilirmsin???
adam parayı bastırırm staff olurum diyor sanane???
ha burda illa acıncak biri varsa o sensin!!!

Yazık!!!
10, 20 lira verir sunucuya stafflık için. fazlasıylada çıkartır onu. :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.