merhaba arkadaşlar ben client yaptım şimdi bunların uzantıları .muldu ben Hex editör ile hepsini .asd yaptım hepsi oldu sadece tiledata olmadı tiledatayı kabul edemiyor. sphere.ini'nde böyle hata veriyor

FATAL:The sphere.INI file is corrupt or missing
FATAL:MUL File 'tiledata.mul' not found...
FATAL:Server terminated by error -3!

Ama Sphere'de Mul dosyalarını .asd olarak tanıttım Hex EditörLe bakıyorum Tiledata.asd yazıo ama mul olarak aratıo :(

// Where your UO installation is located. This need: map0.mul, statics0.lgn,
// staidx0.lgn, multi.mul, multi.idx, hues.lgn, tiledata.mul.
// Optional files: verdata.lgn, mapX.mul/staticsX.lgn/staidxX.lgn for higher
// maps support (Malas, etc).

sphere.inine böyLe yazıom gene kabul etmiyor mul dosyasını istiyor
bak ne yap biliyormusun mouseyi clıentın rar ının uzerıne getır shifte basılı tut deleteye bas evet de sonra bastan sakın kafayla bi daha yap oks tiledata da hata yapmıssın yada bidaha ac tiledatayı bul düzelt ordan ok
tamam onu yaparım :D ama bir sorun cıktı serverda altımda Ethereal horse vardi oyundan cıktım sonra sphere açtım kapattım bi baktım mapın her yerinden gidibiliroyum evlerin içinden geçiom :s nasıl yapcam
arkadaşım server uzerindeki mul dosyalarınıda değiştirmişsin. [.asd] yaptıgın uzantılı dosyaları kopyala tekrar .mula çevir ve ultima klasorune at.
tamam biliyorum öyLe olması gerek aslındada
FATAL:The sphere.INI file is corrupt or missing
FATAL:MUL File 'tiledata.mul' not found...
FATAL:Server terminated by error -3!
c:/shepere yi de yaptınmı bu direk ulatima onlinede arıyor ve Mul bulamıyor yani sen ultimadaki Mul larıda silmişssin :D ne anladık bu işten
sımdı o asd dosyalarını mul yap tekrar dene ve asd leri mul yap acıalcaktir sonra mul dosyalarını kopyala onlara yap asd yi acılacaktir. ama sunu unutma eğer client sifrelenmediyse senin asd yapman bişeyi değiştirmio shepere sadece mulu görür bilgin olsun.
bu sorunu cozebılen warmı ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.