Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Sunucumuz 13.09.2012 Perşembe sunucumuz pvp sunucusu olarak sizlere hizmet vericektir.

Quarion Ultima Online yaklaşık 1 ay önce sizlere kapılarını Power Play olarak açmıştı.Fakat sunucu yeterli kitleyi yakalayamaması sebebiyle sunucudaki yetkililerin kararlaştırmasıyla sunucu PvP sunucusuna geçiş yapmıştır.
Bu gelişim sürecinde destek olmanızı temenni ediyoruz.

Web Sitemiz
Kayıt Ol
Connector
Forumlar
Speed Test

Sunucu Genel Bilgileri;
Ph:%100
Skillcap: 800
Statcap: 225

Makine Özellikleri;
System: Intel(R)
CPU: Intel Core(TM)2 Quad Q6600 2.40 GHz
RAM: 2GB
HDD: 100 GB

Bazı Sistemlerimiz;

--> Aile Sistemi

--> Hazine Sistemi

--> Champion Of Quarion

--> Kill Düşürme Sistemi

--> Havale Sistemi

--> Özel İtemler

Bazı Alanlarımız;

Not: İlerleyen zamanlarda yeni sistemlerimiz hem bu platforma hemde forumlarımıza eklenecektir.

Bu konu Quarionuo tarafından düzenlendi(2012-09-13 22:50, 11 yıl önce)
Expert
34.0001
her sunucuda olan zımbırtılar bunlar
Evet şuan için her sunucuda olan zımbırtılar gibi gözüküyor.İlerleyen zamanlarda aktif edeceğimiz kaliteli sistemler var zamanının gelmesini bekliyoruz.Ayrıca her sunucuda olmayan bir kaç şeyde mevcut sunucumuzda; Kesinlikle adam kayırmamak, Oyuncuların isteğini herzaman ön planda tutmak ve bütün classlara hitap etmek gibi... Yorumunuz için teşekkür ederim bu arada.
Evet alt yapımız Slotheredir.Bunun nedeni ise kendisini Türkiyenin en iyi scripterlerinden biri olarak gördüğümüz içindir.
Buraya yardımcı olmaya geldim toparlayana kadar buradayım sunucu
Nelph : Alt yapı diyorsunuzda hemen hemen tüm scriptler kopyala yapıştır olmuş onuda yaptınız diyelim keşke dialoglarla biraz oynasaydınız 6 ay boyunca bunun için emek verdiyseniz emeğinize yazık.

Tekrardan başarılar.

Oyun içine bulaşmadan nerden biliyorsunuz copy paste olduğunu ayriyetten sunucuyu 6aydır hazırlamıyoruz.6ay önce açıcaktık fakat bir arkadaşımız o sırada askerdeydi onun gelmesini bekledik.
Master
59.2997
Altyapı Slothere derken onu biraz aydınlatalım da kerkenezler atıp tutmasın yine. Sanırım benim yayınladıklarımı kullanıp script altyapısını öyle oluşturdular.
Quarionuo : Evet alt yapımız Slotheredir.Bunun nedeni ise kendisini Türkiyenin en iyi scripterlerinden biri olarak gördüğümüz içindir.

ben kendi alt yapınızı oluşturamadınız diye düşündüm nedense. ne kadar sağlam olsa da her alt yapı kendisini oluşturan kişinin elinde değerlidir.

hastayım bu mantığa, 2 dosyayı kopyala yapıştır yapıp hatasız çalışması için dua etmek falan güzel şeyler.
Evet herşeyin kolayına kaçtık :)
Expert
34.0001
Awe : Buraya yardımcı olmaya geldim toparlayana kadar buradayım sunucu

ahah
İşin içinde Awe varsa serverda edit olacağı %100 :D Başarılar :)
Awe'nin olduğu serverda editi inkar etmek,Allahı inkar etmek gibi bir şey :)
Banned
-3
başarılar
Awenin pleveli game master sunucuda adminler bile çoğu komutu kullanamıyor.Bende her türlü edit basma yollarını çok iyi bilirim Quarion'da game master haliyle aşabiliyorsa diyecek birşeyde yoktur zaten :)

@Shr
Teşekkürler
@Kell
Ahah bunlarda kim fake hesapdaki kullanıcılar herhalde :) ne çok konuşan varmış yahu

Ya konuşuyorsunuz'da merak ediyorum bastığım edit vesaire ssleri gösterin ultimayı bırakıcam diyorum hala tık yok :D adamlar hiç bir topic'e mesaj atmayıp benim için buraya kadar gelmişler teşekkürler :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.