İşte Nerodaki o botlar

[/youtube]
Boy koymak istesem zaten senin gibi à salak olmam lazım nedense sen çıkınca 17 düştü ayrıca online player sayısı şişirme boşa abicim bXXX sunucu gibi online oyuncu göstergesine kapatan birisi değilim zaten öyle bişi yapmak istesem oyuncu göstergesine kapatır yapardım bizleri bilen biliyor sen boşuna çırpın mustafa sen derede kürek çekmeye devam et belki denize girersin güle güle hadi canın yandı biliyorum ama acı ve gerçek bunlar yapacak bişi yok aşk nero pvpde yaşanıyor güzelim

Ayrıca lsitemizde Panel sayımız 10 kişi sıralamaya almaktadır. 10 x 6 birde toplam 66 oyuncu var sunucu istasitigini sürüp tekrar listeye girmisin ve sen çıkınca oyuncu player sayısı orjinal 66 düştü garip 2 dakika Bi bot sokup tekrar çıkaran tiplerde ehehueueu yeni karekter actiginda belli zaten krediden ve üyeliğinden

Bu konu NeroPvp-Genco tarafından düzenlendi(2016-06-19 23:47, 7 yıl önce)
Ahahaa üyeliğim senden eski diye kıskanma. Beni biriyle karıştırıyor adminler iş başına lütfen :cicek :ates
Dostum üyelikle alakası yok XXX bi kaç yıl önce ultima strikede kullanılarak hacklenmisti yani XX kişi oldunu biliyorum cunki benim diğer kullanıcı hacklendi için adam girip özellikle kullanıma profil yazıları eva olarak yazması mantıksız yani okadar insan arasında bizim buldu bu kişiler hehhe yani sensin o mustafa cunki işi gücü nero eueueueu ruyandadami bizi sayılıyor la oyoksa
nero pvp nin eva ile ilgisi varmı scriptler eski evayı andırıyor
belki duymayan vardır eva'nın connector ss çekiyor haberiniz olsun ona göre girin ama neronun connector temiz iyi oyunlar
Ultima-STRİKE ne HALERE DÜŞTÜ.Eskiden böyle konulara izin verilmez hesapları kapatırlardı direk hayırlısı :)
Ne gereksiz insanlarsınız ya. İşiniz gücünüz it dalaşı. Harbiden vasatlıktan öleceksiniz
Gereksiz bir konu olmuş.Bir yerde action varsa gerisi boş :D
klasik rofcu. rofun hilesi hurdası pisliği ortaya çıkınca ne yapacağını şaşırmış çocuk.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.