daha iyisi için valor.gen.tr

Bu konu NAKATA tarafından düzenlendi(2016-06-25 15:43, 7 yıl önce)
Selamlar,

Callidora Connector'u ilk yapıldığı günden beri hiç değiştirilmemiştir. Yaşanan bu olaylar neticesinde oyuncuların Droconnector'e güveni kalmamış olup en kısa sürede connectorumuzu değiştireceğiz.

Connectorumuzde hiç bir ek hizmet bulunmamaktadır. Map Macro gibi eklentilerin hiç biri talep edilmemiştir.

Yukarıda yazan başlıkta olduğu gibi Callidora UO'yu suçlayacak-karalayacak bir deliliniz yoktur.

BOK ATMADAN ÖNCE varsa kanıt-delil ortaya koymalısınız. (Diğer sunuculardaki gibi)

İyi akşamlar.
Mevcut Connector'den araştıramaya başlayabilirsiniz.
Eski oyuncularımızın elinde mevcut ise pekala ulaştırabilirler. PC'de Uo ile ilgili herşeyi sildiğim için, maalesef atamıyorum.
Gerekli açıklamarı web sayfamızdan biz yaptık, oyuncularımız da bu olayı bilmektedir.
Bu konuda şikayeti olan dilediği yere başvurabilirler, oyun içerisinde zaten otomatik yellde geçmektedir.
Dileyen kişiler tarafımızı şikayet edebilir, oynayan oyuncular bunu bile bile kendi isteği oynamaktadır.
Hiç bir şekilde kişisel bilgileri ulaştırılmaz.

Bassi geçen radyoeva domaini ise aylar öncesinden kapalı konumda olmakla birlikte connectör update sunucusu olarak kullanılmaktaydı.
O domaine ulaşılmadığı için diğer güncelleme sunucumuzdan veri alış-verişi yapılmaktadır.

https://www.eva.gen.tr/ultima-online-camiasinda-donen-dedikodular-hakkinda/
Aşağıdaki resimde xxx Pvp sunucunun Ekran görüntüsü aldığına dair bir kanıt göstermektedir.
Ybqv3E.png
xxx Uo Platformda görmüştüm buraya yazayım dedim..

Xxxx Pvp Sunucusu

xxx Sunucu sahibi .
Ekran görüntüsü almak için playerları dolaşırken ekran resmi çekmiş ancak kendi yaptığı kuyuya kendisi düşmüştür.Böylelikle xxx pvp sunucusunda ekran görüntüsü alındığına dair resimde bir kanıttır.Yani kısacası oyun oynarken özel bilgilerinizi bu şahsi insanlara kolaylıkla vermiş oluyorsunuz..

Bırakın bu olayları,Şimdi ftp bozuk uptime çekmiyor diye birsürü yalan yanlış yazılar yazarsınz biz paçayı nasıl nereden çekelim diye resminizde gözüküyor,Milletin özel pc'sine girmenize hakkınız yoktur,Belki oyuncunuz farkli birşeyler yapmakta özel bilgilerini not alıyor ? yada farkli yerlere banka bilgileri yaziyor ? sizin ne hakkınız var millet program kullaniyorda biz onun için milletin ekran görüntüsü alıyoruz da bilmem neyde bırakın bu işleri ya milleti bilgileri görmek için ne yapiyor ne ediyor diye bakiyorsunuz.Sonra yok şu bu oldu şunu yapiyoruz vs gibi burada yazılar yazıyorsunuz.

Bundan sonra sunucuza girmeceğiz arkadaşlara söyledim zaten,Çoğu kişi girmiyor zaten zaten botlarında geziyor serverin artık hiç olmaz giren kişilerde edit verip gireler :) hadi kalın sağlıkla.
Oha ben 4 sene oynadım Eva da kimse hiçbir playera böyle bir açıklamada bulunmadı tamam arada bırakmışlığım tekrar başlamışlığım var ama yinede bir açıklama görmedim bu konuda . Onu da geçtim daha 2 gün öncesine kadar nelph inkar ediyordu . Ne ara haberleri olmuş oyuncuların ,Bilgilendirilmiş bu konuda

Eva sunucusu sahibi son ana kadar inkar edip , herşey ortaya çıkınca , tüm kanıtlar inkar edilemicek düzeye gelince , birden oyuncularımızın haberi var demeye başlıyor. İnsanların bu derece düştüğünü görmek üzücü
Şuan çıkmaza girdiğinden dolayı öyle diyor. Şaka gibi gerçekten . daha 2 öncesine kadar inkar ediyordu.

Ve benim bir arkadaşımla özel Skype konuşmlarımı görebildiğinden dolayı ben bu adamın serverinı biraktım ve clienti anında sildim. Kendi konusunda ss leri paylaştım . Arkadaşıma olan edit yazılarımla aynı dk içinde ,bana " xx şahısına yazdıklarından dolayı banlandın diye mesaj attı" ..SS leri kendi konusunda mevcut.

Bu da Nelph'in söylediklerine cevap , herkesin haberi varmış, kabul etmişiz ya, :D kendi inkarlarından 2 sini koyuyorum

https://hizliresimyukle.com/image/MOAi
https://hizliresimyukle.com/image/MOA4

Vlla ben daha uğraşmıcam eva nın sahtekarlığı hakkında. Adam duruma göre inkar ediyor
sonra bakıyor kanıtlar çıkmış , inkar etmkten vazgeçip, evet yaptık ama herkesin haberi vardi diye saçma bi yazı yazıyor. Forum alimlarını durdurdu kendi sitesinde orada gerçekkleri yazmayalım kanıt sunmayalım diye. Her neyse adam burdaki milleti aptal yerine koymaya çalışıyor.

Ben zaten clienti sildim . Bu tur insanalr için bastığım tuşlara yazık . Umarım herşeyi görmüşsünüzdür. Ben sizlere göstermek için , duyurmak için elimden fgeleni yaptım . Sıkıcı olmaya başladı, bu tür insanlar yüzünden didinip durmak .
Hepinize geçmiş olsun .İYi geceler

Bu konu ugurset tarafından düzenlendi(2016-06-19 04:29, 7 yıl önce)
The_Nos :
Nelph : Gerekli açıklamarı web sayfamızdan biz yaptık, oyuncularımız da bu olayı bilmektedir.
Bu konuda şikayeti olan dilediği yere başvurabilirler, oyun içerisinde zaten otomatik yellde geçmektedir.
Dileyen kişiler tarafımızı şikayet edebilir, oynayan oyuncular bunu bile bile kendi isteği oynamaktadır.
Hiç bir şekilde kişisel bilgileri ulaştırılmaz.

Bassi geçen radyoeva domaini ise aylar öncesinden kapalı konumda olmakla birlikte connectör update sunucusu olarak kullanılmaktaydı.
O domaine ulaşılmadığı için diğer güncelleme sunucumuzdan veri alış-verişi yapılmaktadır.

https://www.eva.gen.tr/ultima-online-camiasinda-donen-dedikodular-hakkinda/

Yani tüm oyuncular ekran görüntüsü ve kişisel bilgilerine ulaşmandan haberi var ve kabul ediyorlar doğrumu anladım..?

Biz screen almıyoruz biz oyuncuların görev yöneticisinde açtığı programları listeletiyoruz. Bunu tüm oyuncularda biliyor.
Ugurset sen otomatik staff duyurularını kapattığın için görememişindir canım benim benim program listesini görebildiğimi herkes bilmektedir.
Bu son yazımdır başka hiç bir şeye cevap verilmicektir.
Olmayan şey için yemin edilir mi? Mustafayı cümle alem bilir :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.