Merhabalar Ultima-Strike Ailesi Neave Projesiyle tekrar karşınızdayız 2011 yıllarının aralık ayında açılıp 2012 yılının haziran ayında şehir dışına çıkmamdan ötürü kapanmış olan neave projesi tekrar açılıyor....

Sunucu Henüz Açılmamıştır 25.Eylül.2012 Salı Günü (Buğün) Saat 22.00da Sunucu kapılarını bütün oyuncularımıza açıcaktır bilgilerinize.

Detayli Bilgiler,
Web Adress
Forumlar
Sistemler
Dosyalar

Sunucu Türü : Player Versus Player (Pvp)
Sunucu Emulatörü : Sphere 56b.0
Skill Cap : 19x (1900 Skill Cap)
Stat Cap : 225
Bağlantı Programı : G-Defender

Tanıtım Trainer #v1
https://www.youtube.com/watch?v=HFSn4uZJnh0

Sistemler Hakkında Detayli Bilgi

Kale Fethi Sistemi
Expert
34.0001
Grid Of Taş Sistemi
Eylül ayı amma sunucu yaptı ha.

Başarılar.
Sunucu aktiftir..
Size 2 soru sorucağım aklıma takılan 2 soru var cok sallıyorsunuz bukadarda olmaz ama...

Siz 9 aralıkta ne ara actınız haziranda kapattınız.Ben neden sizi görmedim ?

Bana 9 aralıktan hazirna kadar her hangi bir kanıtınızı koyarmisiniz ?Sen rüyanda actın heralde 7 ay :) En son siz actığınız tarih söleyim size 30/5/2012 kapanış tarihi 10/6/2012 kapattınız toplam 10 gün acık kaldı siz rüyanızda gördünüz heralde okadar playeri....Bana bu konuyu acıklarmısınız.Bu konuda bilgi almak istiyorum sonucta serveriniz 7 ay acık kalmış ama ne ara acık kaldı ben 10 gün olarak biliyorum....

Buda actığınıza dahir bir yazı xxx reklamda

2012 Yılının en iyi pvp sunucusu olmak için geliyoruz gelişmiş sistemler otomatik turnuvalar otomatik questlerle birlikte geliyoruz teccübeli staff kadrosuyla inanilmaz yeniliklerle geliyoruz
30.Mayıs.2012 tarihinde aktiftir. 
ya genco senin gibi yalançı ückaatcı burda dikkat çekmek için yazılan yazılardan bıktım tamammı yahu kardeşim 3000 bin kişi biliyorki bu sunucunun 7 ay açık kladığını hani şu 3 .ayında serveri hacklemeye kalktığını sen kendi serverina güveniyorsun madem kardeş ozaman niye başka pvp serveri açılınca böyle tutuşuyorsunki git kendi serverinda millete editi bas otur seninle artık muhattap dahi olmak istemiyorum çünkü ben senin yaşında değilim canım benim ergenlikten çıkmanı önerrim..
HAAHHah 3 ayında hacklemeye kalkmışım :D bana göster işte 3 ayında resimleri :D işte bukadar yalancı olmayın....Kanıtım yukarda zaten kardeş sen rüyanda ancak 7 ay kalırsın nekadar düzanbaz nekadar yalancı adamlarsınız ya birde 3 ay acık kaldı demezmi abicim bana göstericeksin ozaman 3 ay acık kalan sunucu sölüceksin ? Ben neden istatistklerde görmedim ?Ah ah sizler nekadar sallamasyon insanlarsınız milletin accountlarını ele alıp hacklemeye gücünüz yeter sizin ancak....Siz rüyanızda 7 ay acık tuttunuz heralde benim demek istediğim şu işte tek bir cevap bana o 7 ay icersinde herhangi bir resim vs gibi koyucaksınızki bizde görüceğiiz.Acık olup olmadını millete nekadar cok kandırıyorsunuz ya bukadar da yalan sölemeyin yok şukadar acıktık yok şehir dışına cıktık vs ? Ayırca sizin ordaki ownerlarin yaşı 15 :) ahahah birde şunu sölemek istiyorum acıkcası size edit ben basmam sizler basarsınız kendi serveriniz neden kapandığını iyi biliyorsunuz 30/5/2012 actınız serverinizi edit basarak biryere gelebilceğinizi sannettiniz ama serveriniz en az 10 gün dayandı ve 10 gün icinde kapattınız tekrar actınız 3 gün sonra tekrar kapattınız...Biraz senin bişiler öğrenmem gerek...

Kendi serverinla karıştırma bizi önüne geleni staf yapmışsın msnden allaha küfür edicek kadar sizin kadar düşmedim dimi ? Bu konuya gelirsek amacım kimseyi kırmak değil sadece bu sorunun cevabını almak istiyorum 9 aralıktan 12 haziranada kadar acık tuttum demişsin ben neden görmedim bu serveri ? Adil kendini cok iyi bişiler biliyorum diyorsun ama senin tek iyi bildiğin şey sadece allaha küfür etmendir...Hadi benden cok şey öğreniceksiniz o yazılarıda kaldır bence kendinizi kücük düşürmeyin ben sadece bu soruya cevabı istiyorum sonucta sormaya hakkım var 9 aralıktan 12 haziranada kadar bana bir görüntü gösterin ? Yazmak kolay ama göstermek zordur dimi ?

Bu konu Lord Genco tarafından düzenlendi(2012-09-26 13:01, 11 yıl önce)
of yine mi lawyer her sene 5 server açıyo en iyisi olcak diye, copy paste yaparak en iyi olunmaz :D
Başarılar dilerim lakin bu kadar gereksiz polemik yazısı yazamam genco doğru söylüyor olabilir .Bende oynamıştım ve çok kısa bir zamanda kapanmıştı.Her zaman diyorum player zaten gerekli cevabı veriyor oynamayarak bu sizin serverınız için geçerli değil bir insan durmadan server açıp 2 3 ayda kapatıyorsa direk kara listeye alınmalı demekki bir şey yanlış en iyisi bilindik serverlarda oynamak.
sizin ben hafızanıza..
7 ay açık kalmış afdgdgahd hangi sunucu ya o
Bu yukardaki arkadaş Neava 7 ay acık kaldığını yazmışta bende diyorum nezaman 7 ay acık kaldı o 7 gün olmasın :) Adil bas editleri yine devillere ....

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.