Web Sitesi: https://uo-nimloth.net

Merhaba sevgili Ultima Strike ailesi,

2009 yılında yola çıktık ve UO:Nimloth'un kapılarını açtık. O günlerde, bu dijital dünyada yepyeni maceralara atılmıştık. Hepimiz birlikte geçirdiğimiz zamanlarda tatlı anılar biriktirdik, ancak zamanın akışıyla birlikte bu anılar, bazen tatlı bazen de hüzünlü bir tat bıraktı bende.

Şimdi, yıllar geçmiş olsa da, geçmişe bir yolculuk yapmak isteyen herkes için UO:Nimloth'un hatıraları yeniden canlanıyor. Aramızda dolaşırken, o eski günleri hatırlayabilir, güzel anılarımızı tazeleyebiliriz.

Adını Nimloth'tan alan bu nostalji alanı, bir zamanlar Orta Dünya'nın derinliklerindeki Elf kraliçesi Galadriel'in bahçesinde yetişen bir ağaçtan ilham alır. Bizim de Nimloth'umuz, o eski günlerde yaşadığımız heyecanı ve dostluğu yansıtan bir sembol haline geldi.

Gelin, geçmişe bir yolculuk yapalım ve UO:Nimloth'un bizlere sunduğu o benzersiz deneyimin tadını çıkaralım. İster tatlı anılarla gülümseyelim, ister hüzünlü anılarla başa çıkalım, her birimizin hikayesinde Nimloth'un özel bir yeri olduğunu unutmayalım.

Sunucu aktif değildir, sadece sizleri geçmişe yönlendirmek için forumları inceleyebilmeniz adına tekrar aktif ettik.

UO:Nimloth'un veritabanı yedeklerini sakladığı için Caner'e teşekkürler.

Bilmeyenler için UO:Nimloth Nasıl Bir Sunucuydu?

  • 2009 Yılında sizlerin oylarıyla en iyi 3 Power Play sunucudan biri seçildi.
  • En aktif sunucu topluluklarından birine sahipti.
  • Forum Konu Başlıkları: 2.824
  • Toplam Forum Mesajı: 31.420
  • Toplam Üye Sayısı: 3.955

Dönemin getirdiği aksilikler, yaşanan şanssız olaylar ve problemlere rağmen aktif olduğu süre boyunca en iyisini yapmaya çalıştık. Belki o dönemde ekip arkadaşlarıma daha faydalı olabilseydim ve onları bir arada tutabilseydim, belki bu macera hiçbir zaman son bulmayacaktı. Sonuç olarak geldiğimiz bu noktada bizlere bıraktığı gibi umarım sizlere de güzel izler bırakmıştır. O geçmiş Ultima Online dünyasını tekrardan yaşamak isterseniz forum hesaplarınız aktif bir şekilde duruyor. Şifreleri hatırlamasanız bile o eski forum ortamlarını incelemeniz için bundan sonra UO:Nimloth forumları ve Web Sitesi aktif olacaktır.

Umarım sizler de benim gibi ara ara girer, forumları kontrol eder ve incelersiniz. O kadar değerli arkadaşlıklar ve yaşanmışlıklar var ki, hepsini okudukça geçmişe tekrar gittik.

NOT: Yeni üyelikler kapalı arkadaşlar sadece eski kullanıcı ve şifresini hatırlayanlar girebilir. Zaten yeni giriş yapmak yerine amacımız her zaman orada açık olduğunuzu bilmeniz ve eski forumlarda geçmişe biraz gitmenizi sağlamak.

Sevgiler,
UO:Nimloth Geçmişin Tozlu RafıBu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2024-04-13 22:25, 1 hafta önce)

Haydaaaaaa. Zorla bağımlı yapacaksınız bizi. laugh Ne şifremi, ne kullanıcı adımı hatırlıyorum ama...

#429335 Rsith:

Haydaaaaaa. Zorla bağımlı yapacaksınız bizi. laugh Ne şifremi, ne kullanıcı adımı hatırlıyorum ama...

SMTP'de hata olduğu için hatırlatma mailini göndermiyor sistem. Onu düzeltince tekrar bilgilendirme geçerim şifre hatırlatmayla giriş sağlayabilirsin zaten dediğim gibi mesaj ve yeni üyelik yerine neler konuştuk? neler yaptık? eskiden Ultima Online'da nasıl arkadaşlıklar vardı tekrar hatırlatmak ve göstermek istedim. Belki yeni sunucu açacak olanlara da ilham olur bazı şeyler. :)Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2024-03-24 22:41, 4 hafta önce)

giriş websitesi tam bir nostalji kuşağı ama alt sayfalar da olsaydı keşke

Ardıl gece gece girdim 2 saat forumda gezdim. Şifremi de unutmamışım bu arada :D

Tanıtım kısmında açtığım başlıklar falan gözlerim doldu haaaa. Geri getirenlerin ellerine sağlık.

 

Sene 2009...

Yaş 19...

Vay anam vay.

 

Açın serveri da balık tutalım sohbet edelim :)

#429337 Lucretius:

giriş websitesi tam bir nostalji kuşağı ama alt sayfalar da olsaydı keşke
 

Alt yapıyı güncelleyince diğer sayfalarıda açacağım üzerinde çalışıyorum. Eski kodlama yapısına sahip olduğu için şimdilik html olarak açtım diğer türlü site patlıyor 10 dakika sonra ve düzelmiyor.

 

#429338 Michaell:

Ardıl gece gece girdim 2 saat forumda gezdim. Şifremi de unutmamışım bu arada :D

Tanıtım kısmında açtığım başlıklar falan gözlerim doldu haaaa. Geri getirenlerin ellerine sağlık.

 

Sene 2009...

Yaş 19...

Vay anam vay.

 

Açın serveri da balık tutalım sohbet edelim :)

Sorma hemen gittim alan adını aldım ve açtım. Foruma bakınca gözlerim yaşla doldu. Hala okumadığım bir sürü başlık var forum temasını da yakında düzelteceğim. Şifre hatırlatma gelince isteyen girip kullanabilir. :)

Bence serverı da açalım tadımlık böyle. yalnızca brit bank etrafı açık olacak şekilde. millet girer sohbet ederiz :D 

Tadımlık bayramlık seyranlık bilmem de, ya açın yada açın.  Özleeeeeeeeeedik be.


profil yaşlarına bak hep 30+, utanın biraz :) 

Kullanıcı girişi yapmak isteyenler forumda "Şifre Hatırlatma" özelliği aktif edildi. Girip kontrol etmek isteyenler ya da bir merhaba demek isteyen eski kullanıcılar için aktif. Yeni üyelikler kapalıdır :(

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.