Merhaba Değerli ultima-strike Üyeleri.

Uzun zamandır üzerinde çalışmış olduğumuz www.turkuo.net server’i kapalı beta olarak siz değerli oyunculara açma kararı almış bulunuyoruz.

Hassasiyet ve ciddiyet içerisinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda son günlerimize gelip açılma aşamasına geçmekteyiz. Sizlerinde yardımlarına başvurarak eksiklerimizi ve beklentilerinizi bizimle paylaşmanızı istiyoruz,.Kapalı beta key leri, seçilen kişilere verilecektir,

Beta aşamasında bize yardımcı olacak olan oyuncular için ufakta olsa teşekkür amaçlı bir takım ödüller verilecektir.

Bildirimlerin Bug kapsamına girip girmediğinin kararını ise, Scripter yetkili kadrosu karar verecektir,

Örnek vermek gerekirse bir item’in yasal olmayan şekilde çoğaltılması bug kapsamına girmektedir gibi bulunan bug lar için ödüller geçerli olacaktır.

1 bug bildirimi için 20 ( istenilen operatör kontör )
2 ve üzeri bug bildirimleri için ise 25 (istenilen operatör kontör ) Tarafımızdan kişinin Telefonuna Yüklenecektir.

Burada bizim esas amacımız hem oyuncularımızın emeği karşılıksız bırakılmaması hem de işin daha ciddi bir hal almasını sağlamaktır…

Başvuru için :

[email protected] adresine istenilen bilgileri göndermeniz yeterli olacaktır.

Katılıma hak kazanan oyuncuların telefonlarına kısa mesaj olarak Bütün Bilgileri
( Kullanıcı Adı ve Şifre ve Başlama Tarihi gönderilecektir. )

Tarafımıza ( E-mail’e ) gönderilecek Olan Bilgiler Şunlardır;

İsim Soyisim=
Doğum Tarihi=
Bulunduğunuz İl İlçe=
GSM Numaranız(Operatörünüz ile birlikte)=
Kaç Yıldır Ultima Oynuyorsunuz=
E-Posta Adresiniz=

Bize Ulaştığınız Forum / Site Link ve Forum Adınız =

İlginiz için Teşekkür Eder Eğlenceli ve Kaliteli Bir Oyun Dileriz.

www.turkuo.net
Moderatör alımı ile ne alaka onu kavrayamadım:O_o
Sunucunun ismi Turk'mu? Türk'mü? Ben sadece domainin turk...com olduğunu sanmıştım.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.