Web Sitemiz
Forum
[url=https://https://www.alenor.gen.tr/forum/ucp.php?mode=register&sid=bcbd172eeefa48a5976d2cf5d54d9aa6]Kayıt İşlemleri[/url]
[url=https://https://www.alenor.gen.tr/Alenor%20Uo.rar]Bağlantı Programı [/url]
İstatistik

- İletişim adresimiz (skype): alenoruo

** Makine Özellikleri;
** Hız Testi;
** Sponsor;
TamHosting

** Bazı sistemler hakkında bilgilendirme ;

** Kullanıcı Güvenliği

Alenor sunucusunda hiçbir şekilde para veya kontör karşılığı karakter, item satışımız bulunmamaktadır. Sunucumuz ücretsizdir ve oyun içerisinde ya da herhangi bir başka platformda oyuncuların sunucumuzdaki karakterleri üzerinden ticaret yapma girişimlerine izin verilmez.
Bu konudaki bildirimlerinizi, siz platform takipçileri olarak, [email protected] adresine mail atmanızdan mutluluk duyarız.
Alenor'un bir oyundan ibaret olduğunu unutmamanızı temenni eder, yüksek uptime süremiz ile kesintisiz, keyifli dakikalar geçirmenizi dileriz.

Yüksek uptime garantisi

Ekip adına bu uzun başlığımızı okuyan arkadaşlara,
Teşekkürler.

Daha fazla detaya yer verilmemiştir

Bu konu gaddarkhalin tarafından düzenlendi(2014-06-11 19:44, 9 yıl önce)
Hayırlı olsun, umarım istediğinizi alırsınız.
Önceki yazınızda da belirtmişiniz yazmıyım diyordum da yazıcam insanları kandırmayın.
O uptime rekorunuz size ait olmadığını korsan pvp'ye ait olduğunu söyliyeyim. Sahipleri aynı diye buraya koyup sunucunun uptimesi yüksek olarak göstermeyiniz.

Doamini tescil ettiğiniz tarih 12 Mart domain süreniz bile 30 günü aşmamış en azından insanları kandırmayın.
Bu arada şu konuya da takılmak istiyorum, sanırım bu işi keyfinize göre yapıyorsunuz önce power play deniyorsunuz sonra baktın olmuyor birde pvp deniyelim dediniz sanırım.

Malum yaz ayları, bu tarz durumlar olabiliyor inşallah sunucunuzun 1. ayı dolmadan kapanmaz kolay gelsin.
eleştiri yapabilirsiniz biz korsanpvp.com un kendi sahipleriyiz.Rp yerine pvp ye dönüstürdük.
Forumlarımızda da gerekçesini zaten yazdık

Alenor:
Selamlar arkadaşlar serverımızı Alenor PVP sunucusu olarak devam ettirme kararı aldık.Bunun nedeni Rp serverların çoğalması ve (sınav sebebiyeti ile ) online staff olmamasıdır.Verdiğiniz emekler için hepinize çok teşşekkür ederiz.
Kadromuza yeni Stafflar ekleyip yolumuza devam ediyoruz.

Bizim açımızdan bir sorun etmiyor rahatsızlığınız..

www.alenor.gen.tr
www.korsanpvp.com
Sıkıntı yok başarılarr
Başarılar dostum. :)
teşekkürler arkadaşlar
başarılar
teşekkürler arkadaşlar
ahka1234 : Nelph nasıl oluyorda resmen server'ında ırkçı ve paragöz bi tavır sergilercesine v.i.p-normal olarak insanları ayırabiliyor sonrada olması gerektiği gibi yoluna devam eden serverlara laf söyleyebiliyorsun merak ediyorum?

Ne diyorsun paşa ? Server vip olmak çok zor birşey değil 2 günlük kas 3 aylık alırsın zaten. Irkçılığın ne anlama geldiğini öğrende gel sen bakayım.
Eğer benim yaptığım ırkçılıksa yapıyorum KİMENE???
Nelphe katildigim nokta irkciligin ne anlama geldigini bilmemen.ama biz anladik yazdigini nelphin tepkisi de fazla olmus.sunucularda hersey esit olsun beyaz robe +9 katana tek sac stili hahhah :)
Burası alenorun reklam başlığı değil mi ? Eğer varsa bir sorun nelphin kendi başlığında hallet. Herkes kendi işine baksın adam ister rp ister pp açar sonra pvp yapar.Para onun zevk onun bundan da " SİZE NE?? "

Başarılar Alenor ekibine umarım hayal ettiğiniz kitleyi ve oyunu sağlayabilirsiniz.
ahka1234 : Orda bahsettiğim ırkçılık kelimesi sizin sağdan soldan öğrendiğiniz zenci beyaz ayrımının yanı sıra duran insan kayırma durumu server'ında nefes alınmıyor kasmak bi yana dursun herkes birşeyler başarmak istiyor biyerlere gelmek istiyor yolunda gidiyorsun ama safe'den çıkıp V.İ.P Mare'lerden nefes alabilirsen söylemek istediklerimi umarım anlamışsındır her türlü iyi yada kötü eleştriye açık olmasılısındır herhalde bir server sahibi olarak kendine rakip gördüğün insanları burda hırsızlıkla suçlaman sinirlerimi bozdu umarım anlaşabilmişizdir.

Ben 3 yıldır rakip tanımadım tanımamda ben kendi yoluma bakarım kimse benim umrumda olmaz bilmem anlatabildim mi.
Ben kimseyi hırsızlıkla suçlamadım yaptıkları hatayı söyledim "HIRSIZ" Kelimesi ağzından çıktığı kadar küçük bir kelime değildir o kadar basit herkese söylenmez bunu bilmelisin. Anladın mı beni paşam şimdi keyfine bak.
Connectorda sıkıntı var herhalde çalışmıyor.

Herkese merhaba;

Alenor UO Shard sunucusunda genel değişiklikler yapılmıştır.

* Skill cap'larınıza 7x Sınırı getirilmiştir.(Skill kasmaktan sıkılan playerlarımız için istediği 7 adet skill seçme imkanı)
* Binek spawn gate geçici olarak pasif durumdadır.Spawnlar yenilenecektir.
* İtem Stone'ler de genel olarak fiyat ve item değişikliği yapılmıştır.
* Şehirlere Gz eklenmiştir.
* Ev Sistemi aktif hale gelmiştir.
* Magical silah ve itemler npc lere eklenmiş olup dungeonlar aktiftir.
* Hediye Kutuları Sunucudan kaldırılmıştır.
* Kumar Sistemi kaldırılmıştır.
* Quest Sisteminde tamamlanan görevlerin kazandırdığı para miktarları arttırılmıştır.
* Büyülere reg kullanımı getirilmiştir.
*Craft menüleri aktif hale gelmiştir.(rare ve leather dye'ler dahil)
*Pk playerlarımıza genel af gelmiştir.(.pkaf komutunu kullanınız.)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.