Novice
0.1
https://www.ultima-strike.com/ bu kaynaktan yararlanarak yaptıım alanları staticledim ama bu seferde Uo nun kendindeki static alanlar silindi bunu nasıl engelleyebilir help pls
bnde oraya göre yaptım ama brit felan dagınık heryer cöküntü binalar kalktı fln . bnde sormustum ama biri cvp wermedi. nsl düzeltcez sunu ya. acaba sphereworld.scp i tamamen sil diodu orda o yüzdenmi :S yada biri orj. mulları bi klasöre önce yapıstır diopdu ondanmıdır :S biri cvp werisn yaw :D
Novice
0.1
ben sphereworldü silmedende denedim onla alakası yok eski staidx i flan siliyor halbükü patch lemesi lzm help pls nasıl yapıcaz yaa olmassa rp uyduracam lord blakcthorn büyücüyle anlaşıp Sasoria nın sonunu getirdi lord british ise insanlarını Greem Acres Adı werilen kimsenin bilmedii bir yerde güvenli bir tapınapa taşıdı diye yardım pls
@Tcan

Senin Yaptıgının O Topicle Alakası Yok.Tamamen Senden Kaynaklanan Bir Hata.Bir Kere Tıklaman Gerekirken 2 hatta daha fazla tıklayınca world karısır.Ayrıca Bunları Yaparken Mutlaka Yedek Alın.

@Xoxo

Açıkçası Senin Dediğini Anlıyamadım.Seninkide Tcan Gibi mi?
nsl ya ? tıklamak derken freeze mi ne öle bi tus wardu multoolda onu kastediosan bi kere tıkladım . ayrıca o topicte yazan herşeyi adım adım yaptım :S nese ...
Novice
0.1
+1 bende aynı şekilde yaptım ve benimde derdim Tcan la aynı sadece static olmayan alanları staticlemek istiyorum ama bu seferde önceden static olan alanlar siliniyor mesela Britain bankın duvarları verya jail duvarları gibi
Freeze yerine clear yapmış olmayasınız :;

Bir de freeze yaparken ALL sekmesi açık kalsın
Novice
0.1
o olabilir işte :D ama o bizim hatamız diil ordaki ss de all da kapalıydı :D
yaw bnde all da tıklıydı heralde ama olsun :D eger bi daa static alan yaparsam önce küçük küçük seyler yapıp staticliycem :D
Novice
0.1
ben denicem şimdi haber veririm sana
ok saol :D sphereyi sildim de o olaydan sora yane baya bi ugrasmıstım sora sinirlendim :D
Novice
0.1
olmii bu seferde staticlemiyo pff
pff ne slkca bişi :D
Novice
0.1
eeth daha golay pi yolu olsa :D süper olecek ama napalım
Elbette ki multool yok sadece. Axis'in static tools bölümüne kullanabilirsiniz(yada kullanmaya çalışırsınız).

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.