Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Selam arkadaşlar, bir arkadaşımızın sunucusu için tanıtım yazısıdır.

Sitemiz daha bitmemiş olup sunucu açılışına kadar biticektir bu yüzden site hakkında sunucu acıldıgında bittiğinde yorum yaparsanız sevinirim.

Web Sitemiz : https://www.hera.gen.tr
Forum : https://www.hera.gen.tr/forum/
Açılış Tarihi : 21 Aralık 2014 Saat 17.00
Dosyalar : Sunucu acılmadan 2 saat önce dosyalar bölümüne koyulacaktır.

Oyun İçi Genel Özellikler ;
Emulator: Sphere
Version: 0.56b
Tür:Irklı Pvp
Stat Cap: 300
Önerilen Ultima Sürümü : Mondain s Legeacy
Connector: G-Defender
Web Tasarım Paperdoll Hosting : Ultima - Destek -Yapı Hosting

Makina Özellikleri

Alanlarımızdan bir kaçı

Oyundaki Sistemlerden ve dialoglardan görüntüler

Irk Seçim dialogu

Darkelf ( Skill sistemi - Warlock -Warrior-Mage)

Elf ( Skill sistemi - Warlock -Warrior-Mage)

Human ( Skill sistemi - Warlock -Warrior-Mage)

Ninja ( Skill sistemi - Warlock -Warrior-Mage)

Orclar ( Skill sistemi - Warlock -Warrior-Mage)

Paladin ( Skill sistemi - Warlock -Warrior-Mage)

Bunların dısında Tamer ırkı vardır onlarada skill sistemi ( Skill sistemi - Warlock -Warrior-Mage)
Amacları sadece tame yapmaktır ve baska bir şey özel bir şeyleri yoktur. Sadece spawn gateyi onlar acabilirler

Sistemlerden bir kaçı geri kalanını sunucumuz acılmadan önce sitemizden görebilirsiniz.

Darkness Undead Sistem
Darkness sistemi Resimlerdede gördüğünüz gibi 3 ayrı Npc ve ayrı Dungeonlarda bulunur icinden Çıkan 3 parca ile safe alandaki Darkshaman a gelip teslim edip 1m parayı verdikten sonra gizli gücler sayesinde karanlıktan cagırılıp size verilen bir binek ve sistemdir.

Sistemlerden bir kacı

Son olarak Paperdoll görüntümüz

Web Tasarım Paperdoll Hosting: Ultima - Destek & Yapı Hosting
Conector: G Defender
Başarılar.
Vasat
Expert
34.0001
tamer ırkı falan off diyorum yani.
Serverımız aktiftir. www.hera.gen.tr/dosyalar/ bolumunden connectorumuzu indirebilirsiniz..
Serverı bitirmeden açmasaymışınız iyiydi kardeşim.Kalort da freeze time yok ,hazineden direk castel parası çıkıyor,kitaba rune okliyorsun bazen kafasina göre 4 5 sehir ekliyor tek runeyle bazen hic eklemiyor..1 hafta sonra kum gibi item olur anlamsız bir servera döner.Daha başka bir şeye bakamadım bu kadar yetti.

Bu konu Superadminstratours tarafından düzenlendi(2014-12-22 00:34, 9 yıl önce)
Superadminstratours : Serverı bitirmeden açmasaymışınız iyiydi kardeşim.Kalort da freeze time yok ,hazineden direk castel parası çıkıyor,kitaba rune okliyorsun bazen kafasina göre 4 5 sehir ekliyor tek runeyle bazen hic eklemiyor..1 hafta sonra kum gibi item olur anlamsız bir servera döner.Daha başka bir şeye bakamadım bu kadar yetti.

Sunucu ilk acıldıgı icin illaki bazı problemlerle karsılanması normal sizde bilirsiniz bunu. Freezetime olayı düzeltildi. Para olayı ise her hazineden aynı miktarda para cıkmamaktadır. ve bunun yanı sıra aktif edilmeyen bir cok sey var zamanla aktif oldugunda paranın akışı cok rahat olucaktır yani para elden cıkacaktır. silahların tanesi zaten 5m. bunların yanında para edecek para harcanacak binekler vs itemleri cıkacaktır.Elestiriniz icinde tesekkürler her zaman elestirilere acık oldugumuzu soyluyoruz..
Kimse kusura bakmasın ama tam bir çöp server.... Deneme amaçlı kastım oynadım. Sistemlerim tam değil birkere her şey eksik serverda bosslar yaratıklar.. İtemler çok pahalı para kasması zor kumardan kasılmaz yani.. Sİlah damageleri inanılmaz berbat 50 50 vuruyor adam bana iki tane vurdu ve öldüm.. Bİr kere öldüğünüzde ninja ile mesela 35 40 m lik item gitmiş oluyor ki kasması 1 gün sürer... bence kapatın siz çünki öylesine açmışsınnız
Freezetime zaten runebookumuzu değiştimiz için oluştu ve 10 dakka icinde fixlendi. bu tarz sorunlar gözden kacabiliyor. Biz sunucumuzu actık suan iyi yolda ilerliyoruz tesekkurler eleştiriniz için
Hera Pvp Tanıtım Videosu
[/youtube]
Hera pvp mükemmel bir sunucu kumar sistemin'den gayet güzel kasılıyor ve hera dungeon sistemleri ile birlikte sunucu'da kasmak biraz daha kolaylaştı , ayrıca gerçekten herkesin tavsiye edebileceği bir sunucu şiddetle tavsiye ederim herkese

başarılarınızın devamını dilerim
Hera PVP Lootlu Quest Videosu
[/youtube]
Başarılar...
Sunucumuz bakıma girmiştir ve cıkmıstır. Bakımda yapılanlar.
Irk sayısı 3 e düşürülmüştür. Bu ırklar şöyledir :
-Orc : Orc captain , Orc predator , Raider Önerilen skiller: Warrior
Darkelf :Önerilen skiller: Warlock , Mage , Warrior
Ninja :Önerilen skiller: Warlock
.irkdegis komutu ile elf human tamer ve paladin olanlar değişebilirler.
Belli başlı itemlere reset atilmiştir. Bunlar ;
-Golem
-Silahlar
-Özel silahlar
Eklenenler :
Ortak silah stone ve Irkların özel stonesi tek stoneye düsürülüp oyunun kolaylığı sağlanmıştır.Irkların özelliklerini bir kac tane itemler ile yapılmıştır bunların dısında
herşey ortak olarak kullanılmaktadır.
Binekler :
Shire
Mustang
Gethor
Kiirin
Bu bineklere +10 armor özelliği eklenmiştir binildiğinde +10 armor vermektedir.
Başarılar dilerim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.