Merhaba öncelikle özür dilerim tam bir araştırma yapmadım kaba taslak baktım ama gözüme çarpmadı veyahut hangi kelimelerle araştıracağımı bilmediğimden dolayı tam bir araştırma yapmadım...
Static alanları yaptım haritayada işledim fakat .nuke ile sildiğim zaman renk yaptığım için renkleri 00 konumuna geri döndü yani boyadığım renkler çıkmadı nasıl static'e renkleride işleyebilirim...

Not= Kullandığım program ( multool )'dur

Bu konu Cruklayn tarafından düzenlendi(2013-04-15 16:41, 11 yıl önce)
serv export items.wsc komutuyla sphere klasoru icine gelen items.wsc dosyasini multool'un icine kopyaladiktan sonra freeze static yaptiktan sonra ultima online icindeki orjinal mul. dosyalarini degistirince olmamasi mumkun degil...
Takildigin yerde pm at elimden geldigince yardimci olabilirim! aslinda bu sitede yardim edebilecek pek cok arkadas var, onu da gec multool ile ilgili bir suru makale var yeterince aciklayici ve yardimci makale mevcut
Ya bakın hues le alakalı olduğunu sanmıyorum çünkü zaten boyadığım zaman rengi görebiliyorum siyah olarak çıkmıyor yani ama sonrasında hata var orjinal rengine dönüyor onu çözemedim huesle alakalımı değil diyorum ama genede bilmiyorum ki ya
Zor Bir İşlem Hacı Allah Yardımcın Olsun :) Eskiden Olsaydı Uo Destek Sitelerinde Hemen Yardım Edilirdi Ama Eskidendi :) İnşallah Biri Çıkar

Olmuyor huesle alakalı değilmiş zaten bi ihtimal dedim ama yok değilmiş statice aktaramıyorum renkleri neden acaba ?

Haritada renkler gözükmesi lazım ama orjinal kendi renkleri gözüküyor neden bu şekilde oluyor anlamıyorum
Kafayı yemek üzereyim bilen yok mu bu olayı ya hues i de uo developer den indirdim uo nun içine attım ama olmadı gene bu problem var neden acaba
Program Değiştirmeyi denemeni öneririm en azından ufak bir Static Yapıp Axisle Problemin neyde olduğunu çözebilirsin Multool kullanmamıştım uzun zamandır gün içerisinde indirip sebebini çözmene yardımcı olmaya çalışabilirim.
Ama hangi programı kullanacağım bir fikir verebilir misin ?
save klasorunun icindeki sphereworld.scp tamamen temiz mi? sadece boyle kalacak [EOF] ayarlamadigin icindir inan bana yukarida da tarif ettigim gibi yapmissan olmamasi icin hicbir neden yok. illaki atladigin bir ayrinti vardir.. Hues degistir olmadi client i yeniden gozden gecir o da olmadi uo kaldir yeniden kur..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.