Herkeze merhabalar,
Sunucumuza İn-game'e bakabilecek iki tane takım arkadaşı arıyoruz, plevel 4 ( Game Master ) olarak başlıyacaklardır.

Başvuru için gerekli bilgiler;

Adınız soyadınız:
Yaşınız:
Yaşadığınız şehir:
Staff Nickiniz:
Daha önce çalıştığınız sunucular:
Neden Energy Pvp:

Bu forumu doldurarak [email protected] adresine mail atabilirsiniz. teşekkürler.

Not: Son başvuru tarihi 30,09,2010
Böyle Staff almak doğrumu ?
Sterlyn : Böyle Staff almak doğrumu ?

Bunu edit anlamında mı söyledin bilemicem ama edit anlamında söylediysen plevel 7 altı herkezde add dupe vb komutların hepsi kapalıdır o yüzden rahatım, ve her türlü log dosyası mevcut.
Bunu duymak güzel ama bu şekilde staff alırken 2 kat daha dikkat edilmeli :)
Qnd unutma ki bir oyuncuya yardım etmenin tek yolu add, dupe vs. değildir. Her zaman yetkili alırken tanıdığım/güvendiğim kişilere başvururum ki bence en sağlıklısı budur. Ama yinede umarım güvenilir kişiler başvurur :)
Bizde o yüzden başvuru diye bişey yapıyoruz, önüne gelene stafflık vermiyoruz, teşekkürler.
Yukarıdaki başvuru ile kimin ne olduğunu anlayacağınızı pek sanmıyorum, eğer gerçekten güvenilir biri istiyorsanız yazdığınız başvuru üzerinde bir daha düşünmelisiniz, en azından referans isteyin, o referanslarla irtibata geçip konuşun vs. vs.
Kolay gelsin.
Silindi
Banned
0
Reklam Kokuyor...

Bunu Kendi Forumlarında Yapman gerekmez mi ? ( Hemen Hemen Her Serverda Oldugu gibi)
zamansiz5334 : Reklam Kokuyor...

Bunu Kendi Forumlarında Yapman gerekmez mi ? ( Hemen Hemen Her Serverda Oldugu gibi)

Reklam yapıcak bi durum göremiyorum ben, ve zaten Platforumda banner mevcut, Forumda yayınlanabilir haklısın ama, benim forumumu takip eden kişiler farklı Ultima-Strike'ı takip eden kişiler farklı, burdakiler daha bi profösyönel oluyor.

Konu akışında devam etsin.
Silindi
Apprentice
2.6
Bana Göre Saçmalık..

NEyse Devam Edin..
Niye saçmalık olsun off çok abartıyorsunuz

Umarım bulursunuz

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.