Merhaba, elinde orta dünya haritası olan bana ö.m yoluyla atabilir mi?
Şimdiden teşekkürler.
bulduysan yada bulabilirsen paylaşırsan sevinirim.
Malesef daha bulamadım.Bulduğumda sana atıcam.
Orta dünya map boşuna uğraşıyorsun tutmaz kardeşim 10 kişi açtı 10 player olduğunu görmedim benden söylemesi :)
Orta Dünya oynamanın zevki çok farklıdır,10 kişi bile olsa tadını çıkarırsın oyunun :)
açan olursa ben oynamayi dusunuyorum sahsen. lethenin dedigi gibi orta dunyanin zevki baskadir
Açılan sunucular arasından kaliteli olan bir tek Almaril vardı.Staff kadrosundan tut web sitesine kadar kalite akıyordu.Ancak adminlerin reel hayatla ilgili sıkıntılarından dolayı kapandı.Diğer serverların çoğunda oynadım ancak Almaril'den aldığım zevkli alamadım çoğu kalitesizdi.Ben burada 1-2 haftalık emekle değil 5-6 aylık emek sonunda, hatta gerekirse tüm sorunlar giderilinceye kadar en iyi şekilde açmayı planlıyorum.
Roxside'yi bilenler varmı bilmiyorum ama çok iyi serverdı orta dünya olarak :)
:)

Bu konu Localated tarafından düzenlendi(2012-06-11 12:51, 11 yıl önce)
herkes indirdi heralde kaldırabilirsin
Localated : indirdiğin zaman söyle kaldırayım BW yemesin

3 dakika sonra inmiş olucak, teşekkürler.

Edit: indi tekrardan teşekkürler
bunlar benim lastsiege için kurcaladığım statikler.. orjinalleri değil yani, rohan köprünün ilerisinde yeni bi kamp yeri çalışmam falan vardı bu mul dosyalarında :)
sanırım başka bi kaynaktan bulmanız gerekecek orijinal mul dosyalarını :)
Lethe : Roxside'yi bilenler varmı bilmiyorum ama çok iyi serverdı orta dünya olarak :)
Roxside'de bende oynamıştım.
Gerçekten çok sağlam ve zevkli bur sunucuydu :)
Forumda aradım bulamadım elinde Orta Dünya map ve Staticsleri Olan paylaşabilirmi ?
Lethe : Orta Dünya oynamanın zevki çok farklıdır,10 kişi bile olsa tadını çıkarırsın oyunun :)

+1

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.