Acaba forumlar için iyi bir şey mi yapıyorsunuz yoksa.. topiği açan kişiyi mi cezalandırıyorsunuz:)
Kalıcı kırgınlıkları önlemek için olabilir mesela. Uo genel konularla ne alakası var ben onu anlayamadım.
uo genel konularda 1 altta bulunan topiğim kilitlendi de..

Birileri gevezelik etmiş sanırım kilitlenmiş..

Peki topiği açan ne yapsın? :)
Eski staff arama başlıklarına bakarsan hepsi kilitlenmiştir.
KAstettiğim sadece bu konu için değildi.

Herhangi bir konu açtığını farzedelim.. birileri tartışıp konuyu kilitletiyor..
Kuralalra göre aynı konuyu tekrar açamıyorsun..
Konuyu açan kişi faydalanamamış oluyor..

Yani bu yaklaşımda bir yanlışlık var
Ben senin başlığın için konustum. Evet biraz öyle ama sapan başlıklardada zaten genelde sorulan soruların cevabı verılmıs oluyor.
Silindi
Journeyman
1.3
Bence Bu Yolla Staff Bulucagına Tek Basına Stafflık Yap Daha ıyı Bu Yolla Staff Alırsan Emınımkı Bırı Edit Kullanıcaktır. Emın Ol
atacker : KAstettiğim sadece bu konu için değildi.

Herhangi bir konu açtığını farzedelim.. birileri tartışıp konuyu kilitletiyor..
Kuralalra göre aynı konuyu tekrar açamıyorsun..
Konuyu açan kişi faydalanamamış oluyor..

Yani bu yaklaşımda bir yanlışlık var

+1907
ByTymaron : Bence Bu Yolla Staff Bulucagına Tek Basına Stafflık Yap Daha ıyı Bu Yolla Staff Alırsan Emınımkı Bırı Edit Kullanıcaktır. Emın Ol

Aslına bakarsan.. 9 yıllık ultima online hayatımda.. gördüğüm şuydu:

Kaliteyi düşüren staff arkadaş, tanıdık ise tölere ediliyor,
Sunucuda arkadaş ve tanıdıklar var ise kayırılıyor, edit yapılıyor,
Edit yapan staff arkadaş, tanıdık ise, görmezden gelinebiliyor,
Kaliteyi düşüren oyuncu arkadaş, tanıdık ise yine kayırılıyor,
Sunucudaki stafflar arkadaş ise yetki nedeniyle sorunlar yaşanıyor,
Stafflar Ownerin arkadaşı ise otorite sorunu oluyor,

İstisna henüz görmedim..
( eminim şuan sen hiç şurayı gördün mü diyecek olanlar vardır muhtemelen gördüm:) )

Sanırım açıklayıcı oldu.. ek olarak bu konu kilitlenen konu ile değil ayrı bir konu ile ilgilidir.
Konumuz kilitlenen konu dahi olsa yorum yapılacak bir konu açmamış ve iyi, kötü olduğunu sormamıştım.. ilgilenenler PM atabilirler dedim.. sanırım bu da açıklayıcı oldu..

Teşekkürler.
atacker : Sunucudaki stafflar arkadaş ise yetki nedeniyle sorunlar yaşanıyor,
Stafflar Ownerin arkadaşı ise otorite sorunu oluyor,

Şu İkisi Herzaman geçerli Olmuyor.. Stafflık Yaptıgım Genellikle , Genellikle demiyimde Hep Buxiunla beraber çalıştık.
Dışarda Kanka Gibiyiz Oyunda ise Kankayı bırak arkadaş değiliz oyunda.. Ama Sadece Bu bizim için mi geçerli bilmiyorum.. Ben Nezaman staff olsam nerde olursa olsun çalıştıgım yerlerde hep böleydi..

Ama Genelleme yapacak olursak Dediklerin Dogru..
atacker : Acaba forumlar için iyi bir şey mi yapıyorsunuz yoksa.. topiği açan kişiyi mi cezalandırıyorsunuz:)
İşte bu tür topiclerin açılmaması için topic'i kilitleyip üyelerimizin böyle birşey yapınca topic'in kilitlencegi düşünceyi benimsetmektir bi nevi...
Sen topic actın topicde amacın sadece bir konu hakkında seviyeli bir şekilde tartışmak veya bilgi almak için. Ama bunu sapıtıp amacından taşıranlar oldu gereken bilgiyi alamadın ve tartışmanın daha fazla uzamaması icin topic kitlendi. burdan şunu cıkartabilirsin Demekki bu platformda o konu hakkında yardım alamıyormuşsun.!
Silindi
Journeyman
4
Madem Staff Olmak Isteyenler Sana Pm Yoluyla Ulasmalarını Istedın Konunun Kılıtlenmesı Senın Icın Bırsey Fark Etmemesı Lazım Bence bu Topic Cok Gereksız. Sonucta Yetkılıler Sıte Icı Dısıplını Saglamaları Lazım. Eyer Konuyu Sen Actın Dıye Bır Baskası Senın Konunda Saygısızlık Yaparsa Kılıtlenmesı En Dogrusudur Umarım Bende Acıklayıcı Konusabılmısımdır.
Başlığınızı Stream-ex kitledi ve nedeni şuydu;

Staff alımı yapacağım, sağlam olsun vs. yazmıştınız. Sonundada bana pm yoluyla ulaşın yazmıştınız.

Stream-Ex te, arkadaşımız pm yoluyla ulaşabilirsiniz yazmış, isteyenler oradan ulaşsın diyip başlığı kilitledi.

Tabi sizin düşünceniz başlığınızı sürekli postla üstlerde tutmaksa bilemeyeceğim.

Tekrar lock bekliyorum şahsen.
Sanıyorum idrak edilemeyen nokta şu.. konumun kilitlenmesi üzerine bir dengesizliğin farkına vardım.. bu konunun nedeni buydu. Kilitlenen konumdan söz etmiyorum, daha önce defalarca kes gördüğüm ve görmezden geldiğimiz bir durumdu, dikkatimi çekti, ben de yetkililerin dikkatini çekeyim dedim.

"Kastettiğim sadece bu konu için değildi."

"ek olarak bu konu kilitlenen konu ile değil ayrı bir konu ile ilgilidir. "

bunu da bir kaç kes bu şekilde belirtmiştim ancak yeterli olmadı sanırım.. evet kilitlenebilir . yetkililere ulaşmış gibi görünüyor..

Saygılar.

"Demekki bu platformda o konu hakkında yardım alamıyormuşsun.!" (bayıldım)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.