Hayırlı Olsun.
madmannn : adminin kufur saydıgı bi yazıydı ve konuyu kilitledi
Anlamadım, o küfür değilmiydi? tekrar ediyorum burası (şahsi görüşüm) inci sözlük gibi basit ve ucuz bir platform değil. Malesef yurdumuzda rağbet görmemesi gereken bir çok şey rağbet gördüğü için bahsettiginiz şeyde günümüzde bu duruma gelmiştir.
@cranny teşekkürler,

Belli ki incisözlükte takılmıyosunuz. bunlar kufur değil orası basit ve ucuz bi platformda değil, eğleniyoruz eğlendiriyoruz her küfürü küfür sanmayın, sizin eğlenme şekillerimizle bizimkisi farklı olabilir ama bunu sözlüğe hakaret ederek belli etmeyin. nerde ne gerekiyosa onu yapmasını biliriz, topicime başlarkende sizden özür dileyerek başladım.
naber panpa
madmannn : @cranny teşekkürler,

Belli ki incisözlükte takılmıyosunuz. bunlar kufur değil orası basit ve ucuz bi platformda değil, eğleniyoruz eğlendiriyoruz her küfürü küfür sanmayın, sizin eğlenme şekillerimizle bizimkisi farklı olabilir ama bunu sözlüğe hakaret ederek belli etmeyin. nerde ne gerekiyosa onu yapmasını biliriz, topicime başlarkende sizden özür dileyerek başladım.

eğlenceden kastınız argo heralde? acaba merak ediyorum arkadaşınıza kendi aranızda söylediğiniz "SANSÜR"(açılımını dile getirmiyorum) lafının bile nekadar büyük anlamları olduğunu. küfür=küfürdür bunun ötesi berisi yok. eğlence anlayışı küfür olan bir nesil yetişiyor oda güzel.

Bu konu DESPERATE tarafından düzenlendi(2012-10-29 00:41, 11 yıl önce)
Konu farklı yerlere çekilmesin beyler, Ben sizden isim hakkında goruslerinizi almak istedim iyi veya kotu.

@Fream Liselimisin la :D
Bana burda Liseli diyende ilk defa gördüm. Yok canım 3.üniversitemi okuyorum ama :)
:D naber panpa ne abi :D
ironiyi anlayana işte.
isim kötü sanmam geleceklerini
Neophyte
-1.7
İnci sözlük destekli olduğunu sanmam çünkü onlar bir şey yapsa böyle önceden nasıl olur diye sormazlar direk yaparlar ve neredeyse tüm sözlük en azından dener. Rekor bile kırılabilir. Ayrıca hoş bulmadım
Tamam vazgeçtim beyler :D Haklısınız
madmannn : Tamam vazgeçtim beyler :D Haklısınız

Allah senden razı olsun.
cumlemizden

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.