Sevgili Ultima Strike Ailesi Yeni Açılan RodosUo Adlı Rp Serverımızda Sizleride Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız . RodosUo Size Seviyeli Ve Güzel Arkadaslıkların Oldugu RodosUo Dunyasının Kapılarını Acmıs Bulunmaktadır .
Alt Kısımlarda Sizlere Sunucumuz İle İlgili Bazı Bilgileri Sunmaktayız . .

Ayrıntılı Bilgi İçin Web Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz . .
www.rodosuo.com

Neden Ultima Online Sunucusu?

- Yıllarca bir çok sunucuda çeşitli görev aldıktan sonra bir nevi vefa göstermek ve daha profesyonel alanlara taşıma isteği. Bunu özenme veya heves olarak nitelendirmek istemiyorum. Zamanla bizlerde tam adını koyacağız aslında.

Rodos UO projesi nasıl ortaya çıktı?

- Bu konu hakkında çok uzun zamandır projelerimiz vardı. Ancak doğru zamanı beklemek istedik. Talebin olduğunu görünce böyle bir sunum yapma ihtiyacı hissettik.

Rodos UO hakkında detaylı bilgi ?

- Rodos UO benim ve arkadaşlarımın bugüne kadar bulunmuş olduğu sunucuların bir harmanıdır aslında. Hangi sunucuda oyunu keyiflendirme adına ne gördüysek iyi eleyerek sunucumuza ekledik. Bir çok anlamda göreceli olan sistemlerin bizim için en keyifli olanlarını şu an mevcut haliyle sunduk. Bunların üzerine talepler ve önerilerle dahada koyarak devam etmeyi planlıyoruz. Aslında daha tam %100 istediklerimizi gerçekleştirdiğimiz söylenemez. Düşündüklerimizin hepsini 2013'ün ilk çeyreği bitmeden yetiştireceğimizi düşünüyorum.
Sunucunun ömrü hakkında düşünceler?

-Bunu aslında arz/talep dengesi belirler. Bugünden net bir tarih kimse vermez. Ancak şu sözümüzün arkasın Allah müsaade ettiği sürece duracağız. Sunucumuz 2013 yılının son gününe kadar açık kalacaktır. Bundan sonraki tarihi her yıl güncelleyerek devam etmeyi planlıyoruz. 2013 yılı için bütün ödemelerin yapıldığını ve yetkili kadronun önünde çok büyük engeller olmadığını düşünürsek aktif bir şekilde 2013 yılında faaliyet göstereceğiz. Allah Yardımcımız Olsun . .

Zaman İçerisindeki Güncellemeler. . .

-Yeni açılan karakterler 15.000 gp ile oyuna başlayacaktır. Bu miktar ilerleyen zamanlarda anketler baz alınarak düzenlenecektir.
-Ph Animal Taming, Blacksmith, Stealing yetenekleri haricinde 28.02.2013 tarihine kadar %100 açık kalacaktır. Daha sonra belirli oran ve zamanda düşürülecektir.
-Full Spellbookları 10.02.2013 tarihine kadar High Mage Vendorlarından 8500 gp karşılığında temin edebilirsiniz.
-Resurrection scrollerin yazım süresi 10.02.2013 tarihine kadar 4 sn olarak kalacak daha sonrasında 9 sn olarak güncellenecektir.
-Studet Setleri 10.02.2013 tarihine kadar Tailor vendorlarından 11.500 gp karşılığında temin edebilirsiniz.
-Britaindeki karakterlerin doğuş noktasına eklenen gate sayesinde Rodos Adasına geçebilirsiniz.
-Rodos Adası gerekli skillerinizi kolay kasabileceğiniz şekilde düzenlenmiştir.
-Rodos Adası 31.03.2013 tarihine kadar tüm masumlara hizmet verecek daha sonrasında Newbi Area olarak giriş süresi konulacaktır.
-Harita üzerine 15 adet Horse,10 adet Llama, 2 adet Desert Ostard, 2 adet Forest Ostard, 1 adet Freinzied Ostard, 1 adet Mid Ostard, 2 adet Mustang, 1 adet Shire, 2 adet Kii'Rin, 1 adet Silver Steed, 1 adet Unicorn ve 1 adet Nightmare spawnı eklenmiştir.

Rodos Adasından Kareler . . .

Özel Robelerimiz . .

Oyuncu Komutları . .

İletişim Bilgilerimiz . .

[email protected]
[email protected]

Allah Yardımcımız Olsun . . .
Herkeze İyi Oyunlar . . .
Başarılar dilerim lakin.

- Bu konu hakkında çok uzun zamandır projelerimiz vardı. Ancak doğru zamanı beklemek istedik. Talebin olduğunu görünce böyle bir sunum yapma ihtiyacı hissettik.

Muthiş bir zamanla belirlemişssiniz ortalıkda player yok kim gelip oynayacak ah be kardeşim;-)
Superadminstratours : Başarılar dilerim lakin.

Muthiş bir zamanla belirlemişssiniz ortalıkda player yok kim gelip oynayacak ah be kardeşim;-)

Sizinle Bu Konuda Aynı Fikirde Deiliz , Ortalıkda Cok Fazla Player Var Ama Oynayacak Biserverları Olmadıgı Icın Gözukmuyolar Onlarda Bizim Gibi Doğru zamanda Doğru Sunucuyu Sececeklerdir.. .
Neophyte
26.6001
Tanıtımınızı lütfen kurallara uygun bir şekilde yeniden düzenleyiniz.
Başarılar
Sunucusuna kötü yorum yaparsanız tehdit alırsınız Örneğin;
Serverında Reklam Yaptrıtma Bana xxxx . .
* Sitede çalan epic sound hoşuma gitmedi değil ama sayfa geçişlerinde kesinti olmasaymış iyi olurmuş onu hallederseniz sevinirim.
* Ayrıca başlık niye o kadar uzun? Tamam farklı bir giriş yapmak istemişsiniz ancak o kadar uzun olmasının bir anlamı yok sanki, ne dersiniz?
* Paylaştığınız alanların işlevleri ile ilgili kısa bilgiler düşülebilir oyuna yeni başlayanlar için sosaria harici farklı bir harita gibi görünebilir.
* Ayrıca verdiğiniz hava Role Play sunucusu havasında biraz daha Power Play havasına geçerseniz oyuncuların ilgisini çekebilirsiniz ben ilk incelemeye başladığımda Role Play sandım.
* Sitenizde yetkili kadrosuna girdiğim zaman administrator olarak görev alan arkadaşların hiç birini okuyamıyorum renk cümbüşü olmuş site zaten koyu renklerde bu şekilde yansıtma biraz göz yoruyor.

Şimdilik söyleyeceklerim bunlar, yolunuzda ki engelleri kaldırmanız ve başarılı olmanız dileğiyle.
Awe : Sunucusuna kötü yorum yaparsanız tehdit alırsınız Örneğin;
Serverında Reklam Yaptrıtma Bana xxxx . .

Arkadasım amac nedır . . anlayamadık bunun acıklamasını gereklı kısı ve yerlerde gorsel olarak yapıldı. . daha fazla uzatmayın bence ayrıca o bır tehdıt deıldır sadece bı espıırı konusudur

* Sitede çalan epic sound hoşuma gitmedi değil ama sayfa geçişlerinde kesinti olmasaymış iyi olurmuş onu hallederseniz sevinirim.
* Ayrıca başlık niye o kadar uzun? Tamam farklı bir giriş yapmak istemişsiniz ancak o kadar uzun olmasının bir anlamı yok sanki, ne dersiniz?
* Paylaştığınız alanların işlevleri ile ilgili kısa bilgiler düşülebilir oyuna yeni başlayanlar için sosaria harici farklı bir harita gibi görünebilir.
* Ayrıca verdiğiniz hava Role Play sunucusu havasında biraz daha Power Play havasına geçerseniz oyuncuların ilgisini çekebilirsiniz ben ilk incelemeye başladığımda Role Play sandım.
* Sitenizde yetkili kadrosuna girdiğim zaman administrator olarak görev alan arkadaşların hiç birini okuyamıyorum renk cümbüşü olmuş site zaten koyu renklerde bu şekilde yansıtma biraz göz yoruyor.

Şimdilik söyleyeceklerim bunlar, yolunuzda ki engelleri kaldırmanız ve başarılı olmanız dileğiyle.

Düşünceleriniz Göz Önünde Bulundurulacaktır. . .
Başarılar.
Öncelikle başarılar.

Ne kadar dikkate alırsınız bilmiyorum ama bende bi konuda fikrimi belirtmek ve sizi uyarmak istedim. Belli tarihlere kadar oyunculara çok büyük kolaylıklar sağlıyorsunuz sonra bunun kesileceğini söylüyorsunuz. Muhtemelen bunu millet süre dolmadan gelsin player bi anda patlasın diye yaptınız ama geleceğe yönelik büyük sorun oluşturur gibi geliyor sunucuya önceden girenler yazdığını şartlar altında büyük servet kazanıp her türlü char ı kendisine kasacaktır buda ilerde başlayacak oyunlarda isteksizlik oluşturacaktır belli bi tarihe kadar belli kolaylıklar sağlanmalı ama bu kadar fazla olmamalıydı düşüncesindeyim bi scroll yazımı 4 den 9 a çıktı mı bu büyük bir farktır. Ph taming gibi bir skill de %100 den bi anda aşşa indi mi bu büyük bir fark yaratır.

Birde olumlu bir düşüncem var bütün spawnları aktif etmeniz çok güzel bir şey bence aktif uo hayatım boyunca kimsede binek olmamasını isteyen bir bineğin 20-30 serverına göre 60-80m olmasından hoşlananan zihniyetten nefret ettim.Bence binek kolay bulunabilir birşey olmalı ABARTMADAN tabiki önemli olan o bineklerin sahibi o bineğe binip action a çıkıyor mu bankasında mı depoluyor.

Tekrardan başarılar.
sunucuyu neden açtınız ?
revonun siteyi koyunca revo olmuyorsunuz :no
Öncelikle başarılar.
Ne kadar dikkate alırsınız bilmiyorum ama bende bi konuda fikrimi belirtmek ve sizi uyarmak istedim. Belli tarihlere kadar oyunculara çok büyük kolaylıklar sağlıyorsunuz sonra bunun kesileceğini söylüyorsunuz. Muhtemelen bunu millet süre dolmadan gelsin player bi anda patlasın diye yaptınız ama geleceğe yönelik büyük sorun oluşturur gibi geliyor sunucuya önceden girenler yazdığını şartlar altında büyük servet kazanıp her türlü char ı kendisine kasacaktır buda ilerde başlayacak oyunlarda isteksizlik oluşturacaktır belli bi tarihe kadar belli kolaylıklar sağlanmalı ama bu kadar fazla olmamalıydı düşüncesindeyim bi scroll yazımı 4 den 9 a çıktı mı bu büyük bir farktır. Ph taming gibi bir skill de %100 den bi anda aşşa indi mi bu büyük bir fark yaratır.

Birde olumlu bir düşüncem var bütün spawnları aktif etmeniz çok güzel bir şey bence aktif uo hayatım boyunca kimsede binek olmamasını isteyen bir bineğin 20-30 serverına göre 60-80m olmasından hoşlananan zihniyetten nefret ettim.Bence binek kolay bulunabilir birşey olmalı ABARTMADAN tabiki önemli olan o bineklerin sahibi o bineğe binip action a çıkıyor mu bankasında mı depoluyor.

Tekrardan başarılar.

öncelikle herkeze slm olsun isteklerınız ve onerılerınız her zamn goz onunde tutuluyor ve staff lar arasında tartısılıyor gerekırse playera bıle soruluyo. . bu arada serverda kolaylık yapıldı ama tamıng ve bs suanda zor kasılıyo zaten scrool ıse normal durumuna gerı cekılecek belkı zamnla dummy alanlarımız kalabılır ama craft skıllerı bırazdaha zorlasa bılır . .

sunucuyu neden açtınız ?

Sunucuyu acma sebebımız sızlere hızmet vermek . . :)
revonun siteyi koyunca revo olmuyorsunuz
Arkadasım revo olmaya calısan yok ayrıca orası revonun patentini almıs oldugu bır sıte deıl bunun gıbı 1000lerce blog var onlardan bırı . . yeterınce acıklaycı olmustur sanırım . .
RodosUo :
Arkadasım revo olmaya calısan yok ayrıca orası revonun patentini almıs oldugu bır sıte deıl bunun gıbı 1000lerce blog var onlardan bırı . . yeterınce acıklaycı olmustur sanırım . .

www.rodosuo.com/wp-content/themes/revolution-2/style.css şeklinde kaynak kodlarınızda bulunan bir kod bu. Temanızın adının da revolution-2 olması gerçekten çok enteresan. Kaldı ki bizim sunucumuzdaki tema hazır bir tema değil, kendi yapımımız bir temadır. Ve yine biz kendi sitemizde hali hazırda bulunan bir blog sistemi değil, kendi kodladığımız bir sistemi kullanmaktayız. Bizim dizaynımız çalınarak tema haline getirilmiş (getirmişsiniz demiyorum, belki başkaları getirmiştir bilgim yok.) ve siz de bunun Revolution UO Shard'ın teması olduğunu bildiğiniz halde kullanıyorsunuz. Yazık...
Dediğim gibi sitemizin altyapısı kodlaması da, teması da tamamen bize aittir =)
Neophyte
26.6001
Ghlahn : Tanıtımınızı lütfen kurallara uygun bir şekilde yeniden düzenleyiniz.
Uyarıyı lütfen dikkate alınız
StizzRLX :
RodosUo :

www.rodosuo.com/wp-content/themes/revolution-2/style.css şeklinde kaynak kodlarınızda bulunan bir kod bu. Temanızın adının da revolution-2 olması gerçekten çok enteresan. Kaldı ki bizim sunucumuzdaki tema hazır bir tema değil, kendi yapımımız bir temadır. Ve yine biz kendi sitemizde hali hazırda bulunan bir blog sistemi değil, kendi kodladığımız bir sistemi kullanmaktayız. Bizim dizaynımız çalınarak tema haline getirilmiş (getirmişsiniz demiyorum, belki başkaları getirmiştir bilgim yok.) ve siz de bunun Revolution UO Shard'ın teması olduğunu bildiğiniz halde kullanıyorsunuz. Yazık...
Dediğim gibi sitemizin altyapısı kodlaması da, teması da tamamen bize aittir =)

temanın kullanılmasında ki amaç bellidir zaten.
hangi sistemlere alışkın player varsa onların burası bu şekilde mi hmm düşünelim deneyelim demeleri için.
hazır temamız zaten var sadece belli bir süre için bu kalmalı ki ne oldugumuzu nereden geldiğimizi ne yapmak istediğimizi az çok kestirebilsin oyuncu arkadaslarımız.
bunun dısında taslak tema ....webtemaları...c sitesinde zaten mevcuttur.
baltalama yapmaya luzum yok kendi işinize bakın.
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.