sörvır dâvn..
Server bu gece up ;)
pesindeyiz Lilith ve bunun gibi bağzı ücretsiz sunucular. :D
:) eyvallah :yes
turanbozdogan : Redstation 'dan alıyoruz dostum.
Ping süreleri fazla değil mi oranın ?
Nelph : Kimseyi ezdiğimiz falan yok, sunucuda çok ciddi laglar olduğunu söylüyorlar günlerdir sitesinde sıkıntılar vardı ama...

Nelph : Öyle birşey demiyorum 10 playera dahi ihtiyacım yok ama ...

!Blues! : Nelph sunucunuz iyi olabilir iddalı olabilirsiniz ama yeni açılan sunucularında bu kadar üstüne gitmek abes değilmi çok fazla ezmeye çalışıyorsunuz.

Başarılar.

oncelikle !Blues! nickli arkadasın cevabı cok hosuma gitti, daha nazik ve anlaşılabilir yazamazdı sanırım. Gerci hak getire, diger arkadasin anlayabilirliğinde bug var, yazdigi cevaplar ortada. sayın Nelph, sunucunuz cok guzel bulunmus, üc haneli rakamlarda cevrimici oyuncuya sahip, belki daha yıllarca, yüzlerce Ultima oyuncusuna keyif verecek guzel bir oyun dunyasi olabilir. Ancak bu basliga ''Sunucunuzda basarilar dilerim. Umarim uzun soluklu bir seruven olur. xXx sistemi olmayabilirdi, xXx sistemi konulabilirdi.'' gibi bir mesaj yerine ''Ciddi laglar var ama... bizim player'a ihtiyacımız yok ama... '' gibi kendine guvensiz ve yaptıgından emin olmayan, yapacagı en iyi sey bir baskalarının emeklerini kotulemek ve sadece kotu yanlarını gormek olan ezgin bir birey mesajı göndermeniz beni dusundurdu. Sizin gercek hayatta bulamadiginiz sayginligi bu oyunda buldugunuzun, para ile satmak istediginiz esyalar icin insanlarin size NELPH ABİ dediğinde heyecanlandığınızı fln düşündüm bir ara. Emin olun bu kadar insanın sizi SEVMEMESİNİN nedeni COK BUYUK BASARILARa imza atmis olmaniz, sizi cekemiyor olmalari degil. sadece yanki yapacak derecede bosken, disari boylesine taskin gozukme cabaniz... iki satir alta bakin ve hic unutmayin ,

Yükselmiş olmak, düşmeyi engellemez. Victor Hugo
LK_ :
Nelph : Kimseyi ezdiğimiz falan yok, sunucuda çok ciddi laglar olduğunu söylüyorlar günlerdir sitesinde sıkıntılar vardı ama...

Nelph : Öyle birşey demiyorum 10 playera dahi ihtiyacım yok ama ...

!Blues! : Nelph sunucunuz iyi olabilir iddalı olabilirsiniz ama yeni açılan sunucularında bu kadar üstüne gitmek abes değilmi çok fazla ezmeye çalışıyorsunuz.

Başarılar.

Gayet hoş ve güzel yazmışın sevgili kardeşim yada abim,

oncelikle !Blues! nickli arkadasın cevabı cok hosuma gitti, daha nazik ve anlaşılabilir yazamazdı sanırım. Gerci hak getire, diger arkadasin anlayabilirliğinde bug var, yazdigi cevaplar ortada. sayın Nelph, sunucunuz cok guzel bulunmus, üc haneli rakamlarda cevrimici oyuncuya sahip, belki daha yıllarca, yüzlerce Ultima oyuncusuna keyif verecek guzel bir oyun dunyasi olabilir. Ancak bu basliga ''Sunucunuzda basarilar dilerim. Umarim uzun soluklu bir seruven olur. xXx sistemi olmayabilirdi, xXx sistemi konulabilirdi.'' gibi bir mesaj yerine ''Ciddi laglar var ama... bizim player'a ihtiyacımız yok ama... '' gibi kendine guvensiz ve yaptıgından emin olmayan, yapacagı en iyi sey bir baskalarının emeklerini kotulemek ve sadece kotu yanlarını gormek olan ezgin bir birey mesajı göndermeniz beni dusundurdu. Sizin gercek hayatta bulamadiginiz sayginligi bu oyunda buldugunuzun, para ile satmak istediginiz esyalar icin insanlarin size NELPH ABİ dediğinde heyecanlandığınızı fln düşündüm bir ara. Emin olun bu kadar insanın sizi SEVMEMESİNİN nedeni COK BUYUK BASARILARa imza atmis olmaniz, sizi cekemiyor olmalari degil. sadece yanki yapacak derecede bosken, disari boylesine taskin gozukme cabaniz... iki satir alta bakin ve hic unutmayin ,

Yükselmiş olmak, düşmeyi engellemez. Victor Hugo

Şimdi daha önce attığım eski konulardaki mesajlara bakarsan ne demek istediğimi anlarsın, sunucuların arka planında neler döndüğünü bildiğim için bu tarz konuşmaları yapıyorum.

Sunucu sahibi olan kişi kendi ağzıyla Ryzer uo'ya saldırdığını söylüyor , bot olayına gelirsek fark ettiydim zaten ancak bir ara page attım sunucuya girdiğimde bir bug belirtmek için yetkili kişi beni stara çekti ve yerdeki deedleri okumaya başladığımda bot konusunu gördüm yani deedde yazdığı gibi "Hami 15 bot at" şimdi siz bu insanlara nasıl bir cevap yazarsınız?

Bu zamana kadar hiç bir sunucuya saldırı yapmadım, bir tek İra pvp'yi biraz yok ettim okadar oda benim staticlerimi , benim scriptlerimi kullandığı için açıklarınıda bildiğim için gerekeni yaptım sadece bu kadar.

Ben burada kimsenin emeği ile oynanmaması için uğraşıyorum o yüzden herkes düşman gibi görüyor görsünler sıkıntı yok biz bize yeteriz sonuç ortada.

2 Hafta önce atıp tutanlar simdi bir çırpıda insanların emeği ile oynuyorlar account res item res atıyorlar.
Bu mu adalet? Neyse uzatmayın
Her art niyetin kuskusuz rakibi G-Defender'a tesekkuru borc biliyoruz tabii ki, herkesde imzanız var boyle tekelinde tutmak ve bekleneni guzel verebilmek onemli bir sey tebrikler :yes
turanbozdogan : Server bu gece up ;)

Hangi gece up olucak acaba??
Nelph bu sunucunun sahibi olsam sana kırk kere küfür ederdim çıksana olm şu konudan.Yeter ben bıktım adam ol biraz.Askere gitçek yaşa geldin çocukluk yapma artık.

Ayrıca italik yazarak kendine kariyer vermeye çalışıyorsun.Toplum içinde bir yer etmeye çalışıyorsunda böyle etme başarılarınla et.Bak güzel edit dolu ne hoş sunucun var onunla övün.
Empty guys are!
Haminin oldugu yerde bot olur + edit olur başarılar
Doğanay bana staff olmak için yalvardığın her gün dahada adam olucaksın evet benim olduğum yerde hepsi olur oynamayın benim olduğum yerde ben kimseye yalvarmıyorum benim sunucularımda oynayın diye ama bu veletide artık biri mahkemeye versin bu adamda ultima online oynamasın
Başarılar

Bir yetkili baksa aslında konuya iyi olucak gene 2 3 çapğulcu mahvediyor konuyu
Since UO bence PvP sunucularının Nebulasıdır. Oyuncular bir birine karsi tebessum ediyordu ekran basinda, ikiside bilmiyordu...:utangac1
Simdi ekran basinda olmasına bile gerek yok, oyunda o yazının cıkacagını bile bile o agır sozleri yazip entera basmak..

Bunun yasla, basla, yetkiliyle, oyuncuyla, mavisiyle pksıyla alakası yok. Edit küfürü getirdi, küfür saygısızlık, sevgisizlik. Haksızlıga ugrayan herkes tepki gosterir. Buna yemek sirasinda sirasini kapan arkadasina kizan 5 yasindaki cocuk dahil.

değerli dostlar, bence her şekilde olduğu gibi yine insanoğlunun hırsı ve üstün olma cabası yeniyor kendi benliğini. aslında oyunu oynamanın amacı=eğlenceyi bulacakları yolu sapıtıyor daha cok hırs yapıp daha cok strese giriyorlar.

eyyy beğim yorumlamam bu kdr haydin hayırlın işler

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.