Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Silindi
Merhabalar

Yeni açacagım sunucu için hosting hizmeti almak istiyorum ancak 3 gündür ekledigim msnlere hiçbir yetkili girmedi henüz.
Bu konuda onlara nasıl ulaşabilirim ?
Uğraşma onlar seni arasın haklısın bir telefon bile yazmamışlar siteye bu onların ticaret zihniyeti hostu alıcaksın yarın birgün birşey olucak bekle ondan sonra msn acıcaklar .O fiyatlarla ne kadar müşteri memnuniyeti verecekler orasıda ayrı bir olay aman dikkat et 20 lira ucuz olsun diye kendini zora sokma .
Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki adreslerden herhangi birini messenger listenize eklemeniz veya e-mail atmanız yeterli olacaktır.

Gamemaestro sayfasından alıntı.Birde mail atmayı deneyiniz.
hohoho
Silindi
Banned
0
VPS 2048MB - Ortalama 250-300 kişilik 149 TL/aylık

Bu paketten yada,

Intel #3 - Stok durumu: 2 - 24 saat içinde teslim edilir

Intel Core i7-2600
Quad-Core, 3.80GHz - 5.0GT/s
8192MB (8GB) DDR3-1333 Bellek
1000GB Hard Disk alanı
1U Rack form
10Mbit Uplink - Türkiye/İstanbul lokasyon
Aylık 1000GB bandwidth

230 TL/aylık
Kurulum 120TL
veya
270 TL/aylık
Kurulum ücretsiz

bu makinadan almak istiyorum yetkililer gelince konuya yazarlarsa sevinirim, stok'ta mevcuttur umarım.
Superadminstratours : Uğraşma onlar seni arasın haklısın bir telefon bile yazmamışlar siteye bu onların ticaret zihniyeti hostu alıcaksın yarın birgün birşey olucak bekle ondan sonra msn acıcaklar .O fiyatlarla ne kadar müşteri memnuniyeti verecekler orasıda ayrı bir olay aman dikkat et 20 lira ucuz olsun diye kendini zora sokma .

Kişisel konuşmuşsun gibi geldi :D.
Master
59.2997
herkesin işleri, özel hayatı olabilir biraz mâkul görmekte fayda var. siz onlara ulaşmak için gereklilikleri yerine getirdiyseniz işini yapmaya niyetliyse fırsatı olduğunda zaten mutlaka değerlendirir. herşeye her an erişebilmek pek mümkün değil.
Biraz daha anlayışlı olmak lazım sonuçta karşımızda hizmet veren insan ve kimse kendi ekmeğiyle isteyerek oynamaz. Host işlerinde MSN'den ziyade, mail ile iletişim kurarsanız daha sağlıklı olur. Bir de mail atın.
Slothere : herkesin işleri, özel hayatı olabilir biraz mâkul görmekte fayda var. siz onlara ulaşmak için gereklilikleri yerine getirdiyseniz işini yapmaya niyetliyse fırsatı olduğunda zaten mutlaka değerlendirir. herşeye her an erişebilmek pek mümkün değil.

Bu sebeple, daha kurumsal firmaları tercih etmelisiniz (:
Silindi
Novice
6
Mail attım msn ekledim
Benim bir host firması ile bağlantım olmadı olmazda sanırım yani kendileriyle kişisel bir problemim yok sadece ticaret yapacaksanız müşteriye hizmet esas olmalı bir telefon yazmak zormu bu kadar bak 5 gün olmus hala ulaşamamış adam daha satın alıcak hadi aldı diyelim sunucuyu açtı sonra hostta bir sorun olsa adam ulaşamasa ne oldu patladı gitti server onada playerada yazık :con
Lai :
Slothere : herkesin işleri, özel hayatı olabilir biraz mâkul görmekte fayda var. siz onlara ulaşmak için gereklilikleri yerine getirdiyseniz işini yapmaya niyetliyse fırsatı olduğunda zaten mutlaka değerlendirir. herşeye her an erişebilmek pek mümkün değil.

Bu sebeple, daha kurumsal firmaları tercih etmelisiniz (:

Çok doğru. ;-)
Superadminstratours : Benim bir host firması ile bağlantım olmadı olmazda sanırım yani kendileriyle kişisel bir problemim yok sadece ticaret yapacaksanız müşteriye hizmet esas olmalı bir telefon yazmak zormu bu kadar bak 5 gün olmus hala ulaşamamış adam daha satın alıcak hadi aldı diyelim sunucuyu açtı sonra hostta bir sorun olsa adam ulaşamasa ne oldu patladı gitti server onada playerada yazık :con

Elbet bunun telafisini yaparlar, yani diğer ayın ücretini almama gibi. Ama sanmıyorum ki böyle bir sorun yaşansın. Hadi onuda geçtim telefon olayını ben bir kere yaşadım, bir arkadaşa verdim internet üzerinden tanıştığım birine, aramayan kalmadı beni. Yani çok feci rahatsız ediliyorsun, arıyor küfür ediyor kapatıyor gibi. En doğrusunu yapmışlar, telefon vermemek ile. Çünkü bende hattımı falan kapattırdım, yenisine geçtim bu sebep yüzünden..
Novice
11.9
Some_one :
Superadminstratours : Benim bir host firması ile bağlantım olmadı olmazda sanırım yani kendileriyle kişisel bir problemim yok sadece ticaret yapacaksanız müşteriye hizmet esas olmalı bir telefon yazmak zormu bu kadar bak 5 gün olmus hala ulaşamamış adam daha satın alıcak hadi aldı diyelim sunucuyu açtı sonra hostta bir sorun olsa adam ulaşamasa ne oldu patladı gitti server onada playerada yazık :con

Elbet bunun telafisini yaparlar, yani diğer ayın ücretini almama gibi. Ama sanmıyorum ki böyle bir sorun yaşansın. Hadi onuda geçtim telefon olayını ben bir kere yaşadım, bir arkadaşa verdim internet üzerinden tanıştığım birine, aramayan kalmadı beni. Yani çok feci rahatsız ediliyorsun, arıyor küfür ediyor kapatıyor gibi. En doğrusunu yapmışlar, telefon vermemek ile. Çünkü bende hattımı falan kapattırdım, yenisine geçtim bu sebep yüzünden..

Siz niye maestro yetkilileri adına konuşuyorsunuz ? Elbet telafisini yaparlar bir diğer ayın ücretini almama gibi vs. Ben aynı sorunu geçen sene yaşadım ve hiçte öyle bir telafi olmadı. Gökberk'in de dediği gibi kurumsal firmaları tercih edin.
Onların adına konuşmuyorum ben sadece yapılabilecekleri şeyi söyledim. Eğer ki bu cümleden farklı birşey çıkardıysan senin bana garezin olmalı. Ha tabi, doğal olarakta vardır diye düşünüyorum. Üslup tarzını çünkü hiç sevmedim. Bunun yanısıra kurumsal firma tercih etsin daha mantıklı ama bir o kadarda pahalı ve kazıkcıdır. HM'ye geçmeden önce Natro'daydım ve bir üst paket kullandırmak için ellerinden ne geldiyse yaptırmaya çalıştılar. İlk başta fiyatlar düşük, ama hiçbir fonksiyonlarıda yok; ha doğal olarak fiyata bakarak aldığından ötürü mağdur oldum ve bir üst pakete geçmek zorunda kaldım. Baktım sonu gelmiyor; güvensiz olarak bildiğim HM'yi tercih ettim ve aşırı derece memnun kaldım. Çünkü hem daha az para ödüyordum ve daha iyi bir altyapıya sahiptim. Bir kereliğine mahsus sunucu konusunda bir sıkıntı oldu fakat çok çok şikayetim üzerine o ayın ücretinin yarısını kestiler.

Not: Açıklamayı sana yapmadım fakat bu sorduğun sorunun cevabını diğer arkadaşlara göstermek amaçlı yazdım.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.