Caps ler iyi beyler elinize emeğinize sağlık :D
Resimler hahahaha çok çok iyi o kadar iyi ki gözlerimden yaşlar geldi.
Oynamayacak arkadaşım Tns'de kimse niye zorluyonuz :D
-wisQuen- : Gördükçe yarılıyorum:yes

Bu da benden olsun =D

Zamanında kendi yaptığın olayları unuttun galiba DelinQuen :)
tns reklamı yasaklanmıstı diye biliyorum us de ama
Efe TATAR :
-wisQuen- : Gördükçe yarılıyorum:yes

Bu da benden olsun =D

Zamanında kendi yaptığın olayları unuttun galiba DelinQuen :)

Bana DelinQuen diyor =) Muhattabım değilsin yeni nesil çılgın seni, işine bak =)
Ben olaya genel olarak bakıyorum .Sohbet geyik başlığı sanırım bu konu için daha uygun olacaktı .Ama modların kararı tabiki .Bunun tns yandaşı olmak ile alakası yok.Gündem kısmını bu gibi konularla dolduralım o zaman önüne gelen fake acc ile komiklik yapıcam diye resimler paylaşsın U-s forumunu garip bir yer haline getirelim.:O_o
Superadminstratours : Ben olaya genel olarak bakıyorum .Sohbet geyik başlığı sanırım bu konu için daha uygun olacaktı .Ama modların kararı tabiki .Bunun tns yandaşı olmak ile alakası yok.Gündem kısmını bu gibi konularla dolduralım o zaman önüne gelen fake acc ile komiklik yapıcam diye resimler paylaşsın U-s forumunu garip bir yer haline getirelim.:O_o

Shina
U-S Puan: 5
Mesaj Sayisi: 50
Uyarı Sistemi:

Superadminstratours
U-S Puan: 78.7993
Mesaj Sayisi: 786

kayıt tarihine bak bakayım fake acc ye benziyormu oradan bakınca?daha 5 senelik bir mazin var çok konuşma ha eğer lafın wisquen adlı arkadaşa ise o da 2007 de olmuş

** lütfen tahrik edici ifadelerden kaçının

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2014-05-13 16:59, 9 yıl önce)
Sizinle anlaşamadığımız tek nokta,karşınızdaki insanla nasıl konuşulacağını bilmemeniz.Ben size veya bir başkasına bir atıf da bulunduğumu yazılarımda göremiyorum.__XEON__ acc si fake onu ima etmiştim.Okumadan mı yazıyorsunuz bilmiyorum ama şu konuyu sohbet geyiğe açmak daha uygun değilmi.

Cidden bazılarınızla konuşulmuyor iyi niyeti ve üsturuplu anlatıma rağmen hala bana gelip git onun bunun götünü yala gibi bir lafı nasıl yazabilirsin .Ben kendi adıma utandım şahsen umarım gerekli uyarılarıda alırsınız.
Superadminstratours : Sizinle anlaşamadığımız tek nokta,karşınızdaki insanla nasıl konuşulacağını bilmemeniz.Ben size veya bir başkasına bir atıf da bulunduğumu yazılarımda göremiyorum.__XEON__ acc si fake onu ima etmiştim.Okumadan mı yazıyorsunuz bilmiyorum ama şu konuyu sohbet geyiğe açmak daha uygun değilmi.

Cidden bazılarınızla konuşulmuyor iyi niyeti ve üsturuplu anlatıma rağmen hala bana gelip git onun bunun götünü yala gibi bir lafı nasıl yazabilirsin .Ben kendi adıma utandım şahsen umarım gerekli uyarılarıda alırsınız.

Aslında çok hoş seviyeli bir konuşma gerçekleştirdim.Sen konuya taraflı düşüncelerini aktarana kadar.Bir üst konuda şunu yazmışsın;

Gündem kısmını bu gibi konularla dolduralım o zaman önüne gelen fake acc ile komiklik yapıcam diye resimler paylaşsın U-s forumunu garip bir yer haline getirelim.

ben buna kızdım arkadaşım gündem diyorsun neyin gündemi kimin gündemi?üst yazıma dikkat edersen eğer mizah espri ve düşünme yetisini geliştirir demişim eğer o resimlerden sen bir anlam çıkaramıyorsan bu senin sorunun.Bana göre espri ile harmanlanmış ve gerçekleri yansıtan ve birçok kişiye gülümseme sebebi olan bir paylaşımdı.önüne gelen şebeklik yapcam diye fake acc alıp resim paylaşsın demişsin zaten toplamda 3 kişi paylaşmış ve hepimizde eski kullanıcılarız.Üstüne alınan kim ise gelip o yazsın arkadaşım sen yazma düşünceni çünkü yazdığın yada yapmaya çalıştığın bizim özgürlüğümüzü engelliyor.Yönetim el atcakmış silecekmiş ceza verecekmiş vs neden? söylenenler gerçek olduğu içinmi?

seninle konuşacak ortak bir noktamız yok çünkü konuşmalarından xeonu savunduğun apaçık ortada yöneticimisin yönetici olmayamı çalışıyorsun yada yaranmakmı amacın senin özelindir saygı duyarım lakin başkalarınada sen saygı göstericeksin.Konuyu ve espriyi farklı boyuta çekmezsen sevinirim :)
Efe TATAR : Beni katmayın bari :D

Seni katmamak olur mu ağır lamer seni :) Senin gibi korkakları aramızda görmek isteirz bol bol ki gülüp eğlenelim :) Aman lameri hakaret anlamasın yöneticilerimiz, öyleki bu bir tanımdır.

** lütfen tarih edici ifadelerden kaçının

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2014-05-13 19:37, 9 yıl önce)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.