Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Banned
-3
NoXeBLe : Giriceğiniz son sunucu olsun ben açıldığından beri oynuyorum oyunu bıraktıran tanımadığım bi player bu adam edit diye page attı gelen staff ise sorgu sualsiz bineklerimi sildi o kadar kasmalarım boşuna gitti eğer bunlara rağmen oynayacaksanız eğer bineklerinizi biriktirmeyin fazla binek bankaya koymayın edit muamelesi yapılıyor ve sorgu sualsiz siliniyor bunlar haricinde sunucu gerçekten güzel staff kadrosu hariç.

Merhabalar senin 3 5 10 15 bineğini silip sunucu kurtulcak deil sanırsam bi yanlış anlaşılma var ondan bu gibi bi tavrınız var.Saygılar.
Silindi
Banned
-3
Kardeş burda güzel konuşuyosun sunucudada böyle iyi davransan ?
Çok Basite Kaçılmış Üstünde durulmamış Bi Server Bazı Uğraşımlar Sonucu Daha İyi Yerelere Gelebilirdi ... Ama Bence Artık İhtimali Kalmadı... ( Nedeni Yakında )
Banned
-3
NoXeBLe : Kardeş burda güzel konuşuyosun sunucudada böyle iyi davransan ?

Demekki sunucuda bana böyle davranmıyorsundur.

Owner_Jin : Çok Basite Kaçılmış Üstünde durulmamış Bi Server Bazı Uğraşımlar Sonucu Daha İyi Yerelere Gelebilirdi ... Ama Bence Artık İhtimali Kalmadı... ( Nedeni Yakında )

Yakında derken kapancak anlamındamı söylediniz bilemiyorum.Sunucumuz şuan 3 aydadır kapanma gibi bir lüksü yoktur.
Silindi
Banned
-3
Sunucu 2 - 3 günde 1 çöküyor zaten o yüzden hiç garanti yok.
Ayrıca sunucuda sana böyle ben davranmıyosam arkadaşlarımda böyle davranmıyor o zaman ? Utanmadan burdada suçluyosun ya dicek lafım yok size.
Banned
-3
Afedersin neyden utancam arkadaşım iyice saçmalıyorsun sunucumun çöktüğü flan yok 7/24 aktif. :)

Bu konu ShR tarafından düzenlendi(2011-07-04 07:30, 12 yıl önce)
Silindi
Banned
-3
He tamam kardeş öyle haklısın.
5 6 kere açılıp kapandı dimi ama :)
Banned
-3

Merhaba arkadaşlar Lahiya pvp shard kralını seçiyor eğer sizde katılmak isterseniz 11/07/2011 saat 20:30'da sunucumuzda bizimle olun.
Başarılar hoş sistemler
Silindi
Members
0
Sakin ol, bu şekilde kimseye yaklaşarak hatalarını anlatamazsın. İnsanların tercihlerine saygı göstermelisin, aşşağılıyorsun senin durumun daha kötü bir hal alıyor.

Bu konu Kanglaoo tarafından düzenlendi(2011-07-29 12:40, 12 yıl önce)
Banned
-3
böyle kişileri sitede barındırmaktan sıkılmıyormusnuz.Yazdığına baksana sanane gerizekalı insan senimi geriyor nickim kusura bkmayın harbiden sinirlendim.

Rezzer teşekkürler.
Web siteye daha çok ilgi göstermelisin.İlk ilgiyi çeken web'tir herzaman.
Banned
-3
İlerliyen zamanlarda değişçek .
Basarılar

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.