konuşmayayım diyorumda tutamıyorum kendımı , iki komut ögrenip gelip boyle konuların altına yorum yabarak daha fazla ezdirmeyin kendinizi sizin o açtıgınız oyuna ( server bıle dıyemıyorum ) ultıma bıle denmez ultımayı bu hale sızın gıbıler getırdı, gelmiş burda laga luga yapıyo birisi bişi yapıyorsa saygı gösterin.

will uo başarılar...
- Sunucu aktiftir.
Sunucuya girip test etmek istedim bir baktim connectör 330 mb... webhostingleri yok sanırım yandex' ten indiriliyor ayrıca, sahipleri aile terbiyesi almamış saygısız insanlar izliyip görelim... Hayırlı olmasın elinizde patlasın!
ufuk1907 : Sunucuya girip test etmek istedim bir baktim connectör 330 mb... webhostingleri yok sanırım yandex' ten indiriliyor ayrıca, sahipleri aile terbiyesi almamış saygısız insanlar izliyip görelim... Hayırlı olmasın elinizde patlasın!

Ula daha düne kadar dosya.tc'den connectörünü indirtiyordun :)
Bilgin olmadığı belli konu ile ilgili, laf atıcaksın ya ama biraz önce bilgi sahibi ol ;)
Farklı bölüme upload etmesinin sebebini bir araştır canım.
Nelph :
ufuk1907 : Sunucuya girip test etmek istedim bir baktim connectör 330 mb... webhostingleri yok sanırım yandex' ten indiriliyor ayrıca, sahipleri aile terbiyesi almamış saygısız insanlar izliyip görelim... Hayırlı olmasın elinizde patlasın!

Ula daha düne kadar dosya.tc'den connectörünü indirtiyordun :)
Bilgin olmadığı belli konu ile ilgili, laf atıcaksın ya ama biraz önce bilgi sahibi ol ;)
Farklı bölüme upload etmesinin sebebini bir araştır canım.

Seni sebep diye ezberlerim alternatif yapabilir dimi? Mustafa kulvarımız farklı sen benim gibi düşünebilmen için 10 sene daha çalışman lazım..
asdnansdklasdasıdaslidasdjsaldkşas das :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes :yes
Members
14.4
@ufuk1907

Düne kadar bilmezdim seni, bu forum da bana istediğin kadar laf edebilirsin. Sen benim için bi ameleden öte değilsin. Bak bi daha söylüyorum siz gibi depo sistemi yazın bırakın zor işleri biz yapalım.
'Uur : @ufuk1907

Düne kadar bilmezdim seni, bu forum da bana istediğin kadar laf edebilirsin. Sen benim için bi ameleden öte değilsin. Bak bi daha söylüyorum siz gibi depo sistemi yazın bırakın zor işleri biz yapalım.

Amele sen gibi saygısız aile terbiyesi almamış insanlara denir herşeyden önce adam olacaksın adam!!
Members
14.4
Seninle tartışmayacam @ufakamele.
Anlıyorum seni 3 gün sonra kapanırsa sunucun buralarda dolaşma boş adam..!
sen serverina girip biraz binek boyayıp eklesene yaptiğin en iyi iş o , milletin emeklerinden sen anlamazsin , konuyu kirletme boş yere ...
kanideli : sen serverina girip biraz binek boyayıp eklesene yaptiğin en iyi iş o , milletin emeklerinden sen anlamazsin , konuyu kirletme boş yere ...

Herkes yorum yapmakta özgür aynı internet cafedemiydiniz sizler uğur ile ..
dostum sen benim geçtiğim sokaktan bile geçemezsin,

ayrıca bu adamlari hiç tanimam ...
kanideli : dostum sen benim geçtiğim sokaktan bile geçemezsin,

ayrıca bu adamlari hiç tanimam ...

Ayrı dünyaların insanlarıyız yani ya hadi çekil...
Neophyte
26.6001
Tartışmayı bilmiyorsanız lütfen bu platformda sözlerinize hakim olun. Aynı davranışı tekrarlar ya da konuyu uzatırsanız direkt hesabınızı kapatmak zorunda kalacağım. Sürekli aynı isimleri tartışma içinde görmekten sıkıldık. Sunucu yönetiyorsunuz arkadaşlar, lütfen.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.