Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Boş koy abi :) ultima online bitik kaliteli serverler 0 cekiyor şuan,Edit verirsen oynayan çoğaldı artık euheuhuhe gereksiz ultima online kitlesi var..Zaten İn bin özel programları fixleyemiyen connectorcu tiplerde ortalarda geziyor.Gerek yok yani eskiden biz ne in bin bilirdik ne speed ne de cift client bilirdik şimdi adamlar hilesiz ultima online oynamiyor yani kitle boşverin ben boşverdim...
Sunucundaki player sayısı azalmasa buraya gelip aynı sekil zırlarmıydın merak ediyorum. Ağlama artık genco, sende player yok diye ne sunucular , nede oyuncular kalitesizdir. Speed edit olayı ezeli beri var zAten. Hırsından kendini yiyosun. Ne dedigini bilmiosun sakin ol, kudurmuş itler gibi saldırma kanıtın varsa editle ilgili koyarsın yoksa susaar kendini yersin
pvp serverında edit olsa ne olmasa ne yahu abartmayın :D şu çözünürlük muhabbeti gelirse oynarım bir tane pvp serverında ama hiç bir serverda yok arkadaş kocaman monitor küçücük ekranda oynuyoruz oynu başarılar bu arada
Ya dostum ben playerlari serverı kapaticam diye blockladim...Yoksa bi anda niye herkez oraya geçsin ben ilgilenmeyecegimk yazdım millete ve blocklari yaralı herkezin uzaklaştırdım.benim umrumda değil ki ultima ben gerçek hayitama bakarim ben başarımı 4 yıldır yola koydum 9 ay içindede verilen online ye ulaştım zaten oyuxden sorun yasamiyorum daha gelmiş bana laf ebeliği yapıyosun kesin sanada 3.5 item vermiştir burada onu savunduğun gore ahaha serverda sisteme dair birşey yok boş bir serverin amacı yok ama nedense millette itemler dolmuş ve son 1 aydır oujncubokuyordu kitlesine zor ulaşan kişi 10 gün içinde aileler bir anda oraya geçmesi büyük bir şüphe uyandirmaktadir verdiğim aile isimleri dit cunki yaş grubu 10 17 ataşı veledlerdde mucks ama dediğim gibi suan açılacak servrr fatalwar bakakim desteklediğim bir sunucudur
Amma ağladın be evlat 8)
Çocuk senii

Web Sitemiz :https://www.rest.gen.tr/
Dosyalar :https://www.rest.gen.tr//Restnewsetup.rar

Bu konu leytan tarafından düzenlendi(2020-02-01 12:26, 4 yıl önce)

Tanıtım ilanımız yenilenmiştir.

Sunucudan görüntüler...

download linkine esed nod32 izin vermiyor, alternatif yüklerseniz sevinirim.

https://rest.gen.tr/Restnewsetup.rar

alternatif link istedim sen bana aynı linki atıyorsun tebrik ederim... bravo...

Forum içi tartışma üslubunuza lütfen dikkat edin başlığı kilitlemek istemiyorum , ayrıca tartışmak istediğiniz hususları sunucunun forum kısmında gerçekleştirebilirsiniz.

Solunum Sıkıntı mı , Can Sıkıntısı mı ?

Covid-19 virüsü ile mücadelemizde gerekeni yapalım . ????

Sağlık çalışanlarımızın seslerine kulak verelim, #EvdeKal’alım!

https://www.rest.gen.tr/

Bu konu leytan tarafından düzenlendi(2020-03-20 16:34, 4 yıl önce)

Güzel tanıtım olmuş ama bazı şeyleri atlamış arkadaşlar. Bende yaşadığım bir hadiseden bahsedeyim.

Girişine herhangi bir deed konulmamış bir hayvanat bahçesi yapmış arkadaşlar ve buraya herhangi bir binek bırakmak yasakmış. Bu problem değil ve evet giriş alanına bırakmak tabii ki de çoğu serverda olduğu gibi burda da alan ihlali olarak geçer bunun hepimiz farkındayız. Lakin burada küçük bir nüans var. Bu serverın safe alanında herhangi bir şekilde yumurtadan binek çıkarılmıyor. Hayvanat bahçesinde ise herhangi bir uyarı herhangi bir deed gözükmüyor. Bundan da geçtim eğer  toplam 12 binek çıkarırsanız 3000 ore jail cezası yiyorsunuz ki bu da binekler hayvanat bahçesinin en uç kısmında olursa eğer.(Aşşağıda bineklerin bulunduğu yeri paylaştım.)

Tabii durumun yanlış anlaşılma olduğunu , düzeltilebileceğini düşünerek ve ilk elden cevap alabilmek adına Discord kanalı üzerinden Fizbanadlı şahısa ulaşıyorum. Vatandaşa cezanın gereksiz , tek komutla tamamen çözülebilecek bir problem olduğunu , pagelerin umursanmadığını vs. yazıyoruz. Bunu dc'den yazmamın sebebi ise gerek forumları kirletmemek gerekse ilk elden cevap bulabilmekti. Çünkü alan ihlali olabilecek bir durum yaşatmadığımı biliyordum ve bu cezanın geri çekilmesinin hızlıca yapılabileceğini düşünüyordum.

Lakin stafflık konusunda vasat olan bu vatandaşın bana dönüş yapması tamamen insanın tüylerini diken diken edecek olan o mesajı gönderene kadar.

Tabii ki konuşmalar bu şekilde ancak bu sabah oyuna girip arkadaşlarıma item aktarmak istediğimde ip ban yediğimi gördüm. Bir çocuğun bir sw yönetmesi yanlış bir durum. Öncelikle karşısındaki insana saygısı olmayan bu vatandaşın davranışlarını sizinle paylaşmak istedim çünkü bu tarz insanlar yarın birgün size de aynı şekilde davranabilir. Eleştirinin adını tehdit , stafflığı çocuk oyuncağı zannederler. Ucuza host alıp günde 25 defa patlayan clientlerle oyun oynattıklarını zannederler.

Buyrun TÜM KONUŞMAMIZIN / BİNEK BIRAKTIĞIM YERİN VE İP BANIN FOTOĞRAFLARININ BULUNDUĞU Linki Burada :

imgur.com/a/fmrZgJ0

Bu konu nytorium tarafından düzenlendi(2020-04-01 16:31, 3 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.