Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

abi yaşlandın artık sal uo işlerini simurg nicki yaramamış sana
Konuya vakıf değilim ve her iki projede de herhangi bir hesabım yok onun için rahatlıkla objektif olarak yaklaşarak şunu söyleyebilirim. 4 sayfa boyunca yorumlarda sadece boş konuşmalar gördüm. Bunun bir oyun olduğunu unutupta bir ticarethaneye döndüren sizlere de yazıklar olsun demek istiyorum.( Kaldı ki bu yazımdan sonra uyarı alabilirim ve bunu göz önüne alıyorum)

Eski bir player sayılırım Slayer ve Nebula zamanlarından beri oynarım bu oyunu ancak böylesine küçülen insanları görmek soğutuyor beni ultima'dan. Belki de bunun için bu gibi serverlar yerine 5 - 10 kişinin oynadığı serverları veyahut Run UO'yu tercih ediyorum. Siz kendiniz için en uygun paketleri satın , en uygun sistemleri yazdırın scripterlara. (Ki bu her iki server için geçerli bir laftır.) Kesinlikle ama kesinlikle 2 server'da bitecek bunu da buraya yazıyorum. (Ha ddos atack suçunu bana yüklemeyin benim o tarz işlerle alakam olmaz :yes )

Hadi gittikçe ufalan bu fikirleriniz ve sistemleriniz karşısında size kolay gelsin.
Yazık... ÇOK yazık.

Neophyte
26.6001
Haksız rekabete her zaman karşıyız. Bu işlerin hukuki süreci nasıl işler, çözümü yok mudur
Kimsenin bir şeyi umursadığı yok, gelen iplerin 2 tanesi hosting firması: sayfa.net ve SPD salay telekom. Bu firmalara hem e-posta yoluyla hemde telefon aracılığıyla ulaştım kimse bir işlem uygulamadı. Artık cevap bile alamıyorum. Tek çare hukuki süreci başlatmak olacak.
Neophyte
26.6001
Kesinlikle bu süreci başlatmalısınız.
Members
22.9
Merhaba,

Bence geç bile kalmışsın hukuki sürece geçmekte. Şahsen ben olsam, bir kaç saldırıdan sonra direk başlatırdım bu süreci. Sen ne kadar karşı firmaları arasan da küçük çaplı firmalar olduğu için, para gelen yeri tükürüp atmaz. Yapman gereken ve tavsiye edebileceğim tek şey sana, hukuki sürece biran evvel başlaman. İstersen bu konuda bir bilgin yoksa, şirketin avukatına konuyu açar detaylı bir bilgi alabilirim senin için.

Saygılarımla, iyi forumlar.
Shaziment :
Kell : an itibariyle 625 online, akıl almaz bir action var. biraz nefesleneyim diye ara verdim. görüyorum ki 5 kişi de olsa diğer sunucularda sürünen oyuncu kardeşlerim var. bir şekilde ulaşalım onlara, uo'nun mmo olduğunu hatırlasınlar yüzlerce kişinin içinde.
bide 5 kişilik servera saldırı geliyomuş jshfdjfhsjfdhsj.

aynen öyle kell herkes hakettiği değeri görür bundan sonra

giden playerlarına dahi koyun gözüyle bakan bi sunucu daha kapanır yakında phlar kapanmadan pyramide gelin beyler gelin ve player görün

normalde böyle şeylere karışmam. üye tarihime bakarsanız lazım olduğunda konuştuğumu görürsünüz.
üstteki densizler gibi, biri birine iftara ettiğinde çıldırıyorum. bende orada oynuyorum. serverda sabahtan akşama kadar pyramid açılacak bırakın burayı büyük gün şu zaman diye reklamlar dönmedimi. server hostuna yapılan saldırıları bile söylemiyorum. donmalar kasmalar,... nie millet soğusun da pyramide gelsin..
çoklu client ile 700 değil 1000 görün inş. 1-2 ay sonra görüşürüz.. kim nerede kalmıştı hesaplaşırız.
rofa diyorm sizde onların size yaptıklarını yapın. gerek yok bizim ne olduğumuz belli.
dua edin kansız bir grub değiller. yoksa kimse sizin bu yaptıklarınızı affetmez..
kendiniz gibi oyuncularız ve açtıkları 2-4 cilientle size iyi avuntular..
kralweb :
Shaziment :
Kell : an itibariyle 625 online, akıl almaz bir action var. biraz nefesleneyim diye ara verdim. görüyorum ki 5 kişi de olsa diğer sunucularda sürünen oyuncu kardeşlerim var. bir şekilde ulaşalım onlara, uo'nun mmo olduğunu hatırlasınlar yüzlerce kişinin içinde.
bide 5 kişilik servera saldırı geliyomuş jshfdjfhsjfdhsj.

aynen öyle kell herkes hakettiği değeri görür bundan sonra

giden playerlarına dahi koyun gözüyle bakan bi sunucu daha kapanır yakında phlar kapanmadan pyramide gelin beyler gelin ve player görün

normalde böyle şeylere karışmam. üye tarihime bakarsanız lazım olduğunda konuştuğumu görürsünüz.
üstteki densizler gibi, biri birine iftara ettiğinde çıldırıyorum. bende orada oynuyorum. serverda sabahtan akşama kadar pyramid açılacak bırakın burayı büyük gün şu zaman diye reklamlar dönmedimi. server hostuna yapılan saldırıları bile söylemiyorum. donmalar kasmalar,... nie millet soğusun da pyramide gelsin..
çoklu client ile 700 değil 1000 görün inş. 1-2 ay sonra görüşürüz.. kim nerede kalmıştı hesaplaşırız.
rofa diyorm sizde onların size yaptıklarını yapın. gerek yok bizim ne olduğumuz belli.
dua edin kansız bir grub değiller. yoksa kimse sizin bu yaptıklarınızı affetmez..
kendiniz gibi oyuncularız ve açtıkları 2-4 cilientle size iyi avuntular..

bana laf gönderiyorsan eğer gocunduğum bir durum yok rofun sahibi yazdı bende koydum 500 boş playerım olacağına sizler gibi 50 tane ne istediğini bilen keyifli oyuncum olsun bana yeter lafı oldwolf adlı yöneticiye ait pyramid açılmadan önce 200 250 çeken roftan pyramid sonrası 25 e düşen sunucunun sahibi bunu diyorsa demekki roftan pyramide giden playerlarda kalitesizdi tr oyuncularıda %95 kalitesiz tr de bitek 25 oyuncu kaliteli ben bunu anlarım.

Simurg sen kimsin birde konu sahibi gelsin yada ekranını eklediğim yönetici gelsin sen neden savunmaya geçiyorsun?düne kadar kalitesiz player kalitesiz sunucu bunların herşeyi para diyen sizin yönetimdi pyramid için şimdi neden kıvırmaya başladınız?Donate yok diyorsun forumunda donate eklenecek yazıyordunuz?sizde az yanar döner değilsiniz ha :D

Siz bize koyun dediğiniz rakiplerinizi küçümsediğiniz ve burnunuz kaf dağında olup hiçbirşeyi bile fixleyemediğiniz için bitmek zorundasınız bize goygoy yapan oldwolf gibi ownerlar değil mesafe koymayı bilen adil olan bilgili duruşu sağlam yöneticiler lazım o da pyramidde var kusura bakma düne kadar düşman gözüyle baktığınız sunucuyada şimdi dostane mesajlar atmayın istemez en kısa zamanda kapanacaksınız

unutmadan 25 30 a düşmüşsünüz oldwolfun mantığına göre içinizde hala koyun yada kişiliksiz playerlar var baksana düşmüş sayınız pyramiddedirler kesin ama neyse
Market koyulacak bize de hiç bir zaman inkar etmedik ama oyunu paraya dökecek bir market sistemine karşıyız bunu yapmayacağız. Bizler player yokken serverı 2 sene açık tutmuşuz admin mode da da player var ya da yok 1-2 sene daha tutamayacakmıyız sanıyorsunuz.

Ha Pyramid açıldığında zaten 250 oyuncumuz yoktu saldırı ve scripterimizin özel durumu dolayısıyla 2 aya yakın ilgilenememesinden dolayı 100 130 arası bir oyuncumuz vardı.

Siz de sizde sırf market yok diye sizde oynuyoruz para ile item satılan serverda oynamayız diyip de ardından gidenlerdenseniz siz de ne istediğini bilmeyenlerdensinizdir benim gözümde.

Bu lafa bakarak oyuncuyu koyun görmek terimi nereden çıktı bilemem ama koyun dediğiniz etinden yününden faydalanılan bir hayvandır. Biz oyuncularımızın hoş sohbetinden başka bir şeyinden yararlanmadığımıza göre altı aydır, oyuncuları koyun gibi görmediğimiz kesindir.

Bayramınızı şimdiden kutlarım.
OldWolf
CameL : Merhaba,

Bence geç bile kalmışsın hukuki sürece geçmekte. Şahsen ben olsam, bir kaç saldırıdan sonra direk başlatırdım bu süreci. Sen ne kadar karşı firmaları arasan da küçük çaplı firmalar olduğu için, para gelen yeri tükürüp atmaz. Yapman gereken ve tavsiye edebileceğim tek şey sana, hukuki sürece biran evvel başlaman. İstersen bu konuda bir bilgin yoksa, şirketin avukatına konuyu açar detaylı bir bilgi alabilirim senin için.

Saygılarımla, iyi forumlar.

Çok teşekkür ederim. Bayramdan sonra hukuki süreci direkt olarak başlatacağım. Server içerisinden bir avukat oyuncumuz sağolsun bana yardımcı olacak direkt olarak logları ve şikayet dilekçe ile birlikte suç duyurusunu beraber başlatıp, takibini yapacaktır.
Nebula'dan büyük bir geçiş başladı. Bende oyuncu olarak tekrar burdayım.

Firehellsly
Jynx
128 kişinin (sınırlı sayıda) katılımıyla World Destroyer etkinliğimizden görüntüler...

https://www.youtube.com/watch?v=ij6TJloh5cI

İyi Seyirler...

Bu konu Relax tarafından düzenlendi(2016-09-23 12:56, 7 yıl önce)
Expert
34.0001
sunucudaki değil yalnızca şu etkinlikteki kadar adamı sunucularına toplayınca havaya girip multisiz 150 diye bas bas bağıran boş sunucular ve ezik sahipleri var biliyorsunuz dimi oyuncu kardeşlerim. tercihlerinizi doğru yapın, pyramid doğru tercih.
8000 çok az olmuş, değiştirin çabuk onu :(

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.