Eğer bunlardan birinide sen açarsan muhtemelen adam gibi sunucular arasına girmeyecektir.Scripter sorunsalı içerisindeyiz fakat xD

Yaklaşık 1 ay önce başladım.Kurgu tamamamen bitti fakat sürekli aklıma yeni birşeyler geliyor ve ekliyorum.Tanrıları yazdım ve bitirdim fakat hala tam olarak bitmedi aklıma birşeyler geliyor ve ekliyorum.Henüz efsanelere başlayamadım nereden gireceğimi bilmiyorum xfcvsdfg.Oyunu zevkli tutmak için yapacağım mini-quest arşivi hazırlıyorum.Henüz 170 tane oldu ama yetmez.Uzun soluklu bir katı rol yapma sunucusu olacaksa fazlası olmalı kendini tekrar etmemeli.Kullanılmamış yeni ve basit sistemler düşündüm halada ekliyorum ^^ Ha bu bir rol play sunucusu olacak değermi diye sorarsan belli olmaz.Rp sunucusu açıcak kişi oyuncu sayısını göz önünde bulunduracaktır zaten

Yani bakkala gidipde alıcakmış gibi sunucu açıcağım ne açayım diye sormak afedersin ama çok itici
Kimimben : Eğer bunlardan birinide sen açarsan muhtemelen adam gibi sunucular arasına girmeyecektir.Scripter sorunsalı içerisindeyiz fakat xD

Yaklaşık 1 ay önce başladım.Kurgu tamamamen bitti fakat sürekli aklıma yeni birşeyler geliyor ve ekliyorum.Tanrıları yazdım ve bitirdim fakat hala tam olarak bitmedi aklıma birşeyler geliyor ve ekliyorum.Henüz efsanelere başlayamadım nereden gireceğimi bilmiyorum xfcvsdfg.Oyunu zevkli tutmak için yapacağım mini-quest arşivi hazırlıyorum.Henüz 170 tane oldu ama yetmez.Uzun soluklu bir katı rol yapma sunucusu olacaksa fazlası olmalı kendini tekrar etmemeli.Kullanılmamış yeni ve basit sistemler düşündüm halada ekliyorum ^^ Ha bu bir rol play sunucusu olacak değermi diye sorarsan belli olmaz.Rp sunucusu açıcak kişi oyuncu sayısını göz önünde bulunduracaktır zaten

Yani bakkala gidipde alıcakmış gibi sunucu açıcağım ne açayım diye sormak afedersin ama çok itici

ben oyuncuların hangisinden daha çok hoşlandığını öğrenmek için sordum o soruyu arkadaşım.
Umur uzatma tamam (:
Novice
-0.500001
Bu sitede playerden cok yonetici oldugu icin burada bu soruyu sorarsan tepki alman cok normal.Serverin turu nolursa olsun iyi bir tanitim ve yeterli kaliteyle basarili olursn heralde ama bnce sn birak bu isleri
Nowanka : Bu sitede playerden cok yonetici oldugu icin burada bu soruyu sorarsan tepki alman cok normal.Serverin turu nolursa olsun iyi bir tanitim ve yeterli kaliteyle basarili olursn heralde ama bnce sn birak bu isleri

niye bırakıyım?
herkesin sözüne bakma .
neyse ben kendi bildiğimi okıyımda artık sözü oyuncular söylicek :)
bence hiç açma server uoyla ilgilenceksen player olarak takıl.
Allah aşkına biraz gerçekci ol, ağır olucak aşağılama değil ama sen kendinin iyi bir kitle tutturabileceğine inanıyor musun scriptleri napıcan tr de çalınacak rp pack mi var ki rp açıcan ?
Novice
-0.500001
Benim vermek istedigim cevabi vermis Gilbert beni ugrastirmadi saolsun.
Gilbertt : Allah aşkına biraz gerçekci ol, ağır olucak aşağılama değil ama sen kendinin iyi bir kitle tutturabileceğine inanıyor musun scriptleri napıcan tr de çalınacak rp pack mi var ki rp açıcan ?

ben pack ile çalışmam ! beleşçi değilim !
Gilbertt : Allah aşkına biraz gerçekci ol, ağır olucak aşağılama değil ama sen kendinin iyi bir kitle tutturabileceğine inanıyor musun scriptleri napıcan tr de çalınacak rp pack mi var ki rp açıcan ?

Konuşma , Tarzini Begenmedim.. Sana Benden -1.
Boşuna Post Kasma, Arkadaş Soru Sormuş Aşalıyorsun.
Novice
-0.500001
gilbert benden de sana +1 kardesim helali hos olsn
CνrCνrNecip merak ettim herhangi bir bilgin var mı ? Sphere mühendisliğinden başka eğer yoksa bu konunun açılmasında art niyet ararım.Konu hakkında daha fazla yazabilirim fakat amacım birilerini kırmak veya bozuşmak değil

Gilbertt ^^

Bu konu Kimimben tarafından düzenlendi(2009-12-15 01:41, 14 yıl önce)
Xearth :

Konuşma , Tarzini Begenmedim.. Sana Benden -1.
Boşuna Post Kasma, Arkadaş Soru Sormuş Aşalıyorsun.

Ne postu be çocuk musun nerden bağladın buna

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.