Oncelıkle Herkeze Iyı Gunler...

Calı, Ufak Tas Tıpı Nesneler Uzerınden Gecemıyorm Sorun Nedır.? Yardım...
verdata ile kaynaklı bir. taşların üstünden geçen bir serverin verdatasini verdata.mul yap sorun hallolur.
tamam bekliyorum
eğer olmassa uopatch'i yap sonuna kadar ve takılmayan serverin tiledata.mul'unu kullan.
verdata ısı olmadı :S
eminmisni dorumu yaptım
Dread Biohazard : Oncelıkle Herkeze Iyı Gunler...

Calı, Ufak Tas Tıpı Nesneler Uzerınden Gecemıyorm Sorun Nedır.? Yardım...

taşlardan geçemezsin zaten :)
verdatada ayarlar yapınca düzeliyor
Beyler sızın dedıklerınızı yapdm sımdı o server'a gıremıyorm nasıl olcak sımdı yagmurdan kacarken doluya tutuldm :S duzeltmeme yardım edın...
Bunları yaparken herzaman yedegini al.Almadın ise verdata.mul yaptınsa kendi verdatana uyarlar yani benim verdata.omg sende kendine göre uyarla
Client için kullandıın mulları sphere klasorunede at. sphere/mul die klasor olusturup at zaten sphere.ini de uzantısını goruceksin.. Uzun zaman oldu cogu seyi unutmusum ama hatırladıım bole bişidi :)
Sexy1:
verdata ile kaynaklı bir. taşların üstünden geçen bir serverin verdatasini verdata.mul yap sorun hallolur.
Sexy1 Canım Yaş 14 muş ne zaman basladın ultimaya :D neyse aklında bulusun VERDATADA CLİNET GORUNUMLERİ VARDIR

Tiledata Dosyasında Tam Ne Vardır bilmiyorum ama arkadasının soyledigi sorun tiledata dosyasındadır

bunun için bir tane calıdan cırpından gecen shardın tiledata dosyasını kullanırsan problemin cozulmus olur .

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.