Merhaba arkadaşlar Neden Türkiyede PVM (Player Vs Monster) sunucular bulunmamakta veya neden oynanmamakta ultima ya ben sadece playerlerle deil de yaratıklarlada savaşmak için giriyorum hatta serverda ilk aradığım şeylerden biri npc çokluğu bu birtek benim için geçerli deildir heralde

ve ayrıca bildiğiniz pvm shard varmı ?
canavarları kesip napçanki :/ herkes keser

pvp ayrıdır
Spawnsas Haklı (: Npc yı Kessen NE Zevk Alcankı (:
RunUO Pvm'e yöneliktir.Sphere'ın PvP'si daha zevklidir.
arkadaş da sizin gibilerden bahsediyordu ya :D pvm nin zevki ayrıdır, ee tabi stafflarımız bu konuda pek alakadar olmadıgı için onlar anca slayera vs poi resist koymayı bildiklerinden yapay zeka roleplay vb şeyleri umursamadıklarından ee tabi zevk almakta zorlanmakta haklısınız..
canavar kesme zevkini biliyorum.ilk başlarda uoya başladığımda canavar keserdim hep.uoyu ilerlettim böle oldu.zevk alamaz oldum.
pvp daha zevklidir

Pvp bilmeyenler pvm sunucularda oynarlar.
runuo bilemyenler belli oluyor pvmye laf attılkarı için. sen studded set kapıp bi bone magi kesebilcen mi acaba çok merak ediyorum runuoda
Ch4cKi3 : pvp daha zevklidir

Ters mantıkla da benim düşüncem şöle;

UO yu ve dolayısıyla rpyi zerre kadar bilmeyenler pvmden zevk almazlar.. Bu oyunu ego tatmini için OYNAYANLAR (!) yada oynadıgını sananlar pvpden çooookk zevk alırlar..

UO bu yuzden battı..
RunUO oynamalısın arkadaşım.Ben şuan RunUO ile ilgilenmiyorum.Ama Evil-mc yanlış hatırlamıyorsam yardım edebilir sana.
katılıyorum Pvm çok farklı bir yaklaşımdır uo ya birilerini kesince olan duygu iile yaratık kesince olan duygu çok farklıdır pvp sunucusunda player kesmekten hiç zevk almadığımı belirtmek istiyorum çünkü itemin bir anlamı yok kesiorsun alıyorsun gidiyorsun bitti bukadar hiç bi amacı yok fakat pvm de böle bişi söz konusu deil hem sizin kadar güçlü playerlerde var ister playere dalarsın ister yaratığıa ve orda olay tamamen Vs pvp de öle deil iki kişiye karşı hiç bişi yapamaz duruma geldik
Kaankha :
Ch4cKi3 : pvp daha zevklidir

Ters mantıkla da benim düşüncem şöle;

UO yu ve dolayısıyla rpyi zerre kadar bilmeyenler pvmden zevk almazlar.. Bu oyunu ego tatmini için OYNAYANLAR (!) yada oynadıgını sananlar pvpden çooookk zevk alırlar..

UO bu yuzden battı..

Asıl PVM ego tatmini

Adam item kasıp millete safe alanlarda artislik yapıyo hava basıyo itemi olan kazanıyor. Run UO Böyle işte ama Sphere böyle değil +3 katanayla +15 katanalı adamı kestiğimi biliyorum. Yeteneğin yoksa Run UO oyna tabi..

@Xantier : Run uo oynasam zaten gidip studded set giymem tamam ? O serverlarda studded set kullanılmıyor zaten bizde oynadık ( çocukken ) run uo..
ayrıca gerçek pvp de zaten runuoda. pvpde de gidip studded set kapmıyorsun. hakeden kazanıyor bu oyunda pvm ise en zevklisi öyle kombolar öyle şeytanlıklar , skiller varki aklın durur
Aklım durmaz sen rahat ol çocukken oynuyordum diyorum hala artislik peşindesin

Zevkler renkler tartışılmaz. sen run uo seviyorsun ben sphere bunu kimse değişemez kimseyide ilgilendirmez.
bence hala daha çocuksun pek bişey kaybetmemişin

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.