Novice
11.9
Öncelikle benim size karşı bir garezim yok tanımıyorum sizi neden olsun ki ? Ayrıca onların adına konuşmuyorum diyorsunuz ama "Telafisi yapılır bir ay sonraki ücreti almayabilirler" gibi şeyler söylüyorsunuz. Son olarak konuşma tarzım sizinle alakalı değil, konu maestro şirketi olduğundan ötürüdür. Herneyse amacım tartışmak değil. Sadece kurumsal oluşumlardan şaşmamanızı dile getirmekti. Sizin bahsettiğiniz gibi, siz nasıl bir kurumsal şirketle çalışırken yaşadığınız sıkıntıdan bahsettiyseniz, bende Maestro şirketinin öyle bir telafinin bana yapılmadığını söyledim. Yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın özür dilerim. İyi forumlar
''Telafisi yapılır bir ay sonraki ücreti almayabilirler'' [Ler] eki kullanılmış :) Bende tartışmaya girmek istemiyorum. Tabiki herkesin görüşü farklıdır, neyse bende iyi forumlar dilerim.
Kimsenin kimse adına konuştuğu yok kurumsalsan köklü bir firma olma yolunda ilerliyorsan oraya 1 adet telefon yazacaksın rahatsız edilmek felan gibi birşey söz konusu olamaz ben işletmeciyim tabelamda ismim ve telefonum yazıyor kimsede gereksiz yere aramıyor .Ha oldu aradı suratına kapatırsın biter gider şimdi bu olay ne beni ne someone nede başkasını enterese eder ama hala bu şirketten host kiralamak için çırpınıyorsa insan bizimde onu bilgilendirmemiz gayet normal .Msn eklicem host kiralıcam 5 gündür msn açan yok ha açtı aldın hostu 2 gün sonra server patlıyacak ulaşacak adam yok bu mudur müşteri memnuniyeti allah aşkına yapmayın ya.

Neyi ve kimi savunuyorsunuz maden o kadar işkolik insanlar birisi gelsin şuraya yazsın 5 gün saat 02 36 oldu 6. gün bırakın allah aşkına
Silindi
Novice
0
Yetkili kişi msn'e geldi, kendisiyle konustum gerçekten cana yakın birisi yardımcı oldu teşekkürler.

Gamemaestro yetkili arkadaşa teşekkür ediyorum.

Hosting'i aldım gamemaestro'dan teşekkürler.

ps: teşekkür triple attım :p

Bu konu syn tarafından düzenlendi(2011-06-19 03:44, 12 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.