Sunucu hakkında bilgilerimiz ;

Çıkan aksaklıklar yüzünden 16 Temmuz 17.00'da kesin aktif olacaktır. Kayıt kısmı bugün 22.00'dan sonra aktif olacaktır.

Web sitemiz

Forumlarımız

Facebook Sayfamız

Sunucu Tarzı: Fantastik Role Play

Sphere : 56b Pre release

Skillcap: 700

Statcap: 225

Client Versiyonumuz =6x

Ph durumu = Animal Taming skillinde %40 Diğer skillerde ise %60'dır.

Tanıtım Trailerimiz

Balron Effect

Horde Minion Series

Shadow Knight

Melisandre

Dragon Effect

Sistemlerimiz

Makina Özelliklerimiz

Haritamız ve Bir kaç şehir ve dungeon

Not: Bu arada 5 ciltlik hikayemizde mevcuttur sunucumuz açılana kadar sitemize koyacağız hikayemizi.

Bu konu Lathander* tarafından düzenlendi(2015-07-15 20:24, 8 yıl önce)
Dark knight ;Ben karanlığın delikanlısıyım ama yürüsem birşeye yarayabileceğim.
Balron efect: Kadim yaratığım ama efectim ile 5 hp goturuyorum.
Geri kalana pek birşey yazasım gelmedi .Bu kötülemek babında değil.Efect işi güzel ama geri kalan sistemler nedir.

Puremageler için 2 robe .Warlock ve warioru napıcaz?Çöpemi atıyoruz .Mesela wariordan bahsedin.Kaçak köçek yaşayan, hepi topu iki bitkinin kudretinden medet uman ucubelere karşı 2 classın durumu ne olaki.Warcloklar poi sürecekmi?Sürecek ise hangi skilleri buildine alıcak.Wariorlar bu bitki müptelası büyücülere karşı hangi bonusları ile karşı koyacak.Sonra yayını domuz yağığyla yağlayan okçular ne gibi bir üstünlük elde edecek .

Efectler güzel işler, değişiklik iyidir .Reklam da iyidir geniş olduğunda.
Sistemler kısmını daha bitirmedik bütün klasslar için gerekli şeyler yapılmıştır. Parrying blow sistemimiz var mesela. Sistemleri yavaş yavaş sitemize yazıyoruz. Savaş dengesi gerçekten çok dengeli ve çok güzel. Poison sürme olayına gelirsek poison ve arms lore istemektedir sürmek için. Biz orada yaratıkların damagelerini ayarlamadan efekleri çektik sadece yaratıklarımızın efekleri gayet hp almaktadır. :) Tabikide reklam ve tanıtımı sistemleri genişleticeğiz açılışımıza kadar. Teşekkürler

Not: Bu arada 5 ciltlik hikayemizde mevcuttur sunucumuz açılana kadar sitemize koyacağız hikayemizi.

Bu konu Lathander* tarafından düzenlendi(2015-07-12 01:52, 8 yıl önce)
Başarılar.
@Elhamra.

Teşekkürler.
Narderia da aldığınız gaz'la karim world'de de bir süreliğine yüksek online sayısına sahip olcağınıza inanıyorum :)
@Mrs.xaRiyla

Narderia Yönetiminde olan sadece 1 kişi kadromuzda mevcuttur. Bunun dışında bu zamana kadar açıcağım 2. sunucudur bu. Emeklerimizin karşılığını alırsak tabikide bizde sevineceğiz. Ortaya koyduğumuz proje üzerinde gerçekten çok fazla uğraştığımız bir projedir. Sizide sunucumuza bekleriz girip bir göz atmanızı dilerim.İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Connectorumuz aktif olmuştur.Çıkan aksaklıklar yüzünden 16 Temmuz 17.00'da kesin aktif olacaktır. Kayıt kısmı bugün 22.00'dan sonra aktif olacaktır.

Bu konu Lathander* tarafından düzenlendi(2015-07-15 20:25, 8 yıl önce)
Neden Karim ?

Gerçekleşecek her olayın bir hikayesi olduğu için
Boyalı At v.b. saçmalıklar barındırmadığı için
Oyunun oyuncu için olduğu fikri ile staffsız bir sunucu olduğu için
Efsanevi ve ihtişamlı yaratıkların Yapay zekası hakettiği düzeyde olduğu için
Loglar anında siteye yansıtılıp oyuncunun kontrolünde olacağı için

Saygılarımla.
@Superadminstratours
Dark knight ;Ben karanlığın delikanlısıyım ama yürüsem birşeye yarayabileceğim.
Balron efect: Kadim yaratığım ama efectim ile 5 hp goturuyorum.

bu nedir ya ? Bu sunucuda ciddi ciddi oynayacak olanlar ağlamasın sonra boşuna emeklerimiz gitti diye.

neden karim? gerçekleşecek hikaye varmış , yukarıda ki gibi olacağına olmasın daha iyi
boyalı at yokmuş , mustang , shire de mi yok? yazacak bir şey bulamayınca saçmalama vol2423423
loglar yansıtılmışmış , sistem sizin elinizde log nedir ki? yıl 2015 birader bunlar 2009-2010nün yalanları. Sen bana remoteyi ver 10dakkada gör editi logda bir tane kayıt var mı
neyse fazla konuştum.

NBL-Pyramid varken alternatif sunucu arıyorsanız profesyonel olsun böyle sunucularda oynamayın arkadaşlar.

Bunlar benim düşüncelerim.Herkesin düşüncesine saygı gösteririm , başka düşünenler olabilir.Geri dönüş yapmayacağım. Başarılar dilerim fakat hiç ummuyorum başarılı olabileceğini.

Saygılarımla
@HERMES
Evet boyalı at yok shire da yok mustang da yok, yerine orijinal kiirin unicorn chimera v.b. gibi orijinal sistemin binekleri var
loglarımızı da yansıtıcaz sitemize bunlar karşılıklı güven ifşa eder.
Tanıtım fragmanında gördüğünüz damageler göstermeliktir birincil amaç efekleri tanıtmaktır. Diye de üstte yazıldı.
Aynen yukarıda yazdığım gibi olacak olmaması gibi bir durum yok beğenmiyorsan oynamak zorunda da değilsin

prrofesyonellik konusuna gelince;
profesyonel anlamı
sf. 1. Bir işi kazanç sağlamak amacıyla yapan (kimse) para için yapılmadığından profesyonel değiliz öyle bir ihtiyacımız da yok

saygısız üslubunu kınıyorum.
Silindi
Members
0
mordred123 : @HERMES
Evet boyalı at yok shire da yok mustang da yok, yerine orijinal kiirin unicorn chimera v.b. gibi orijinal sistemin binekleri var
loglarımızı da yansıtıcaz sitemize bunlar karşılıklı güven ifşa eder.
Tanıtım fragmanında gördüğünüz damageler göstermeliktir birincil amaç efekleri tanıtmaktır. Diye de üstte yazıldı.
Aynen yukarıda yazdığım gibi olacak olmaması gibi bir durum yok beğenmiyorsan oynamak zorunda da değilsin

prrofesyonellik konusuna gelince;
profesyonel anlamı
sf. 1. Bir işi kazanç sağlamak amacıyla yapan (kimse) para için yapılmadığından profesyonel değiliz öyle bir ihtiyacımız da yok

saygısız üslubunu kınıyorum.

taaam hadi az otede kina.
Sunucumuz 16 Temmuz 17.00'da aktif olmuştur.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.