Arkadaşlar Benim Tr-Network Hosting Şirketinde Hostum Wardı 2 Ay Kadar Msn Giremedim 2 Ay Sonra Msn Bi Girdim Tr-Network Ortalıklardan Kaybolmuş Ve Ulaşamıyorum Hostum Sİtem Duruyor Da Ftp'ye Giremiyorum Bi Sıkıntısı War TR-NETWORK Hosting Firmasından Bi Haberi Olan War Mı...????

Dip Not:Yöneticilerden Rica Ediyorum Konuyu Silmesinler MAĞDUR Durumdayım...!!!

Konuyu Nereye Açacağımı Bilmediğim İçin Yardım ALanına Açdım...
ben açmıştım böle bi konu
Anlamadım :S
yani tek sana olan birşey deil genelde oluyor böle bende yedeğimi alamamistim ses seda yok sitede kapali
Hımmm Anladımm Yani Bende Ulaşamıyorum Bi Türlü Benim Host Felan Duruyorda Ftp'ye Giremiyorum Onun İçin Belki Bi Gören Duyan Wardır Diye Buraya Konu Açtım...
mail adresini kontrol ettiginde birsey bulamiyorsan kullanici sozlesmen ile dava acip hosting firmasinin yeni sahibi olabilirsin.
Hiçbir sağlam hosting firması bir anda ortadan kaybolmaz. Biraz daha beklemenizi öneririm, eğer bir süre beklentinin ardından hala sonuç alamıyorsanız biz size yardımcı oluruz. (imzamda bizim kim olduğumuz belli)
exxxx bana pm at gelince sana host açalim benden ol mağdur kalmayi ve başkalarinin mağdur kalmasini sevmem
firmayı bile başkaları sahibi yaptı bazı arkadaşlar neyse yorum yapmak bana düşmez. Acaba bize [email protected] veyahut [email protected] iki mail adresinden birisine herhangi bir bilgi maili gönderdiniz mi acaba ? Gönderilseydi gerekli bütün işlemler yapılabilir di. Şimdi yapmanız gerekenler [email protected] adresine site alan adı, kullanılan hosting paketi, ad soyad, iletişim telefon numarası ve adresi ile destek istediğiniz konuyu belirtmenizdir.

Teşekkürler,

Saygılarımla..

Dip not: Arkadaş sitem kapalı, dosyalarım yok şikayetçiyim demiyor, yalnızca ftp bilgileri ile giriş yapamadığını belirtiyor fakat elini kolunu sallayan bin bir türlü yanıt yazmış. Belirttiğimiz mail adresine yardım istediği konuyu belirtirse kendisine yardımcı zaten olunacaktır onun haricinde müneccim değiliz, problem olduğunu bilemeyiz.
3 TANE MAİL GÖNDERDİM HAYLA CEVAP YOK KAÇ TANE GÖNDERİNCE CEVAP VERİYORSUNUZ ACABA ???

Bu konu ExXx tarafından düzenlendi(2009-11-05 18:32, 14 yıl önce)
Paniğe Gerek yok arkadaş kullanıcı adını yalnış giriyormuş. Herhangi bir problem yokmuş, kendisi ile görüşüldü halledildi.
Evet Ufak Bi K.Adı Sorunu Saolsun Gene Eklediler Halletiler İŞimizi
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.