Her static'imde multool kullandım çok memnun kaldım.

Hiç bir kötülüğü vb yok.
Novice
-14.8
:O_o
Kafanmı Guzel Bos Post Atıyon..Bıde Dıger Topıclerde Yok Sunu Yapma Yok Bos Post Atma Dıye Ahkam Kesıyon Mıllete...Madem World Buıldersın Solesene Nasıl Yapılcagını..
multool programini indir dowloands bölümünden orda freez e statics wardir onatıkla orda biir kutucuk war ona sakın tıklama o hep boş kalsın yoksa butun heryer static olur asagi boş bir alan vardir oraya senin yptigin bankanin idlerini yaz mesala i_stairs_wood_2 kullandin oraya yaz freeze de öyle öyle o idleri yap yedeigni almayi sakın unutma ondn snra statice alınmıs olur oraya nuke cekeersin. olay biter kolay geLsin.
Her Yaptıgımı Ellemı Yazıcam Idlerını..Eger Oyleyse Cok Kotu Bu Mooltool
hyr bak smdi öyle deil tbiki mesala 120 kullandin .add 120 kullandin sen multoolda freeze statics yaparsan 120 yazip worlddeki butun 120 leri mape ekler anladinmi ? ama orda bi kutucuk war o kutucugu işaretlersen öyle yaparsan butun heryer static olur spawnlar gateler ondn daha kolayini yap bnm dedigimi bitanesini static etcek hali yok kolay gelsin :D
ya bak mesela naap biliyonmu koydun ya sonra static ledin ondan sonra staticledigin duvarları degilde kendi koydugun duvarları sil o zmn transparan olur
staticledigi duvar kendi koydugu duvarın ustundedir mantıga bk :D oraya nuke at dedim ztn
valla okumadım cvpları ondan :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.