Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

KeLL :
firehellsly : Lhaw nerde ? Lhaw yoksa-olmaz. Murat'a kalırsak :)

Lhaw varken de sonuç farklı olmadı yani.

tek sorun zaten aralarında Lhaw'ın adam olmasıydı. Tabiki eski kadro'da öyleydi, yeni kadro'da bu nicklerin altından kim cıkar onuda zaman gösterecek. ;) Oynamaya başlayınca göreceğiz. :)))
Beklemedeyim.tamam.

Eskiden vioxda çok eğlenmiştik.Gene vakit geçirmek için girmeyi planlıyorum
Aiakos : Renkle grafik arasında nasıl bir bağlantı kurduğunuzu anlamadığımdan cevap veremiyorum üzgünüm.

ne kadar cok parlak renk kullanilirsa, backgroundla o kadar cok cakisip o kadar kotu bir goruntuye sebep oluyor. herhalde o itemlara, setlere falan bakip iyi gorundugunu soyleyemeyiz, degil mi?
Shatrian :
Aiakos : Renkle grafik arasında nasıl bir bağlantı kurduğunuzu anlamadığımdan cevap veremiyorum üzgünüm.

ne kadar cok parlak renk kullanilirsa, backgroundla o kadar cok cakisip o kadar kotu bir goruntuye sebep oluyor. herhalde o itemlara, setlere falan bakip iyi gorundugunu soyleyemeyiz, degil mi?

Herhalde alışık olduğumdan dolayı benim için bir sorun yok.Tabiki de zevkler ve renkler tartışılmaz.
Bu arada facebook sayfamız aktif konumdadır .
Facebook Sayfası

Bu konu Aiakos tarafından düzenlendi(2011-04-25 14:30, 12 yıl önce)
O renkler olmasa, sunucunun tadı cıkmaz. !
Sunucu açılış tarihi belirmiş durumda mayısın ilk haftası diyoruz en kötü ihtimal bir aksilik çıkarsa eğer 2.hafta sunucu aktif.
Selam,

Biraz ağır eleştiri gibi olabilir lakin sunucuyu pvp sunucusundan farksız yapmışsınız. Level sistemiyle harika şeyler yapılabilecekken, setleri ve silahları 50 ayrı dandik renge büründürmekten başka birşey göremedim sistemlerinizde açıkcası.

Scrolla aşağıya inene kadar tüm colorları görmüşümdür.
Kronos : Selam,

Biraz ağır eleştiri gibi olabilir lakin sunucuyu pvp sunucusundan farksız yapmışsınız. Level sistemiyle harika şeyler yapılabilecekken, setleri ve silahları 50 ayrı dandik renge büründürmekten başka birşey göremedim sistemlerinizde açıkcası.

Scrolla aşağıya inene kadar tüm colorları görmüşümdür.

bizimde sevme nedenimiz o
Tekrar söylüyorum zevkler ve renkler tartışılmaz ancak bu sefer bir şey daha eklemek istiyorum.Takılmış gitmişsiniz renklere tamam anlıyorum sizin için görünüş , renk vs de önemli ancak o setlerin özellikleri emek isteyen kodlara dayanıyor bu kadar çabuk kestirip atmayın bir renk olayı yüzünden.
Başarılar dilerim
muratmı açıyor gene serveri he bide Lhaw vardı?
Teşekkürler
- Bug olmazsa,
- Staff'lar aktif olursa,
-Auto Loot engelenirse,
-Özel kişilere özel yerlerde tix kasma alanları olmazsa,
-Sürekli server geri alınmazsa,
-Eski stafflar olmazsa ( Muhtemelen aynı staff kadrosu, isimler farklı )
-Donete ile satış gibi gösterilip özel kişilere donete itemleri verilirse ( MK III gibi.. )
-Kişilik seviyesi düşük oyuncular olursa ( UO^da bebe belik diye tabir edilen, sürekli küfür eden kitle. Yoksa yaştan yana bir sıkıntı yok )
-Sürekli Host değişimi diye sunucu aralarda kapanmazsa ( ki hep böyle olmuştu Viox, Coeusgaming, Sylon, Themis, Phobas..)
-En önemlisi EDİT olmazsa,

Oynanabilir bir sunucu olur.. Tabi bunlar zamanla meydana çıkacak şeyler.. Şimdiden garantisini vermenize gerek yok, diğerlerinde de hep öyle olmuştu..
firehellsly : - Bug olmazsa,
- Staff'lar aktif olursa,
-Auto Loot engelenirse,
-Özel kişilere özel yerlerde tix kasma alanları olmazsa,
-Sürekli server geri alınmazsa,
-Eski stafflar olmazsa ( Muhtemelen aynı staff kadrosu, isimler farklı )
-Donete ile satış gibi gösterilip özel kişilere donete itemleri verilirse ( MK III gibi.. )
-Kişilik seviyesi düşük oyuncular olursa ( UO^da bebe belik diye tabir edilen, sürekli küfür eden kitle. Yoksa yaştan yana bir sıkıntı yok )
-Sürekli Host değişimi diye sunucu aralarda kapanmazsa ( ki hep böyle olmuştu Viox, Coeusgaming, Sylon, Themis, Phobas..)
-En önemlisi EDİT olmazsa,

Oynanabilir bir sunucu olur.. Tabi bunlar zamanla meydana çıkacak şeyler.. Şimdiden garantisini vermenize gerek yok, diğerlerinde de hep öyle olmuştu..

Burada bulunan hiçbir maddenin garantisini vermedik çünkü böyle olaylar olabileceğini düşünmeniz bizim aklımıza bile gelmedi. Siz bu başlıkta şuana kadar her açılacak olan sunucadan istenilen olayları(durumları) istemişsiniz. Zaten amaçta bunları uygulamak olmalıdır. O yüzden böyle şeylere takılmayın sunucu aktif olduğunda herşey göz önünde olucak o zaman tekrar konuşalım bu başlıkları.
Teşekkürler.

Ve şunuda eklemek istiyorum Coeusgaming , Themis sunucularının bizimle hiç bir alakası yoktur.
Expert
34.0001
Şimdiye kadar yaşanan olaylardan bahsetmiş, ben cousgaming ve themis de oynamadım, ama diğerlerinde vardı bunların hepsi.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.