Değerli oyuncular, açılışını bu forumda da duyurduğumuz bir önceki sunucumuz 1 Ekim 2021'de açılmış olup "Dark Venue" adıyla hizmete devam etmektedir.

Önceki sunucumuzda Ultima Online'ın oynanabilirliğinde bazı sorunlar keşfettik. Her şey makro olmuştu ve insanlar değil makineler oynuyordu. İşte bu noktada biz de Classic UO alt yapısı ile kendi bağlantı programımızı oluşturduk. Makrosuz bir Felucca ve RunUO PVP'si için World of UO yeniden açılıyor.

 

Sunucumuz 17-19 Şubat tarihlerinde test olarak açılmıştır. Sunucu test etmek için sırasıyla aşağıdaki uygulamaları yükleyin:

1- https://www.worldofuo.com/ultima-online-download.html adresinden önce Ultima Online'ı ardından UOSteam'i yükleyin.

2- UOSteam'i açın ve bilgileri aşağıdaki gibi girin:

Oyun hesabınız ilk girdiğiniz kullanıcı adı ve şifreye göre otomatik açılacaktır.

 

Sunucu 17 Şubat 2023'te saat 22.00'da açıldığında aynı bilgilerle bu kez orjinal sunucumuza girebilirsiniz.

Sunucuda kullandığımız sistemlerimizi görmek için web sayfamızı [ https://www.worldofuo.com/ ] ve discord sunucumuzu [ https://discord.gg/mCTsDx67dX ] ziyaret edebilirsiniz. Tüm ultima severleri bekliyoruz.

1 months dakika sonra eklendi:

Merhaba değerli oyuncular,

1 ay önce sunucuyu açacağımızı söylemiştik. Açtık ama açılışta küçük bir değişiklik yaptık. Sunucu için bir bağlantı programı hazırladık ve oyuna sadece bu bağlantı programı ile bağlanabilmenizi sağladık. Böylelikle Easy UO, Razor, UO Stealth, Orion gibi UO'yu otomatikleştiren çoğu şeyi iptal ettik.

Sunucu 1 aydır açık ve ortalama 90 tekil oyuncuya sahip. Siz de Age of Shadows'u bizimle yaşamak isterseniz şu sayfaya göz atmanız yeterli: https://www.worldofuo.com/baglan/ 

Sunucuya bağlanmakla ilgili sorunlarınız için ve sunucuyu daha yakından tanımak isterseniz Discord kanalımız https://discord.gg/mCTsDx67dX

Aşağıda sunucumuzdan bazı görüntüler bulacaksınız. Sizi zindanlarımızda ağırlamak istiyoruz!

İyi eğlenceler!Bu konu Venus tarafından düzenlendi(2023-03-18 17:13, 1 yıl önce)

Hayırlı olsun hocamda bence UO'da makroya bırakabilmek keyifli yapıyor oyunu biraz. Çünkü eski günleri özlesekte maalesef genç günlerimizdeki kadar oyuna vakit ayıramıyoruz :(

Bir seyi merak ediyorum, siteniz neden calinti? resmen ünlü bir yabanci serverin sitesini calmissiniz.

#429250 Altruth:

Bir seyi merak ediyorum, siteniz neden calinti? resmen ünlü bir yabanci serverin sitesini calmissiniz.

Gerekli izinler alındı. Sitenin alt kısmında bağlantı vermemiz şartıyla kullanılabileceği söylendi.

Siteniz neden çalıntı? uHmmm... Bu zihniyeti ne zaman bırakacağız çok merak ediyorum, belki tasarımcıdan izin alındı? Belki parası verildi bazen eleştirmek için eleştiriyoruz. Hani sizin olmayan bir şeyi bu kadar sahiplenme konuyu bambaşka bir boyuta çıkartıyor. 

Sunucu içerisinde başarılar diliyorum iyi eğlenceler :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.