Merhaba arkadaşlar;
Turk Uo Shard'ın açılması için geri sayım başladı.Sunucumuz 2 gün içerisinde bir sorun çıkmaz ise açılacaktır.Sunucumuzda herşey hazır durumdadır bir tek yetkili kadromuz eksiktir.Bu başvurular arasından 2 tane de moderatör alınacaktır.

Aşşağıdaki bilgileri bana özel mesaj olarak gönderirseniz başvurunuz tamamlanacaktır.

Sunucu hakkında genel bilgi:

Radorede barınmaktadır
Sunucu adı: Turk Uo
Sunucu tabanı:Sphere
Sunucu türü: RP, PP
Stat cap:225
Skill cap:700.0

Hakkınızda ;
Adınız :
Soyadınız :
Msn Adresiniz :
İkamet Ettiğiniz Şehir :
Doğum Tarihiniz :
Daha önce yer aldığınız projeler ve konumunuz :
Kendinizi biraz tanıtın :
Hangi Konum için başvurdunuz(Staff-Moderatör) ? :

Messenger üzerindende başvurular kabul edilmektedir.
Messenger Adresimiz [email protected]
Bu adrese gelicek olan e-mailler cevapsız kalacaktır.

NOT=Ankara'da ikamet eden arkadaşlar daha ön planda olacaktır.

www.turkuo.net

Bu konu batuusta13 tarafından düzenlendi(2011-06-22 22:10, 12 yıl önce)
Çok eskiden Uo Türk diye bir sunucu vardı, onlarla alakanız yok sanırım ?
Silindi
Novice
5
siteniz bana biyerden acayip tanıdık geldi, bi serverda kullanılmıştı ama daha güzeldi oradaki bu basitleştirilmiş hali sanırım

başarılar
@Xlore
Hayır yok.
@Syn
sitemiz tasarımcısı cyrix'dir tasarımını kendisi yaptı.
tasarım cyrix yaptı demişsiniz ama ücretsiz bir template google'da bulunuyor, biraz araştırısanız bilgi sahibi olursunuz..
hiç yalana gerek yok cyrix yaptım demiştir size ama sizin'de araştırmanız gerekirdi, kendısımı yaptı gibisinden.
Siteniz daha önceden benim tarafımdan açılan Magic Arrow Ultima Online Shard'da kullanılmıştır.

Bahsi geçen site, uo.gamingtr.com benim tarafımdan kodlanmış ve Gokku tarafından görsel olarak düzenlenmiştir. Temamızın kaynağı www.realworld.su'dur.

Açıklık getireyim dedim konunuz baltalanmasın siz devam edin... İstemeden zarar verdiysek özürlerimizi sunuyoruz. Sağlıcakla kalın. Başarılar
Başarılar arkadaşlar umarım çok başarılı olursunuz
Ben bu sitenin tasarımını Cyrix'e ücretli karşılığında yaptırdım beyler eğer sizin emeğinize saygısızlık yaptıysam af ola . En kısa zamanda site tasarımını değiştirtiyorum :utangac2
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.