Kanglaoo :
Uo-Gaming : bu sitede herkes bir şeyi öğrenmiş.... MUHALEFET olmayı.... hem de her şeye....
Evet, bu konuda şu şekilde katılıyorum malesef senin gibi. Nasıl diğer sunucu başlığında post atıyor, durum hakkında eleştiri yapıyorsan burdada diğerleri aynısını yapıyor. Eleştiri yaparken iyide, eleştirilincemi kötü oluyor? tı tı tı..

tabi o yönden bakınca haklısınız fakat şu ana kadar hiç kimseye eleştiride bulunmadım ...
RoyaL : Başarılar dilerim, fazla vakası olmuş ve bir o kadar fazlada oyuncusu olan değişik bir sunucuydu bana göre.

Ayrıca;
prudent : böyle diyorsunuz ancak sizin açmadığınız asgard da sizin domain'inizi kullanıyordu (asgard.gen.tr) yani izin vermişsiniz açan adamlara. tamam eyvallah deyip domaini verip sonra da "bizim işimiz olmaz, sorumluluk almayız bize ne onlardan" diyemezsiniz.

Sunucuyu kapattıkdan sonra, "6 yıl bekler yine açarız, domain dursun düşürmeyelim" diyecek halleri yok ya? Adamlar bırakmış domaini kapan açmış sunucuyu. Bu ne saçma bir yazıdır. Kendini bilmez bir sürü kişide zamanında Hidden World'ü açmıştı. Her seferinde buraya gelip alakamız yok bu hıyarlarla demek zorunda kalmıştım bende. Çünkü elimizi çektik zaten, bizi rezil etmesinler diye. Niye durduk yere her yıl o domaine para ödeyeyim ki? Mantıklı düşün biraz.

bilmiyorsun boşuna 5 satır yazmışsın hocam. asgard.gen.tr domaini hiçbir zaman düşmedi sahibi olan arkadaş (her kimse) bizzat teslim etti domaini, sunucu tekrar kapanınca da geri teslim edildi kendisine :)
Kanglaoo : Evet, bu konuda şu şekilde katılıyorum malesef senin gibi. Nasıl diğer sunucu başlığında post atıyor, durum hakkında eleştiri yapıyorsan burdada diğerleri aynısını yapıyor. Eleştiri yaparken iyide, eleştirilincemi kötü oluyor? tı tı tı..

Evet, buna katılıyorum. Tamamen haklı bir düşünce. İnsanlar kendilerine eleştiri yapıldığında direk olarak bir saldırıya geçmek istiyor. Aslında yapılan eleştiri kötü olsa bile, güzel bir üslup ile dile getirildiğinde bu sorununda ortadan kalkacağını düşünüyorum..
yok beln daha önce kimseyi eleştirmedim sorun orda....

dier bi sorun da eğer göze batan bir şey varsa kırıcı bi tavır sergilemeden dile getirilir... fakat burdda ki bazı muhalefet arkadaşlar direk yargıya geçip ağır ithamda bulunuyorlar...
uo-developerda da dile getirdim. uo-gaming'e inanmak tam bir ahmaklık olur. arkadaş Asgard'ın birinci versiyonundan sorumluymuş. Bakın en küçük şeyinden eleştiriyorum, o zamanlar bende oynadım ve kadroda ki hiç bir staff kelimelerinin sonuna "z" koymak yerine "s" koymuyordu. zaten o zamanlar öyle bir akım yoktu. Asgard ilk olarak 2004 senesinde açıldı yani yedi sene önce. En kötü ihtimal olarak bu arkadaş o zaman staff iken onbeş yaşında düşünürsek, yedi sene geçmiş. yani yirmi iki yaşında olması gerekiyor. İlk başta Türkçe konuşmanı düzelt. ve orada da söylediğim gibi hiç inandırıcı gelmiyorsun.
Silindi
Banned
0
Tartışmaları okudum, kısaca özet geçersek '' hayırlısı neyse o olsun ''
Merhaba oltima online serverler

Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız ultima online serveri asgardı yeniden açacağımızı yakın tarihte duyurmuştuk...
Bu haber bazı insanlar tarafından hoş karşılanmasada asgardın yeniden açılmasını dört gözle bekleyen insanlar olduğunu biliyoruz...
Bu insanların beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek için tüm kadromuz geceli gündüzlü çalışmakta asgardın açılmasına
adım adım yaklaşmaktadır...Kesin açılış tarihi belli olmamakla beraber bayram haftası içerisinde server 1 haftalığına test sürümü olarak
açılacak,bu süreç içerisinde sunucuda scriptsel olan bütün hatalar tespit edilip giderilmeye çalışılacaktır...

Web sitemiz
Asgard
Forum sitemiz
Asgard Forum

Yeni asgardda göreceğimiz sistemlerden bazıları:
Aile Sistemi
Eşya Aktarma Sistemi
Unicorn Healing sistemi
Kill Düşürme Sistemi
Bonuslar ( Armor Damage,Animal Lore,Stun,Paradarbe,Meditation Gibi)
Hazine Sistemi
Görev Sistemi
Ticaret Sistemi
Köy Sistemi
Guild Sistemi
Evlilik Sistemi
Kafa Sallandırma Sistemi
Head Hunter Sistemi
Korsanlık Sistemi
Yumurta Sistemi
Guild İhtilal Sistemi
Player Anons Sistemi
Player Vendor Sistemi
Pk Af Sistemi
Quest Sistemi
Anti Edit Sistemi
Küfür Sistemi
Ev sistemi
Bu sistemlerle baraber asgardda hem eğlenip hem hediye kazanacağınız bazı etkinliklerimiz vardır

Bu Etkinlikler:
Dota
Explosion
Bombacı
Engelli Koşu
Bomberman
Kuyu
Futbol
Gm Topuk
1vs1 Ve 2vs2 Pvp Turnuvalası
Asgard Savaşları'dan Oluşur

Tüm sistem ve etkinliklerimizi detaylı olarak incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz...

Web sitemiz
Asgard
Forum sitemiz
Asgard Forum

Bizi Takip Ediniz!!!
Tamam template paylaşıldı da bari aktif bir sunucuda bu template varken kullanmayın.Ultima Online için website yapan kişiler var verin parasını yaptırın arkadaşım.Paranız yoksa da girmeyin şu işe

Hazır template i bile adam gibi kullanamamışsınız ki yazı font ları her menude ayrı ayrı.Ayrıca oltime online değil ultima online peh...

Not : 3 nokta nerde kullanılır onu da bi zahmet araştırın.Nokta konulcak her yere ... koymuşsunuz.
asgardın orjinal domaini bile değil
Patrick teşekkürler :)
Olumlu olumsuz yazıların herbirine tek tek teşekkürler...
Arkadaşlar bukadar uzatmanın ne anlamı vardı :P konuyu durmadan alakasız yerlere saptırdınız eski asgard eskide kaldı yeni asgard açılıo işte eskisinin domainiymiş zartıy mıç zurtuymuş bu yeni asgard artık eskisi kapandı bitti :P artık geçmişi unutup geleceğe bakmalıyız açılan fazla serverlerdan bahsetmenin bu serverin tanıtımı için açılan bir topix te konuşulması saçma aç ayrı bi topix de söyle şöle şöle serverler çok fazla die sanane be adam istedikadar server açar ala ala tutar tutmaz sanane ala ala bu topixe yazarsın hayırlı olsun ,hadikolay gelsin... ama uzatmanın ne anlamı var (bu arada açılan server hayırlı uğurlu olsun :D ) benim sölicem şimdilik söliceğim bukadar arkadaşlar
sunucumuz aktiftir ... hemen kayıt olup yeteneklerinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz...
Silindi
Members
0
Sistemlerin bazıları pyramidden copy/paste yapılmış :no

başarılar
bu sistemler daha önceden kullanılmış sistemler...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.