Öncelikli Merhaba,

Bilindiği üzere Elysium sunucusu yıllardır yönetimi tarafından 2, 3 ay kadar açılıp sonrasında kapatılıyordu, Şahsım olarak bu işi ciddi anlamda benimseyerek Elysium Uo Shard' ı 24 Mayıs 2014 tarihinde belli bir ücret karşılığında web+sphere+facebook sayfasını devir almış bulunmaktayım biz bu sunucuyu ciddiye alıyoruz tüm işlemlerini profesyonel hizmet alarak ilerledik ciddi yatırımlar yaptık buradan Elysium severlere müjdeyi vermek istiyorum
19 Haziran 2015 (Cuma) Saat: 21:30' da sunucu beta olarak açılacaktır beta süreci 10 gün sonra bitecek olup kastığınız skill ve itemler asla silinmeyecektir Elysium New Age olarak hizmet vermeye devam edecektir.

Not: Sunucuya item ve account res atılmıştır malumunuz istenmeyen olaylar yaşanmıştı bizden önceki yönetimde.

Makine Özellikleri:

Makine: E5520 2,27 GHZ Quad Core
Ram: 6 GB
Hdd: 160 Gb
Trafik: Sınırsız

Sunucu Tanıtımı:

Sunucumuz Diğer Birçok Ultima Online Sunucusundan Farklı Bir Sistem Üzerine Kuruludur.
Haritamız Sosaria Haritası Üzerine Yapılan Eklentilerdir.
Sunucumuzun Kendine Özel Bir Level Sistemi Vardır.
Sunucumuzda Statcap 800 (Str:400 Dex:200 Int:200) Ve Skillcap Yoktur.
Sunucumuzda Skiller 400.0'a Kadar Kasılabilmektedir.
Sunucumuzda 3 Skill Dışında Hepsini Kasabilirsiniz.
Bu 3 Skill'i (Mining Taming Blacksmithing) Level Atlayarak Arttırabilirsiniz.

Degerli Oyuncularimiz ;

Daha önce hayal kırıklıklarınızı unutturmaya geldik bende sizler gibi Elysium sunucusunda zaman geçirmeyi seven bir arkadaşınızım bu sunucu her zaman açık kalacaktır Elysium New Age bizim için İzzet-i Nefis meselesidir emekleriniz artık çöpe gitmeyecek..

Elysium New Age paraya dayalı bir sunucu olmayacaktır sunucuda drop oranları arttırılmıştır, Beta dönemi sonunda yeni npc, silah, zırh ve sistemler eklenecektir.

Web sitemizde sistemlerin ve itemlerin ayrıntılı bilgisine ( resimleriyle ) sahip olabilirsiniz.

Sunucu Türü : Level
Max Oyuncu Kapasite : 300 +
Kayıt türü : Kayıt sistemi mevcut

Facebook

Web

Forum

Sistemler:

Zırhlar

Silahlar

Yaratıklar

Özel Eşyalar

Bu konu ufuk1907 tarafından düzenlendi(2015-10-04 22:45, 8 yıl önce)
Başarılar.
16.sı Düzenlenen Geleneksel Elysium Para Olimpiyatlarına hoşgeldiniz.

Sevdiğim ve her açılışın da aktif olduğum bir pack. Başarılar.

Bu konu Administraktor tarafından düzenlendi(2019-10-02 14:15, 4 yıl önce)
adminlere ufak hediyeler verip level filan satın alabildiğiniz güzel sunucuydu
Arkadaşlar Hestia uo yönetim kadrosu tarafından yapılmaktadır bu server ve eğer bu serverı hatırlayanlarınız var ise bilirsiniz ki hiç bir şekilde edit olmadı 97 yılından beridir uo oyuncusu ve yetkili kadrolarında yer alan kişileri barındırıyor gençken bazı olaylar olmuş olabilir fakat artık sürekli açık olarak kalabilecek bir düzen içerisinde açılıyor para güdülmesi öngörülemez sadece zevk almak için eğlence ve eski tadları yakalama çabalarınla oluşturuldu.

Archage ve bir sürü mmorpg gibi oyunlarda bile alamadığımız zevki bizler bu oyunda bulduk ve başka hiç bir yerde aynı tadı alamadık umarım beğenirsiniz.

Edit: gibi işlemlerim olmaması adına add ye komutlar eklendi çıkartan kişi ve saatleri bellidir oyunda item kaybı yaşayan kişilerin bile itemlerini geri alamıyacağını farklı yöntemlerle tedarik etmeye çalışacağımızı bildirmek isterim.Yönetim kadrosu 25+ yaşlarda olmakla beraber evli barklı insanlar tarafından yürütülmekte.

21:30'da sunucumuza bekleriz Beta döneminde olduğumuzdan level ve skill kayıpları yaşanmayacak aksine bugsuz bir dönem yaşayabilirsek tam açılışa geçebilecez. Bazı saçma sapan kodları ortadan kaldırdık elysm la ilgili diğer açılan serverlarla bağı yoktur.
Merhaba,

İyi ve kötü yorumlarınız için teşekkür ederim fakat sizin yaptığınız yargısız infazdır şöyledi bir araba vardır eski sahibi o arabayla suç işler arabayı satar yeni sahibine kalır suç dimi yok kardeş kalmaz sunucu sahibi bendeniz Ufuk KARAGÖZ yeterince bilgi, birikim ve paramız var oynamak isteyen arkadaşlarım başımla gözümle oynamayanlar içinde tercih meselesi diyorum ama hem oynamayıp bilmiyip yorum yapana zevzek....

SUNUCU 21:30 DA AKTİFDİR.
yinemi pilav..
firehellsly : yinemi pilav..

Evet yermisin?
ufuk1907 :

Evet yermisin?

yiyenleri görüyoruz zaten, sabit oyuncu kitlesi, en fazla 3 ay açık sunucu. kaçıncı oldu bu sayamadık. :)
firehellsly :
ufuk1907 :

Evet yermisin?

yiyenleri görüyoruz zaten, sabit oyuncu kitlesi, en fazla 3 ay açık sunucu. kaçıncı oldu bu sayamadık. :)
Kardeş beni tanıyormusun ben bu sunucuyu devir aldım bilip bilmeden insanlar hakkında yorum yapmayı meslek edinmişsiniz ama umrumda değilsiniz ben bu oyunun eski playeriyim ac kapa yapan arkadaslardan kurtulmak icin actım..
Sunucuyu test ediyorum şuanda güzel gibi duruyor bakalım hayırlısı :)
Kasıyoruz :P
rambo655 : Sunucuyu test ediyorum şuanda güzel gibi duruyor bakalım hayırlısı :)
Kasıyoruz :P

Teşekkür ederiz hoşgeldiniz.
Expert
34.0001
firehellsly : yine mi pilav..

:yes:yes:yes:yes:yes:yes
Kell :
firehellsly : yine mi pilav..

:yes:yes:yes:yes:yes:yes

Teşekkür ederim dostum yinede siz eğlenin an itibariyle 39 player.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.