Jadore Ultima Online | Player Versus Player Server

Makinamızın özellikleri.
İşlemci: Intel® Xeon® E7
İşlemci Hızı: 2.0 GHz
Bellek: 4.00 GB DDR2
Disk: 120 GB RAID0
Bağlantı Hızı: 100 mbit/s
Lokasyon: Türkiye
Ping: 5.3 m

Sunucuya ait bilgiler.
Web Site : www.jadore.gen.tr
Forum: www.jadore.gen.tr/forum
Facebook sayfamız: www.facebook.com/jadoreUO
Speed Test İçin Tıklayınız
Kayıt free olucaktır..

Sunucu Sistemleri...
Sunucudaki Sistemleri Ayrıntıları Gormek İçin Tılayıınız
Quest Sistemi
House Sistemi
Duello Sistemi
Kelle Avcısı Sistemi
Party Sistemi
Str & Dex Sistemi
Quest Sistemi
Deed Avcisi Sistemi
Gem Alanı Sistemi
Hazine Sistemi
Kumar Sistemi
İtem Aktarma Sistemi

Bu konu Νnsan tarafından düzenlendi(2011-12-04 00:04, 12 yıl önce)
Banned
-3
Başarılar
saol
Hocam göl hiç maya tutarmı ?

Ya tutarsa.
Banned
-3
Armina : Speed test , makinanın özelliklerini eklerseniz kurallara uygun şekilde olucaktır.

Başarılar.

Yöneticiler varken senin ne haddine ?
ShR :
Armina : Speed test , makinanın özelliklerini eklerseniz kurallara uygun şekilde olucaktır.

Başarılar.

Bu platform un kullanıcıları eşşek başı mı?Bişeyin illa yöneticiler tarafından mı söylenmesi lazım ne enteresan adamsın ya.Adam en kısa sürede kurallara uygun olması için böyle bir uyarıda bulunmuş teşekkür edilmesi gerekirken verilen cevaba bak
Master
59.2997
@Shr
Senin mantıkla gidersek;

ShR :

Başarılar.

Yöneticiler varken uyarmak senin ne haddine?

Neyse sunucuya dönersek; tanıtım pek bi zorlama olmuş. Sürekli bazı konular hakkında ikna edici yazılar yazmışsın edit olmayacak, pack değil vs. Bu kadar üzerlerine gittiğine göre o konularda bazı sıkıntıların ve o konular hakkında çekingenliğin var demektir.

Ayrıca;

Şunu belirmet isterim kesinlikle edit olmıyacaktır belki çok saçma biz söz gibi gelsede şuan ki sunuculara bakarsak ya market sistemi bağış sistemi v.b ekleselerde edit kullanarak para kazanıyorlar , ben şahsim olarak kar amaçlı bir sunucu acmıyorum,sadece Türkiyedeki oyuncuların raat bir ortamda sorunsuz şekilde oyun oynıyabilmeleri için sunucuyu acıyorum.

Bağış sistemine laf atanları anlamak zor. Adam sana karşılıksız ortam sunuyor daha sonra giderini karşılamak için 2-3 şey sattığında tonlarca laf atıyorsunuz. Garip insanlarsınız. Koskoca wikipedia bile bağış istiyor gidin ona da laf atın niye bağış topluyormuş diye. Az mantıklı ve dünyevi düşünün herşeyi tozpembe düşünüyorsunuz. Hep ayağıma gelsin hep gelsin fakat adamın çıkarı olmasın.

"Ayrıca kâr amaçlı sunucu açmıyorum" zihniyetinde gidersen hayatta herşeyi bedava ve karşılıksız yapman gerekiyor. Kimse kimseye karşılıksız bir şey yapmaz, hele cebinden para çıkıyorsa hiç yapmaz.
benim maddi sıkıntım yok @Slothere , ama düşünceye saygım çok böle diyorsan sana göre görecelidir bu iş dediğim gibi eğlenmek için acıyorum bu sunucuyu istediğinizi diyebilirsiniz...
Banned
-3
Syntax :
ShR :

Başarılar.

Bu platform un kullanıcıları eşşek başı mı?Bişeyin illa yöneticiler tarafından mı söylenmesi lazım ne enteresan adamsın ya.Adam en kısa sürede kurallara uygun olması için böyle bir uyarıda bulunmuş teşekkür edilmesi gerekirken verilen cevaba bak

Seni geren bişeymi varda bu kadar çok sorun etmeye çalışıyosun .Jadore başarılar tekrardan

Armina

Senin eski olup olmaman beni ilgilendirmez her insan hata yapar bu kadar üstelemekteki amaç ne ben sadece lafımı koydum yöneticiler bişey demiyorsa sende karişamazsın manasinda kötü bi niyetim yoktu.İyi geceler iyi forumlar.
Neophyte
26.6001
Speed test de eklendiğine göre konunun tartışmaya dönmemesini rica ederim, lütfen tahrik edici ifadelerden kaçınınız.
Tanıtımınız güçsüz durmuş. Oyuncunun ilgisini çekebilecek daha fazla görüntü ve içeriğe yer verirseniz yararlı olur diye düşünüyorum.
Başarılar : )
ben öle ağım şağım gereksiz şeyleri yazmak istemedim ve göz kirliliğindende kaçınırım server giren ve düşüncelerimi okuyan anlıyacaktır zaten ...
@Patrick adamların kuralları var uy gitsin...
hayırlısı
saolun
başka serverlarda player çar açıp reklam yaparak player sayısınızı arttıracagınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.