Limitless pvp de artık yapılan pvp turnuvaları bir lig haline dönüşecek.Nasıl mı?

1 ay içerisinde yapılan tüm pvp turnuvalarında geçtiğiniz her rakipten +1 puan ve her 1.likte +3 puan kazanacaksınız,bu puanlar ay sonunda toplanarak Limitless | Pvp lig Şampiyonu nun belli olmasını sağlayacak.
Şampiyon ay sonunda tabloya göre şampiyon olan oyunculara
1 aylık vip özelliği
1 ay süren krallık ünvanı
100 m gold
5 adet vanquishing Scythe
5 adet vanquishing Crescent Blade
İstenirse
Tower + Guiild Stone

Puan durumu ve sıralama aynı zamanda sitemizde aşağıdaki örenek tablo şeklinde yer alacaktır.
Örnek Puan Tablosu

https://www.limitless.gen.tr
Abi herşeyi geçtimde,

https://176.53.17.229:2593/

asDJADLSADFSDJF çok fail olmuş be.
Neophyte
26.6001
Eleştirilerimizi düzgün yapmayı öğrenemedik. "asDJADLSADFSDJF" neyi ifade etmekte, bir çok mesajınızda bu tip karakterleri görüyorum. Alay etmek içinse, hoş bir görüntü değil. Yapıcı bir dille eleştirme yolunu tercih edebilirsiniz.
Internet jarnogonu.
Mektuplaşmıyoruz sanırım ?
Silindi
Members
0
ula benim mesajımı niye silionuz adam resmen foruma kusmuş biz "zaaaaa" yazınca siliniyor.Biraz adil davranın
Rahman_Baba : ula benim mesajımı niye silionuz adam resmen foruma kusmuş biz "zaaaaa" yazınca siliniyor.Biraz adil davranın

Türkçe'yi düzgün kullanmadığınız için siliniyor
Silindi
Novice
0.1
ee adamın yazdığını görmüyor mu arkadaş?
Orada adı geçen sunucu da bana aitti alt yapısını kullanmakta en doğal hakkım sanırım ?
Banned
-3
Owner_Jin : Orada adı geçen sunucu da bana aitti alt yapısını kullanmakta en doğal hakkım sanırım ?
Sana ait way canına :)
... daha önce ki açtığım topiclere bakarak sunucunun reklamlarını yapmış olduğumu görürsün
Banned
-3
Biraz araştır ve gerçekten kiminmiş öğrenirsin asgardın domaini alıp ordan burdan scriptlerle açıp hak sahibi olamazsın neyse 2121 tane konu açtın sunucu tanıtım konun var zaten oraya neden yazmıyorsun.Yetkili arkadaşlarımız bu konuyla ilgilenmiyor .
Master
59.2997
Naçizane bir yorumda bulunmak istiyorum; reklamınızı, güncellemelerinizin bildirilerini kendi başlığınızın altından yapın. Böyle yaparak ciddi manada göz kirliliği oluşturuyorsunuz.
bende o dediğinizi yapmayı gerçekten isterdim fakat o başlık altındaki saçma sapan yorumlar gerçekten o tanıtım başlığının silinmesini ya da unutulmasını arzu etmeme sebep oldu ...
Owner_Jin : bende o dediğinizi yapmayı gerçekten isterdim fakat o başlık altındaki saçma sapan yorumlar gerçekten o tanıtım başlığının silinmesini ya da unutulmasını arzu etmeme sebep oldu ...

slothere katılıyorum. bu tarz insanlar herzaman olmuştur. önemli olan senin iraden ve kararlılığın. başkalarının yazdıklarından sadece sana öğreti niteliğinde olanları dikkate al gerisini boşver.
haklısınz yaptığım bi hata...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.