Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Merhaba Sevgili TNS ve Nero PVP Oyuncuları,

Alınan bir karar doğrultusunda Nero PVP ile TNS UO birleşme kararı almıştır.Bildiğiniz üzere daha önceden mithaslada birleşmiştik.Kadromuzu kaliteli scriptlerlarla genişletmek ve Nero PVP deki kaliteli oyuncuları aramızda görmekten onur duyuyoruz (yakın zamanda elmoth ve rohan uoyuda aramıza katacağız)

TNS sunucu kadromuz yenilenmiş ve aşağıdaki gibidir ;

Genco
Noxier
Xeon
Cronoss
Nayu
Ewan
Caeles
Diomedes
Chimes
Kardanadam

Görev dağılımına gelirsek

Scripter&Sphere Developer asistanı=Genco
CEO&Market idaresi&7x char satımları koordinatörü=Xeon
Servera ayda yılda bir girip forumda janjanlı yazılar yazma müdürü=Noxier

Diğer arkadaşların hepsi zavallı seerlardır,page atın arada bakarlar pek kaale almayın

Nero PVP oyuncuları için önemli (Dikkat !) :

TNS forum üzerinden lütfen yeni bir forum üyeliği alarak kayıt olunuz. Kayıt olduktan sonra 1-2 gün içerisinde Nero PVPye ait olan
karakter bilgileri TNS'ye aktarılıp Nero PVP sunucusundan gelen oyuncularımız için bir karakter aktarım ara yüzü erişimi sağlanacaktır.
Nero PVP hesap bilgilerini doğrulayan oyuncuların TNS'de yarattıkları hesaplarına ait yetenekler aktarılacaktır. Lütfen forum üzerinden kayıt olunuz ve sistemin aktifliğini bekleyiniz.

Yeni gelen oyuncularımıza marketteki 7x char ve alışverişlerinde indirim yaptık.1 hafta bundan faydalanabilirsiniz

Nero PVP deki itemlerinizin,emeğinizin boşa gitmemesi için TNS ye Nerodan bazı sistemler adapte ettik

Dragon steed,Steed steed,Murat Steed,Nightmare Steed,Unicorn Steed binekleri TNS ye geçirilmiştir bineklerinizi almak için ufak bir donate istiyoruz (güven oluşması bakımından)

Tekrardan hoşgeldiniz.Sorularınızı Genco veya _Xeon_ a mesaj atarak sorabilirsiniz
:yes Amip misal iyiymiş. Yakında ea gamesi tümden alır. :yes
başka birleşecek yer kaldı mı la? :D bari bu kadar birleşiyonuz kaç online oldu 50yi geçmeyi başardınızmı? üstünden yük atmak isteyen adamlar ne güzel yamıyor sunucusunu sana.
Silindi
Banned
-1
Süper kadro
0.1
:) Bi an gerçek sandım , güldürdü..
Cm ylmz Halt etmiş.:) Sabah sabah harbiden güzel güldük arkadaşlarla. Orantısız zeka örneği.
ehuehe :D

Bu konu Garret tarafından düzenlendi(2014-05-11 11:53, 9 yıl önce)
KOmediciler sizi :)
Anlam veremediğim bu konular neden silinmiyor?
Resimler neden silindi bir açıklama bekliyorum buna mizah denir.Bilginize yönetim taraf olmayın tarafsız olun.

Adam üşenmemiş yapmış valla,sendeki bu azim bende olsa evin yanına ikiz kuleyi kondurmuştum valla :)
Beni katmayın bari :D
0.1
:) Arkadaş olaya mizahi bir açıdan bakıp yapılan işe tepkisini belirtmiş. Neden forumdan silinmesi gerekiyor veya kimi neden rahatsız ediyor anlamadım. Hoşunuza gitmediyse bu başlığa girmezsiniz olur biter. İşin enteresan tarafı , tiye alınan kişiler ağzını açıpta tek bir kelime etmiyor olayla tamamen alakasız kişiler diyor ki forumda bunların işi ne? Garip cidden.
çok iyi capsler ama :P
Gördükçe yarılıyorum:yes

Bu da benden olsun =D

Bu konu -wisQuen- tarafından düzenlendi(2014-05-11 00:12, 9 yıl önce)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.