Herkese merhabalar,
Yaklaşık 1,5 aydır üstünde çalıştığımız eski projemizi yeniden açmaya karar verdik., 05.09.2013 tarihinde saat 02:00 sularında sunucumuz aktif olmuştur.Sunucumuzda free hesap sistemi kullanılmaktadir.

Forumlarımız 08.09.2013 tarihinde aktif hale gecicektir.

Web Sitesi
Dosyalar

Lilith PVP Genel Bilgiler
Sunucu Tarzı: Player Versus Player (Pvp)
Stat Cap: 225
Emulatör: Sphere 56b

Connector Görüntüsü

Speed Test ve makina özelliklerimiz

https://www.speedtest.net/my-result/2945434017

Safe Alan

[/spoiler]

Sunucu Sistemleri

Binek Bilgi Sistemi

Duello Sistemi

İtem Aktarma Sistemi

Kelle Sallama Sistemi

Kumbara Sistemi

Rütbe Sistemi

Spawn Takip Sistemi

Top10 Sistemi

Ünvan Sistemi

Hazine Sistemi

Pin Sistemi

Sunucu Özel İtemler
Warrior robe , fire shield, invul set , dragonic set , warlock robe , dark bow , elder robe , mace necklace , sword necklace vs.

Daha fazlası için forumlarımızı takıp etmenizi öneriyoruz.[/spoiler]
Silindi
Members
0.5
Site pek goze hitap etmiyor aceleye getirilmis gibi.Sistemler klasik sistemler.Sunucuda 3 staff mevcut alim yapilacak mi ? Yeterli oldugunu dusunmuyorum ondan sordum.

Kesinlikle yanlis anlamayin fakat sormak istedigim baska sorular da var.
1.5 ayda siz extra olarak ne yaptiniz sunucu uzerinde ?
Sizin serverinize baslamamiz icin bize bi kac neden soyleyebilir misiniz ?
Ozele girebilir fakat yaslarinizi ve tahsil durumunuzu ogrenmemiz belli oranda guven saglar diye dusunuyorum.
Sunucunun parasi aylik olarak mi yatirilacak yoksa 1 senelik gibi bi odeme yapildi mi ?

Sorularim bunlardir.Basarilar dilerim.
Sore çok yorma be kendini pvp serverı :) al blackrocku çık ekşına ölünce .res yaz :)
Evaluate'den önce Lilith pvp'de oynuyordum bir süre yanlış anlamayın sunucunuzu tanıyan biriyim 1.5 aydır neyin üstünde durdunuz acaba tamamen safe alan dahil her şey aynı.

Birde o boya alanının ordaki bugı asla unutmıcam :)

Başarılarr :O_o
Başarılar site çok özensiz arkaplana bir kaç görsel ekleyebilirsiniz zor olmasa gerek.
Nelph : Evaluate'den önce Lilith pvp'de oynuyordum bir süre yanlış anlamayın sunucunuzu tanıyan biriyim 1.5 aydır neyin üstünde durdunuz acaba tamamen safe alan dahil her şey aynı.

Evaluate pvp türkiyenin en kelimesine en yakışan sunuculardan birtanesidir.

En çok editin olduğu ,
En çok seviyesiz küfür edilen server olduğu ,
En çok kibirli ve edit olarak hakkıyla kazanmamasına rağmen kibirli insancıkların bulunduğu ,
En çok safe alanda vakit geçirip , altına binek ve üstüne item alıp show meraklısı insanın olduğu

Ve daha nice enlerin sayılcağı sunucu.

Artık eva kapansın ya sizi şikayet edicem maliyeye , Hesabına gönderilen her açıklayamadığınız havale için 500 TL ceza kesiyor maliye.Haberiniz olsun sizinle uğraşıcam bir fiil.
Computer_Man :
Nelph : Evaluate'den önce Lilith pvp'de oynuyordum bir süre yanlış anlamayın sunucunuzu tanıyan biriyim 1.5 aydır neyin üstünde durdunuz acaba tamamen safe alan dahil her şey aynı.

Evaluate pvp türkiyenin en kelimesine en yakışan sunuculardan birtanesidir.

En çok editin olduğu ,
En çok seviyesiz küfür edilen server olduğu ,
En çok kibirli ve edit olarak hakkıyla kazanmamasına rağmen kibirli insancıkların bulunduğu ,
En çok safe alanda vakit geçirip , altına binek ve üstüne item alıp show meraklısı insanın olduğu

Ve daha nice enlerin sayılcağı sunucu.

Artık eva kapansın ya sizi şikayet edicem maliyeye , Hesabına gönderilen her açıklayamadığınız havale için 500 TL ceışza kesiyor maliye.Haberiniz olsun sizinle uğraşıcam bir fiil.

Konunun içine etmek istemem ancak dilediğiniz gibi dilediğiniz yere şikayetlerinizi iletebilirsiniz
Yapılan tüm ödemeler ay sonunda toplu olarak faturası kesilmektedir ve vergimizi ödemekteyiz.
Aynı şekilde diledikleri taktirde oyuncularımız faturası adreslerine kargolanmaktadır.
Mobil'den gelen ödemeler ise Mobil şirketinin tarafımıza hakediş ödemeleri yapıldığı taktirde faturası kesilmektedir.

Evaluate vergi yükümlülüğü olan bir sunucudur.
Evaluate sunucusu şahıs şirketi değildir, tüm yetkilendirme ve hak sahibi Olba Group'tur.

Attığınız her iftira sonunda hiç bir şey değişmedi bu zamana kadar 2 yıldır kimsenin üstüne çıkamadığı bir sunucu olmayı başardı.

Konuyu anyadan çıkıp kenyaya getirdiğin için ise tebrik ederim seni. Konuyu dağıtmayıp varsa bir sorunun Evaluate Pvp konusu altında devam edin.
Sanki aceleye getirmişsiniz başarılar
- Web sitemiz güncellenmiştir. Alanlarımız bir kaç gün içinde değışıcektır.
Lilith pvp başarılar sistemler fln hersey fevkeladee
serkan159 : Lilith pvp başarılar sistemler fln hersey fevkeladee

Staffı olduğun sunucunun ilk başta şu lag problemini giderin sonra konularını uplarsın.

Hami varsa o sunucuda botlarda vardır :)
Binek amelesi dolu 5 dakika kaldım ve çıktım :yes
Nelph sunucunuz iyi olabilir iddalı olabilirsiniz ama yeni açılan sunucularında bu kadar üstüne gitmek abes değilmi çok fazla ezmeye çalışıyorsunuz.

Başarılar.
Kimseyi ezdiğimiz falan yok, sunucuda çok ciddi laglar olduğunu söylüyorlar günlerdir sitesinde sıkıntılar vardı ama hiç bilgilendirme yapılmaması kötü bir durum. 2013 yılında lag sorunu olması kötü bir durum.

Ayrıca bu damı yalan ?

Bir sunucuya 10 kişi saldırırsa tabiki aşırı laglar olur sunucunun firewall koruması yok şuan ve sunucu firewall koruması alındıktan sonra lag sorunu düzelecektir. Bir sunucuyu kötülemek için açık bulmanıza gerek yok, herkez kendi işine baksa daha güzel olur.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.