Sys :
Lilith Web Site

Sunucu Tarzı: PVP
Stat Cap: 225
Skill Cap: 50X
Emulatör: 56B

Makine özelliklerimiz ve speed test.

Speedtest

Makine Özellikleri

Sistemler

-Kumar sistemi

Safe alanda .kumar yazarak makroya birakabilirsiniz.
3/1 ihtimalle 700 ila 1200 arasi puan kazanmaktasiniz.
3/2 ihtimalle 300 puaniniz gitmektedir.

Power scroll

Power Scroll Sistemi;
Power scroll sistemi skillerinizi arttırmaya yarayan bir sistemdir, bu scrolları sadece kendinize kullabilirsiniz.
Wrong taki Power npc i keserek Power Scroll elde edebilirsiniz.

Not: Skill değiştirirseniz, power scroll güçleriniz sıfırlanmaktadır.

Geliştirebileceğiniz skiller 3 seviyelidir, skilleriniz 105 - 110 - 120 olaraktır.
Anatomy
Healing
Evaluatingintel
Meditation
Magery
Poisoning
Animal Lore
Animal Taming
Swordsmanship
Fencing
Macefighting
Parrying
Tactics

Dungeon sistemi

Safe alanında bulunan Party System npc sine tıklayarak Party System ine girebilirsiniz, içeri girmek için 3 kişilik party gerekmektedir, 3 defa ölme hakkınız vardır, içeride sizi 5 seviye sürücek 5 adet npc ( boss ) beklemektedir, bunları kestikten sonra büyük ödül e ulaşabilirsini

Ödüller;
3/1 Şansla Random Mount Deed bu deed den Cu-sidhe, Mesreen, Hereen Silver Steed, Silvercorn çıkmaktadır.
Random Bilet.
Random İtem.

Hediye Deed

Bilet npcleri keserek hediye deed elde edebilirsiniz.Hediye deed çıkma olasiliği 1/10dur.Hediye deedlerinizi güvenli bölgedeki hediye avcısında bozdurabilirsiniz.

Görev sistemi

Safe alanda bulunan Quester dan görev alabilirsiniz, yaptığınız görevlerden ödüllendirileceksiniz, her görev yaptığınızda bir seviye atlarsınız son seviye 7. seviyedir.

.görev yazarak görev detaylarını öğrenebilirsiniz.

Mesaj sistemi

.mesajlas ile oyundaki oyuncu ve stafflarla mesajlaşabilirsiniz

.private yazarak mesaj almayı kapatabilir veya açabilirsiniz.

Hazine Sistemi
Hazine npc sinden belirsiniz sandık elde edebilirsiniz.

Hazine Guardlarını öldürdükten sonra hazine itemlerini kazanabilirsiniz.

Ünvan sistemi
.unvan yazarak skill titlenizi belirleyebilirsiniz.

TOP 10 sistemi
.top10 yazarak top10 sistemindeki kişilere bakabilirsiniz, top10 sistemine girmek için kill puanı kazanmanız gerekmektedir.

Spawntakip
.spawntakip yazdığınız zaman spawnların aktif / pasif kaç dakika kaldığı ve nerde çıktığını görebilirsiniz.

Rütbe sistemi
Her oyuncu kestiğinizde 1 kill kazanırsınız ve bu killer top10 sistemine girmenize yarar, ayrıyetten rütbe alırsınız.

Itemaktarma
.itemaktar yazarak aynı account taki karekterlerinize item aktabilirsiniz.

Aile sistemi

Others Satıcıdan 690k karşılığında aile deed satın alabilirsiniz.

Düello sistemi
Safe alanında bulunan hakem e tıklayarak duello yapabilirsiniz.

Eşyalarimiz ;

Golem
Invul studded
Nomia studded
Saphire Robe
Warrior Robe
Warlock Robe
Poison shield
Poison Bow
Fire shield

Alanlarımız ;

Hareketli dinamik bir server başarılar dilerim.Biraz fazla binek var gibi geldi bana bütün sistemler bineğe endeksli .
Kolay Bi Server Sistemler Başarılı Fakat daha Önceden Gördüğümüz Sistemler...

Başarılar ARkadaşlar...
Yeni sistemlerimizle gerçekten düzeyli bir server yapılanmasına giriyoruz ciddi anlamda üzerinde çalıştığımız projeler mevcut yakın zaman içerisinde hayata geçireceğiz sistemleri. Lütfen takipte kalın.

-- Çalıntı server kelimesini neye dayanarak yaptığınızı öğrenirsem gerekli cevabı vermekten çekinmem.
Başarılar
teşekkür ederim saolun
Sunucuda bu kadar player olmasını beklemiyordum aslında stafflar'ın türkçesi bozuk ve ilgisizler
Uo_Meadhros : Sunucuda bu kadar player olmasını beklemiyordum aslında stafflar'ın türkçesi bozuk ve ilgisizler
hocam biz yaşımızı başımızı almış kişileriz serverda toplamda 4 staffız ve hepimizin konuşması edebiyatı saygılı sevgili ve düzgün bir biçimdedir. Neden böyle bir yorum yaptığınızı anlayamadım ?
Esnecy bizim servera gelip küfür etme çok ufalıyorsun gözümde :) (arada bi konuşalım)
@Esnecy

Bu başlık altında hakaret etmekten -1 Uyarı
Konuyu kilitlediğim halde farklı bir başlık altında tartışmaya devam etme çaban için -1 Uyarı
(Toplamda -2 Uyarınız oldu)

Konu ile alakasız postlar silinmiştir, sunucunuz da başarılar dilerim. Bundan sonra atılacak olan postlara dikkat ediniz.
Yahu ben konuyu ilerletmiyorum mu Yüce Tymaron ben gerçekleri ortaya çıkarttım siz hala yalanı korumak peşindesiniz neyse öyle anlıyorsanız özür dilerim. O zaman yalanlarla yaşayın. Hepinize kolay gelsin

Arkadaşlar sizede başarılar.
teşekkürler esnecy

Bu konu turanbozdogan tarafından düzenlendi(2011-07-20 17:58, 12 yıl önce)
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.