Sunucu İsmi : Kairos Pvp
Sunucu Türü : PVP
Emülatör : Sphere
Versiyon : 56b Nightly
Connector : G-Defender
Web : Kairos Pvp Website
Forum :Kairos Pvp Forum
Discord Adresimiz : Kairos Pvp Discord
Dosyalar Bölümünden Connectörümüzü İndirebilirsiniz.

Merhaba Kairos Pvp Oyuncuları, serverimiz 10.10.2019 tarihinde beta olarak acilmiş olup 30 gün süre icerisinde beta olarak oyuncularına hizmet vermiştir. daha sonrasinda  sistemler scriptlerde oyun ici hatalari giderilmiş olup tamamen sorunsuz birşekilde siz kıymetli oyuncularımızın hizmetine girmiş bulunmaktadir.  altyapısını 2 aylik bir calışmanın sonucunda hazırladıgımız Pvp serverimiz sizlerin hizmetine sunuyoruz. 

Sistemlerimiz

Aile Konağı Sistemi
Anti Küfür Sistemi
Hazine Sistemi
Özel Set Parcasi Sistemi
Kredi Sistemi
Rütbe Sistemi
İmmune Sistemi
Kelle Sallama Sistemi
Banka hesabı Sistemi
Guild Sistemi
Duello Sistemi
Binek Bilgi Sistemi
Binek Resleme Sistemi
Ölümsüz alan sistemi
Vip sistemi
Cekilis Sistemi
Menü Sistemi

Sunucumuzdan Kareler

Başarılar diliyorum umarım uzun soluklu olursunuz.

Teşekkür Ederim 4 aydir sunucumuz aktif fakat beta aşamasındaydı sunucumuzu kesinlikle oyuncu var yok takıntısı yapmadan iyi bir kalitede uzun yıllar aktif tutmayi düşünüyoruz şuanda hic bir şekilde hic kimseyle rekabet e girmiyoruz. Bizler ultima online türkiyenin yaşatilması icin herşeye acik durumdayiz ve bütün türkiye sunucularına elimizden geldiğince büyüme geliştirme acisindan destek olabiliriz. onlarda ayni şekilde bizlere olabilir bu şekilde türkiye ultima online de devrim yaratabiliriz. avrupa daki ultima online gibi tabi insanlar birbirlerini karalamayi bırakıp düşmanlık yapmazsa herkes ipin ucundan tutarsa cok iyi yerlere gelir tüm herkese teşekkür ederim bizimle olup destek veren iyi veya kötü yorumlarda bulunanlar icinde ayrica teşekkür ederim şimdiden rabbim herkesin kalbine göre versin. 

Kairos Pvp Server açılmıştır Herkezi bekleriz 

hocam başarılar diliyorum allah utandırmasın

Başarılar diliyorum, uzun soluklu olması dileğiyle.

Arkadaşlar Güzel Yorumlarınız İcin Hepinize Teşekkür Ederim. Rabbim Kimsenin Emeğini Boşa Cikartmasin Bütün Herkese Başarılar Diliyorum.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.