08/02/2011 Tarihinde Serverimiz acılmıştır ve çeşitli testlerden, geçmiştir Aroniz uo olarak çok uzun zamanlar emek ugraş verilmiştir.
bizimle beraber adım atıcak herkeze teşekkürlerimizi sunariz.

Web Sitemiz: https://www.aronisuo.com/

Speed test:

Sunucu Özellikleri: HP Sunucudur 16gb RAM Vardır.

Serverımızdan Bir Kaç Görüntü.
LOCKPICK KASMA ALANI

TAMİNG KASMA ALANI

KAZI ALANI

TRANING ALANI

Aronis Rise Of The Empires Ultima Online sunucusuna hoşgeldiniz! Serverımız kendine özgü tarzı ve mümkün olduğunca OSI standartlarında ve çok eğlenceli sistemleri ve yenilikleriyle oyuncularına hizmet vermektir. Sunucumuzun en çok göze çarpan özelliği kendine özgü tarzı olan Tüm Ultima Online Skilleri ( SE - AOS - ML ) , Raceler ve tüm özelliklerin aktif olmasıdır bunun yanı sıra yukarıda bahsi geçen sürümlerden mitoloji ile alakası olmayan artifactlar , oyunun dengesini bozan yaratıklar çıkarılmış durumdadır. Uzun lafın kısası Ultima Online ' ı her yönüyle keşif ederken AOS standartlarında aksiyon ve gene AOS standartlarında PVM ( Player Versus Monster ) oynamanın en büyük zevklerini bizimle tadacağınıza emin olabilirsiniz. Tekrardan aramıza hoşgeldiniz ve Aronis Rise Of The Empires Dünya'sında hoş vakit geçirmeniz dilekleriyle !

Age Of Shadows'un tüm zevkini her classta yaşatan , farklı sürümlerin alakasız rarelerini , itemlerini ve artifactlarını saf dışı bırakarak çok farklı bir deneyim yaratacak Türkiyen'nin ilk multi core sunucusudur !

Gene belirtmek isterizki Haritalarımız Felucca , Malas ve Ilshenar olmak üzere AOS standartlarındadır ve Younglık sistemi kapatılmıştır. Osi Tarzı PH ve gene Osi Tarzı Skill Gain sistemi uygulunarak App Center yapılmıştır. Sitemiz menüsünden yararlanarak sistemlerimiz hakkında bilgi edinebilir ve daha fazlası için forumlarımıza üye olarak içeriklere göz atabilirsiniz.

Genel Özellikler

Sunucumuz alt yapısı RunUO 2.0 Final olmakla birlikte kendimize has bir tarz yaratıp AOS standartlarında Aksiyon yapmanın , AOS standarlarında PVM yapamanın , bize göre abartı ve mitoloji ile alakası olmayan bir çok hayvan ve itemin deaktif olup OSI standartlarında tüm skilleri ve skill özelliklerini kullanabileceğiniz çok zevkli sistemleri ve yenilikleriyle dolu Aronis ROTE sizlere durmak bilmeyen hizmet anlayışıyla açılmıştır.

Sunucu Özellikleri
-Emülatör RunUO
-Sunucumuz açıldığı gibi sürekli ve stabil bir yol izleyeceğinden ötürü tüm özellikler AOS spawnları orjinal yerlerinde olarak rare spawnları vs aktif durumdadır. Rare Spawnları 8-10 gün arası spawn olmaktadır ve sunucu açılış tarihinden itibaren geçerlidir. Sunucumuzda OSI standartlarında olması gereken tüm "Faction Sistemi " vs tür sistemler aktiftir. Sunucu PH oranı OSI ph stilidir ve bu şekilde devam edecektir. Yani Ultima Online ' nın kendisi ile alakalı nesi varsa açıldığı an neyse bundan 5 yıl sonrada aynı olacak ve stabil bir şekilde devam edecektir.
- Faster Casting : 2
- Faster Casting Recovery : 6
- Stat Başına En Yüksek Değer : 125
- Stat Cap 225 olup ancak Power Scroll ile 250 ' ye arttırılabilir.
- Skill Cap PS Dahil Max 720 Olabilir . Bir skill ps ile en fazla 120 olabilir.
- OSI standartı ELF veya HUMAN olma mümkündür.
- AOS ,SE ve ML skillerinin tamamı kullanılabilir ve skill özellikleride.
- Lower Mana Coast %40
- Lower Reagent Coast % 100
- En Hızlı Bandaj Basma Sınırı : 2,50 Saniyedir.
- Başka Birine ve Hayvanlara Dex 40 üzeri 2 saniye Dex 40 altı 3 saniyede bir bandaj basarsınız.
- Swing Speed Cap %100 olup en hızlı 1,25 saniyede burabilirsiniz.
- Hit ve Defance Cap ' leri Max : % 45 ' dir.
- Damage Increase Cap % 100
- Spell Damage Increase Cap % 20
- Reflect Damage % 100
- Enhance Bonus Cap - En Fazla % 50
- Guild Kurulumu Aktif ve ücreti 250 K olarak belirlenmiştir.

Önemli Not : Tüm Paragon , DF ve Oda Yaratıklarından çıkması gerek artifactlar tamamen orjinal AOS standartındaki oranlarla düşmektedir. AOS OSI glabol drop sistem mevcutur . İyi Oyunlar.
başarılar kardeşim.
Umarım istediğiniz yer'e gelirsiniz, başarılar.

Not: Siteniz çok sade pek ilgi çekici değil.
Teşekkürler İnşallah İstediğimiz Player Kitlesine Ve İstediklerimize Ulaşırız Teşekkürler Tekrardan Herkeze.
Başarılar ..
Başarılar
Osi tarzı kelimesini cok kullanmısnız,Fakat osinin cogu şeyini almayıp kaldırarak nasıl osi tarzı olunabiliyor burayı anlamış degilim.Osi stili Ph Skill gain nasıl oluyor burayı da tarif edersen daha iyi anlıaycağım.ben 6 sene osi de 3 shard da oynadım.BAska free serverlardada oynadım hiç osi tarzı ph skill gain ibaresini göremedim..Oside Ph Random gelirdi Cooook eskiden di oda.Trammel da skill kasılır oside daha fazla gain alırsın trammelda.İkincisi oside GGS vardır .Skill gain GGS ye göre gelir.GGS yok sizde ?.Üçüncüsü ML skilleri Farzedelim Spellwear skilini.Kitabını quest sisitemi ile alıyrosunuz scrolları Peerles dungeonlardan cıkıyor.Runuoun core codee yapısını bildigim icin ML questlerini komple çalıştırmanız gerekiyor.öyle questler varki birbirbirine baglı 6-7 adımda bitiriyorsunuz.ML de oyle itemlar varki ana temel dengelerini tamamlıyan itemlardır onlar.ML yi aos yapmak kolay degil.Bir kere Casting süreleri ML de Aos a göre daha ksıa sürede olan bir cok büyü var,ML de Büyülerde stack lar var.ML yi a dan z ye Cok cok cok iyi bilmek gerekiyor.İkincisi Irklarda Bonuslar var. Bu bonusları bildiginizi fazederek yazmıyorum bile.Bastan Custom core yapmanız lazım.Tabikide servera girip bakmadım.Sizin ibare ettiginiz acıklmaya göre eleştiriyorum.ML yi a dan z ye bilirim.Osiyi de cok iyi bilirim.bana çelişkili geldi dedikleriniz.Ama yiende başarılar diliyim
Knightsofwind : Osi tarzı kelimesini cok kullanmısnız,Fakat osinin cogu şeyini almayıp kaldırarak nasıl osi tarzı olunabiliyor burayı anlamış degilim.Osi stili Ph Skill gain nasıl oluyor burayı da tarif edersen daha iyi anlıaycağım.ben 6 sene osi de 3 shard da oynadım.BAska free serverlardada oynadım hiç osi tarzı ph skill gain ibaresini göremedim..Oside Ph Random gelirdi Cooook eskiden di oda.Trammel da skill kasılır oside daha fazla gain alırsın trammelda.İkincisi oside GGS vardır .Skill gain GGS ye göre gelir.GGS yok sizde ?.Üçüncüsü ML skilleri Farzedelim Spellwear skilini.Kitabını quest sisitemi ile alıyrosunuz scrolları Peerles dungeonlardan cıkıyor.Runuoun core codee yapısını bildigim icin ML questlerini komple çalıştırmanız gerekiyor.öyle questler varki birbirbirine baglı 6-7 adımda bitiriyorsunuz.ML de oyle itemlar varki ana temel dengelerini tamamlıyan itemlardır onlar.ML yi aos yapmak kolay degil.Bir kere Casting süreleri ML de Aos a göre daha ksıa sürede olan bir cok büyü var,ML de Büyülerde stack lar var.ML yi a dan z ye Cok cok cok iyi bilmek gerekiyor.İkincisi Irklarda Bonuslar var. Bu bonusları bildiginizi fazederek yazmıyorum bile.Bastan Custom core yapmanız lazım.Tabikide servera girip bakmadım.Sizin ibare ettiginiz acıklmaya göre eleştiriyorum.ML yi a dan z ye bilirim.Osiyi de cok iyi bilirim.bana çelişkili geldi dedikleriniz.Ama yiende başarılar diliyim

Abi başta osi olarak yapacaktık oyuncuyuzdan sonra ama aos olarak başlattık hedefimiz tabiki osi clone ama belirli player geldikten sonra acidmasterin arkadasıyım ben abi murat .:) ben ml ye yakın bir shard actık sadece ilerisi tabiki mondains legacy olacak insalllah playera kavuştukdan sonra görüşürüz abi kendine iyi bak
Sebastiann :
Knightsofwind : Osi tarzı kelimesini cok kullanmısnız,Fakat osinin cogu şeyini almayıp kaldırarak nasıl osi tarzı olunabiliyor burayı anlamış degilim.Osi stili Ph Skill gain nasıl oluyor burayı da tarif edersen daha iyi anlıaycağım.ben 6 sene osi de 3 shard da oynadım.BAska free serverlardada oynadım hiç osi tarzı ph skill gain ibaresini göremedim..Oside Ph Random gelirdi Cooook eskiden di oda.Trammel da skill kasılır oside daha fazla gain alırsın trammelda.İkincisi oside GGS vardır .Skill gain GGS ye göre gelir.GGS yok sizde ?.Üçüncüsü ML skilleri Farzedelim Spellwear skilini.Kitabını quest sisitemi ile alıyrosunuz scrolları Peerles dungeonlardan cıkıyor.Runuoun core codee yapısını bildigim icin ML questlerini komple çalıştırmanız gerekiyor.öyle questler varki birbirbirine baglı 6-7 adımda bitiriyorsunuz.ML de oyle itemlar varki ana temel dengelerini tamamlıyan itemlardır onlar.ML yi aos yapmak kolay degil.Bir kere Casting süreleri ML de Aos a göre daha ksıa sürede olan bir cok büyü var,ML de Büyülerde stack lar var.ML yi a dan z ye Cok cok cok iyi bilmek gerekiyor.İkincisi Irklarda Bonuslar var. Bu bonusları bildiginizi fazederek yazmıyorum bile.Bastan Custom core yapmanız lazım.Tabikide servera girip bakmadım.Sizin ibare ettiginiz acıklmaya göre eleştiriyorum.ML yi a dan z ye bilirim.Osiyi de cok iyi bilirim.bana çelişkili geldi dedikleriniz.Ama yiende başarılar diliyim

Abi başta osi olarak yapacaktık oyuncuyuzdan sonra ama aos olarak başlattık hedefimiz tabiki osi clone ama belirli player geldikten sonra acidmasterin arkadasıyım ben abi murat .:) ben ml ye yakın bir shard actık sadece ilerisi tabiki mondains legacy olacak insalllah playera kavuştukdan sonra görüşürüz abi kendine iyi bak

Zuahahaha bende bu sebastian kim diyorum :) zuahahaha Pm ile msn i at..Görüşelim..Kusura bakma eleştirim icin :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.