Role Play – 7x – Üyelik Tipi : Forum/Oyun

Web Site
( TNS Ana Sayfa )

Forum
( TNS Kullanıcı Forum Sayfası )

Wiki
( İçerik Yönetim, Paylaşım, Bilgilendirme Rehberi)

Oyuna Başla

( TNS Oyuna Başlangıç Rehberi )

SpeedTest
 ( Sunucu up/down hız test sonucu linkten görülebilir  )

İletişim
 ( Yetkili alımları ile ilgili iletişime geçilebilir. )

Merhaba Arkadaşlar,

Yoğun gelen isteklere artık dayanamayıp ( İşin bahanesi tabiki de. Ultima Online damarlarımızda akan kana işlemiş olmasından dolayı) The North Shield oluşumunu kaldığı yerden Golden Age olarak devam ettirmek için çalışmalarımızı başlattık. Hedefimiz 2017 itibari ile TNS’nin altın çağını yaşatmak olacaktır. Alt yapısal olarak tüm hizmetlerimizi aktif duruma getirdik. Kısa süre içerisinde sunucumuz tekrar aktif olacaktır. Sunucumuz az çok bildiğiniz üzere içerik olarak belkide en zengin yapılanmaya sahip. Bundan dolayı yeni sistemler vb. katmak yerine var olan sistemleri iyileştirip, oyun dengesinin daha çok sağlanması için düzenlemeler yapmaktayız.  Sunucunun ne zaman aktif olacağına dair gerek mail gerek forum kanalıyla bilgilendirmeler yapılacaktır. Ek olarak, daha önceden kapatılmış hesaplar tekrar aktif edilecektir.

Sizlerden ricamız forumlarımızı aktif bir şekilde takip etmeniz ve kullanmanız. Şimdiden herkese iyi oyunlar dileriz. Uzun soluklu Ultima Online heyecanını kaldığı yerden devam ettirmek ümidiyle...

The North Shield Ekibi

Notlar :

• Üyelik aktif ( Forum üyeliği aynı zamanda oyun üyeliğidir. )
  • TNS Connector linki deaktiftir. ( Sunucu aktif edildiğinde yayımlanacaktır. )
  • Connector Tanıtım Dökümanı

Bu konu TheNorthShield tarafından düzenlendi(2017-07-07 09:37, 6 yıl önce)

Xeon sunucunun başında yine değil mi? Ayrıca hayırlı olsun tekrar umarım bu kez istediğinizi yakalarsınız uzun aradan sonra tns de epey oynamıştım sırf sitenin girişindeki müziğin hatrına bi girip bakacağım açtığınızda :)

Evet, teşekkür ederiz, her zaman bekliyoruz. İyi oyunlar.

Başarılar diliyorum uzun ömürlü olur umarım. yes

Mithas ne zaman açılıyor ? Birleşmenizi bekliyoruz.

Merhaba Arkadaşlar,

Connector çalışmamız neredeyse sona ermiştir. Connector içeriği ile ilgili detayları incelemek isteyen arkadaşlarımız aşağıdaki linkten dökümana ulaşabilir.

Connector Tanıtım Dökümanı

2 gün dakika sonra eklendi:

Merhaba Arkadaşlar,

Connector çalışmamız tamamlanmıştır. Connector kurulumu ve kullanımı ile ilgili bilgileri aşağıdaki adresten temin edebilirsiniz.

https://wiki.tns.gen.tr/connector-kurulumu-ve-kullanimi.html

Connector'den oyun için görüntü :

Bu konu TheNorthShield tarafından düzenlendi(2017-07-03 00:04, 6 yıl önce)
Expert
34.0001

fikrim geldiii.

automap sürekli üstte kalıyor ya, onun gibi sürekli açık bir pencere kalsa, oyunda da atıyorum .globalchat yazdıktan sonra global chat moduna girsek, yazdığımız şeyler tepemizde değil de alttaki pencerede çıkmaya başlasa nasıl olur? whisper, friend list, özel oda falan neler neler yapılır daha. tekrar aynı komutu yazıp eski konuşma moduna dönülür.

tutar gibi he.

Güzel güzel,başarılar diliyorum :)

#427636 Kell:

fikrim geldiii.

automap sürekli üstte kalıyor ya, onun gibi sürekli açık bir pencere kalsa, oyunda da atıyorum .globalchat yazdıktan sonra global chat moduna girsek, yazdığımız şeyler tepemizde değil de alttaki pencerede çıkmaya başlasa nasıl olur? whisper, friend list, özel oda falan neler neler yapılır daha. tekrar aynı komutu yazıp eski konuşma moduna dönülür.

tutar gibi he.

Yapmaya başlıyorum Kell. Bittiğinde göstericem :) Filter ekleyeceğim. Örneğin Guild Chat için ayrı diğer chatler için ayrı dialog ekranları olacak. Bu ekranlar sunucu tarafında değil direk client tarafında bizim yönettiğimiz dialoglar olacak. Oyun pencesinin dışına taşıdığımız bir chat olarak çalışacak.

Fikir için teşekkürler :)

Expert
34.0001

merakla bekliyorum bakalım nasıl olacak. us discord'a gelirsen daha rahat fikir alışverişi yaparız.

Merhaba Arkadaşlar,

Sunucumuz TNS Golden Age -2017 07.07.2017 tarihinde aktif olacaktır.

Bilgilerinize sunarız,

İyi oyunlar.

Oyunda görüşmek dileği ile , emeğinize sağlık. 

Teşekkürler.

Arkadaşlar TNS Golden Age 07.07.2017 tarihinde saat 20:00'da kapılarını açacaktır.

Şimdiden iyi oyunlar dileriz.

Neophyte
26.6001

Takip edebildiğim kadarıyla bu ara fazla sunucu açıldı, bakalım oyuncu paylaşımları nasıl olacak. Farklı bir bağlantı programının geliştirildiğini görmek güzel, başarılar dilerim :)

#427653 Ghlahn:

Takip edebildiğim kadarıyla bu ara fazla sunucu açıldı, bakalım oyuncu paylaşımları nasıl olacak. Farklı bir bağlantı programının geliştirildiğini görmek güzel, başarılar dilerim :)

Teşekkürler. Herkesi TNS-Golden Age'e bekliyoruz.

Şimdiden keyifli ve uzun soluklu oyunlar.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.